BBO dvojice Strikeland, 9. turnaj

​Ondra Heligr s Vašíkem Kordulíkem ml. nejlepší dvojicí 9. turnaje

Ve čtvrtek 24.9 se v Chomutově konaly 9. BBO dvojice Strikeland. Mazací model, který bude použit na víkendovém celostátním Finále ABL, si přišlo vyzkoušet 38 hráčů. Kvalifikaci vyhrála nejmladší dvojice Martin Bula s Matějem Musilem (1200) a z šestnáctého místa postupovali nováčci Petra Bóriková a Vlasta Jiřiště (1029). Po třech semifinálových hrách odpadla polovina dvojic a osm lepších šlo do finále na tři hry s připočítávanou čtvrtou hrou průměrovou. V turnaji zvítězili Ondra Heligr s Vašíkem Kordulíkem ml. (874), navíc byli oceněni za nejvyšší nához 265 a také jako jediní dosáhli celkového průměru přes 200. Druhé místo obsadili Olda Pour s Kájou Růžičkou (776), třetí Martin Bula s Matějem Musilem (729) a čtvrté Michal Chrdle s Kájou Šípkem (702). V osmičce nejlepších se ještě umístili Walter a Alenka Endersovi (702), Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st. (700), Emil Krubert s Dášou Vaněčkovou (672) a Ríša Enders s Mírou Hostem (633). Zde je fotogalerie.

Celoroční pořadí dvojic po 9. turnaji: Toník Nahodil, Milan Šteffek st. (246 b), Olda Pour, Kája Růžička (238 b), Lumír Horčička, Lukáš Roučka (213 b), Eliška Bulová, Štěpán Heligr (182 b).

Celoroční pořadí jednotlivců po 9. turnaji: Toník Nahodil (260 b), Štěpán Heligr (250 b), Ondra Heligr (248 b), Kája Růžička (248 b).

Zářijový BBO bodovací žebříček k 25.9.: Toník Nahodil (A), Kája Šípek (B), Dáša Stulíková (C), Martin Bula (D), Matěj Musil (E), Pavel Pavlis (F).

V Chomutově se na vás budeme těšit na 10. BBO dvojicích 7.10. - obsazovačka.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Heligr Ondřej 200 202 177 204 141 231 190 202 183 203 203 265 200,08
Kordulík Václav ml. 200 202 177 204 141 231 190 202 183 203 203 265 200,08
2. Růžička Karel 169 158 204 222 178 169 199 241 202 162 205 190 191,58
Pour Oldřich 169 158 204 222 178 169 199 241 202 162 205 190 191,58
3. Musil Matěj 214 199 140 173 176 184 176 127 232 138 164 194 176,42
Bula Martin 214 199 140 173 176 184 176 127 232 138 164 194 176,42
4. Šípek Karel 147 181 186 171 171 137 182 200 169 135 183 189 170,92
Chrdle Michal 147 181 186 171 171 137 182 200 169 135 183 189 170,92
5. Enders Walter 167 156 173 177 155 157 136 196 171 178 160 140 163,83
Endersová Alena 167 156 173 177 155 157 136 196 171 178 160 140 163,83
6. Nahodil Antonín 191 195 171 150 162 197 214 183 193 175 162 173 180,50
Šteffek Milan st. 191 195 171 150 162 197 214 183 193 175 162 173 180,50
7. Krubert Emil 140 189 139 187 161 172 156 179 213 170 141 161 167,33
Vaněčková Dagmar 140 189 139 187 161 172 156 179 213 170 141 161 167,33
8. Host Miroslav 162 177 170 162 178 139 188 191 173 162 111 143 163,00
Enders Richard 162 177 170 162 178 139 188 191 173 162 111 143 163,00
9. Jiřiště Vlastimil 131 136 130 128 119 157 143 143 141 136,44
Bóriková Petra 131 136 130 128 119 157 143 143 141 136,44
10. Holubička Jiří 153 181 139 144 185 137 139 149 157 153,78
Mrviš Dušan 153 181 139 144 185 137 139 149 157 153,78
11. Heligr Petr 128 165 161 183 161 203 178 181 126 165,11
Soukup Richard 128 165 161 183 161 203 178 181 126 165,11
12. Bulová Eliška 135 185 184 134 218 167 145 152 150 163,33
Heligr Štěpán 135 185 184 134 218 167 145 152 150 163,33
13. Seifert Martin 173 170 150 181 136 168 168 137 114 155,22
Seifert Filip 173 170 150 181 136 168 168 137 114 155,22
14. Forman Jiří 134 176 164 179 226 157 139 160 149 164,89
Nedbálek Václav 134 176 164 179 226 157 139 160 149 164,89
15. Janovská Jana 160 164 148 162 135 132 106 149 115 141,22
Šípková Jana 160 164 148 162 135 132 106 149 115 141,22
16. Borovec Jiří 135 175 179 184 165 174 173 112 114 156,78
Květoň Jiří 135 175 179 184 165 174 173 112 114 156,78
17. Horčička Lumír 173 155 132 128 193 170 158,50
Roučka Lukáš 173 155 132 128 193 170 158,50
18. Kubík František 156 159 160 168 125 170 156,33
Fisek Roman 156 159 160 168 125 170 156,33
19. Pláničková Zdenka 144 130 136 202 147 154 152,17
Plánička Vojtěch 144 130 136 202 147 154 152,17

Krátké zprávy

19.10.2020 v 12:13

Seniorské MČR dvojic ZRUŠENO.

08.10.2020 v 11:42

MČR dvojic se tento víkend hrát nebude, je ODLOŽENO !!!

07.10.2020 v 15:12

STK po uzávěrce přihlášek připravila a zveřejnila orientační časový plán a rozpis s obsazením hracích rund na MČR dvojic.

05.10.2020 v 13:27

Otevřeny obsazovačky pro jednotlivé kategorie MČR dvojic.

02.10.2020 v 09:15

STK zveřejnila mazací modely pro nedělní Extraligy.

Galerie

Sovová Alena
bez klubové příslušnosti
Sovová Alena

Sovová Alena

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - září

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - září

Sovová Alena
bez klubové příslušnosti
Sovová Alena

Sovová Alena

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - září

Jarovský Albert
bez klubové příslušnosti
Jarovský Albert

Jarovský Albert

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - září

Schönová Jana
bez klubové příslušnosti
Schönová Jana

Schönová Jana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - září

Kouba Václav
bez klubové příslušnosti
Kouba Václav

Kouba Václav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - září

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS