Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

říjen15

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Lencová Anežka P165 3 79 21 7 169,17 107
2. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 3 74 18 10 162,43 102
3. Dvornáková Táňa P165 1 98 169,61 98
4. Málková Lenka JKM bowling P165 4 67 17 11 160,70 95
5. Rácová Julie Xbowling club P165 2 85 3 149,86 88
6. Šulcová Hana P165 2 66 18 150,05 84
7. Doubravová Květoslava P165 3 35 25 5 65
8. Sopková Irena P165 3 35 16 4 164,76 55
9. Rejžková Štěpánka P165 1 50 145,30 50
10. Kubíčková Jana P165 3 36 10 4 50
11. Lacigová Lenka P165 1 48 48
12. Schönová Jana P165 4 26 20 1 155,19 47
13. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 4 19 15 11 156,92 45
14. Martinková Naděžda P165 1 41 41
15. Bulová Eliška P165 2 24 16 168,10 40
16. Bočanová Ivana P165 4 16 16 8 156,00 40
17. Zapletalová Jiřina P165 1 40 40
18. Valíčková Beata P165 1 38 38
19. Blažková Lenka P165 2 33 2 35
20. Skokanová Milada P165 1 31 31
Drbalová Marie P165 2 27 4 31
22. Líbalová Dagmar P165 2 26 3 139,67 29
23. Dostálová Šárka P165 1 26 26
24. Dostálová Jiřina P165 1 25 25
25. Klusáčková Kateřina P165 1 24 24
26. Janoutová Adelina P165 1 23 23
27. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 2 19 3 151,50 22
28. Zmijková Radka P165 1 22 22
29. Matoušková Hana P165 2 15 6 21
30. Kafková Danica P165 1 20 20
31. Kocmanová Jana P165 2 12 7 161,28 19
32. Suránová Sára P165 5 11 5 3 126,60 19
33. Filušová Anna P165 1 19 19
34. Žáčková Pavla JKM bowling P165 1 18 152,60 18
35. Králová Lucie P165 1 17 131,50 17
36. Mičkalová Kateřina P165 1 16 16
37. Biskupová Martina P165 1 15 183,43 15
38. Růžičková Mirka P165 1 15 15
Lynn Marcela P165 1 15 15
40. Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 14 180,73 14
41. Hermanová Marie P165 1 14 14
Mihdalová Veronika P165 1 14 14
Kričinská Lenka P165 2 8 6 14
44. Slezáková Jaroslava P165 1 13 13
Vlachovičová Sylvie P165 1 13 13
Stukalo Albina P165 1 13 13
47. Nováková Jana P165 1 12 12
Sněhotová Romana P165 1 12 12
Kubíková Dana P165 1 12 12
Kolářová Jaroslava P165 1 12 12
51. Lančová Petra P165 1 11 11
Endersová Alena Seniorbowling CZ P165 1 11 11
53. Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 1 10 10
Navrátilová Vlaďka P165 1 10 10
Růžičková Miroslava P165 1 10 10
56. Hejnová Kateřina P165 1 9 9
Ondráčková Ema P165 1 9 9
58. Holinková Naďa P165 2 6 2 142,50 8
59. Kapustová Dagmar P165 1 8 8
Šebestová Edita P165 1 8 8
61. Svobodová Jana P165 2 6 1 116,80 7
62. Školová Mirka P165 1 7 7
63. Simonová Helena P165 1 6 153,60 6
64. Housková Petra P165 1 6 146,71 6
65. Bojdová Nathalie ProBowling Hustopeče P165 1 6 146,57 6
66. Capilová Dagmar P165 1 6 6
Tuzarová Petra Radava SC P165 1 6 6
Krupicová Petra P165 1 6 6
69. Míková Kateřina P165 1 5 147,25 5
70. Maňásková Petra P165 1 5 5
71. Němcová Denisa BDR P165 1 4 4
Bittalová Anna Seniorbowling CZ P165 1 4 4
Černá Monika P165 1 4 4
Orságová Jana P165 1 4 4
75. Kadlecová Jaroslava P165 1 3 155,33 3
76. Musilová Anna ProBowling Hustopeče P165 1 3 132,54 3
77. Severová Jana Tacl Letohrad P165 1 3 3
Rechtoriková Eva P165 1 3 3
Bojanovská Jana P165 2 2 1 3
80. Haxová Kateřina ProBowling Hustopeče P165 2 1 1 118,67 2
81. Navrátilová Táňa ProBowling Hustopeče P165 1 2 2
Tanenbergová Karolína P165 1 2 2
Váňová Jindřiška P165 1 2 2
Talašová Julie P165 1 2 2
85. Vondráková Miroslava P165 1 1 126,57 1
86. Fufalko Nikola P165 1 1 108,83 1
87. Bizovová Táňa P165 1 1 1
Kosová Zuzana P165 1 1 1
Weissová Jitka P165 1 1 1
Tišnovská Eva P165 1 1 1
Kamenská Marie P165 1 1 1
Jelínková Vladimíra P165 1 1 1
93. Eidernová Vlasta P165 1 0 162,17 0
94. Rychterová Anna P165 1 0 138,17 0
95. Syrová Anna P165 1 0 112,00 0

Krátké zprávy

15.10.2021 v 13:01

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige

15.10.2021 v 08:13

Storm Juniorská 1.liga (česká část) se hraje v sobotu od 10.00 na místním "house" modelu

Xbowlingu Prosek.

07.10.2021 v 18:25

Pro účast na MČR dvojic bude potřeba dodržovat zákonná protiepidemická opatření (viz. článek).

04.10.2021 v 16:52

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2021.

01.10.2021 v 10:29

Storm Juniorská extraliga se hraje v neděli na místních "house" modelech.

Galerie

Uher Jaroslav
ProBowling Hustopeče
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2021/22

Vrážel Jiří st.
SKBC Račice
Vrážel Jiří st.

Vrážel Jiří st.

SKBC Račice

Nejlepší hráč kategorie P190 a nejlepší senior, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Foťko Matěj
bez klubové příslušnosti
Foťko Matěj

Foťko Matěj

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Meluzinová Adéla
ProBowling Hustopeče
Meluzinová Adéla

Meluzinová Adéla

ProBowling Hustopeče

Nejlepší juniorka, 1. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura