BBO tour Chomutov, 11. turnaj

Jára Větrovský vítězem BBO vánočního turnaje

Po vánocích zavítalo do Strikelandu na 11. turnaj BBO tour Chomutov (vánoční) 90 hráčů, z toho 28 žen, 15 juniorů/juniorek do 18 let a 19 seniorů/seniorek nad 60 let. V kvalifikaci byl nejlepší Zdeněk Žabka (902) a jako poslední dle pořadí postupovala do semifinále Monika Šteffková (717), z Desperada se probojovali Jára Vokurka, Andrej Paračka, Jana Šípková a Jaruška Kadlecová. 48 semifinalistů si zahrálo tři hry a 24 lepších šlo do finále, také na tři hry. Vítězem vánočního turnaje se stal s padesátibodovým náskokem Jára Větrovský (733), navíc byl oceněn za nejvyšší nához turnaje (286). Druhý skončil Vašík Kordulík ml. (688) a třetí Vlasta Ševčík (670). V desítce nejlepších se dále umístili Honza Kolář ml., Petr Horáček, Dáša Stulíková, Štěpán Heligr, Vláďa Horňák, Andrej Paračka a Milan Šteffek st.. Zde je fotogalerie a BBO video.

Další ocenění 11. turnaje:

Nejlepší ženy: Dáša Stulíková, Monika Šteffková, Anička Breindlová

Nejlepší senioři: Vlasta Ševčík, Dáša Stulíková, Vláďa Horňák

Nejlepší junioři: Vašík Kordulík ml., Matěj Musil, Martin Bula

Všichni ostatní junioři

Výkonnostní kategorie A – J: Štěpán Heligr (A), Jára Větrovský (B), Vašík Kordulík ml. (C), Dáša Stulíková (D), Monika Šteffková (E), Matěj Musil (F), Jana Šípková (G), Anička Chotěnovská (H), Harald Schelle (I), Milan Habuda (J).

Celoroční pořadí po 11. turnaji (v žebříčku figuruje 185 hráčů a zde je desítka nejlepších): Petr Heligr (756 b), Toník Nahodil (747 b), Ondra Heligr (726 b), Vašík Kordulík ml. (720 b), Štěpán Heligr (717 b), Martin Křížek (709 b), Anička Breindlová (699 b), Sváťa Závladská (679 b), Dušan Závladský (665 b), Vláďa Horňák (656 b).

Poděkování partnerům: Strikeland Chomutov, Kompek, Pilsner Urquell, ČPP, AŽD, Jirka Květoň, Abdul Kassas, Ivanka Kordulíková, Bob a Iva Ondráčkovi, Vláďa Horňák, Sváťa Závladská, Heligrovi, Anička Breindlová a další, kteří se jakýmkoli způsobem podílejí na chodu BBO turnajů.

Samozřejmě dík patří i Svátě Závladské, která po celý den pilně fotografovala a také Láďovi Pecháčkovi a Olince Sedláčkové, kteří byli po celý turnaj k dispozici se speciální akcí a hráčům dopřávali klasickou masáž zad a šíje, kterou hojná část hráčů, ale i personálu využila. Už nyní máme přislíbenou jejich účast i na 12. BBO turnaji 27. ledna.

Děkujeme všem za účast a super pohodovou povánoční atmosféru, přejeme krásného Silvestra v roce 2019 jen to nejlepší. V lednu se na vás budeme ve Strikelandu těšit na 7. BBO devítce 6.1. (předehrávka 3.1.), na BBO dvojicích 23.1. a na 12. BBO tour 27.1. (předehrávka 25.1.), kde se bude hrát také o poslední body do celoročního žebříčku. Zde je obsazovačka.

BBO team

Příloha

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Větrovský Jaroslav 206 189 166 173 264 228 212 183 286 258 216,50 90
2. Kordulík Václav ml. 154 213 186 223 202 186 171 205 205 254 199,90 89
3. Ševčík Vlastimil 170 194 166 193 202 214 251 213 236 206 204,50 88
4. Kolář Jan ml. 267 201 224 205 256 243 181 186 208 257 222,80 87
5. Horáček Petr 202 222 221 215 202 222 204 246 200 191 212,50 86
6. Stulíková Dagmar 175 133 180 213 202 149 189 200 155 228 182,40 85
7. Heligr Štěpán 181 198 224 225 254 194 196 187 215 209 208,30 84
8. Horňák Vladimír 214 186 216 178 172 153 207 199 158 226 190,90 83
9. Paračka Andrej 155 149 222 167 257 246 214 167 203 225 200,50 82
10. Šteffek Milan st. 169 206 193 213 194 165 191 191 202 202 192,60 81
11. Heligr Petr 235 269 197 163 228 224 162 182 189 225 207,40 80
12. Stulík Jiří 190 203 181 187 169 225 185 200 190 187 191,70 79
13. Heligr Ondřej 258 210 213 213 237 252 235 213 207 167 220,50 78
14. Kolář Jan st. 234 219 181 200 177 210 240 224 191 163 203,90 77
15. Bočan Josef 182 204 189 252 195 215 244 206 193 176 205,60 76
16. Nahodil Antonín 237 240 210 172 203 266 232 165 231 178 213,40 75
17. Musil Matěj 161 138 187 184 183 209 205 174 152 183 177,60 74
18. Rechtorik Libor 191 192 195 179 201 181 168 167 170 203 184,70 73
19. Mára Zdeněk 181 198 176 169 198 173 212 172 178 183 184,00 72
20. Květoň Jiří 161 209 202 181 191 191 181 161 170 173 182,00 71
21. Závladský Dušan 213 172 179 200 189 222 173 173 190 137 184,80 70
22. Kubík František 213 183 180 199 160 178 200 175 146 159 179,30 69
23. Šteffková Monika 132 150 175 200 180 163 201 136 164 159 166,00 68
24. Vokurka Jaroslav 144 202 163 131 192 177 164 158 118 179 162,80 67
25. Křížek Martin 180 258 202 177 171 168 205 194,43 66
26. Breindlová Anna 148 189 186 194 137 177 187 174,00 65
27. Habuda Milan 167 160 198 182 181 116 152 165,14 64
28. Bula Martin 129 217 156 157 188 123 168 162,57 63
29. Soukupová Dana 199 178 147 181 164 140 162 167,29 62
30. Talaš Vlastimír 200 131 205 160 147 207 150 171,43 61
31. Ruml David 225 204 201 162 153 186 181 187,43 60
32. Šípek Karel 158 234 210 225 174 166 173 191,43 59
33. Chrdle Michal 213 173 164 164 179 171 157 174,43 58
34. Soukup Libor 193 210 181 188 156 177 181 183,71 57
35. Závladská Svatava 233 196 179 201 123 170 208 187,14 56
36. Kolářová Hana 180 156 213 151 168 147 147 166,00 55
37. Žabka Zdeněk 203 252 224 219 205 152 161 202,29 54
38. Mrkvička Tomáš 168 182 180 194 139 176 174 173,29 53
39. Holubička Jiří 155 164 180 177 151 135 175 162,43 52
40. Ondráček Bohuslav 167 194 158 186 152 161 169 169,57 51
41. Bočanová Ivana 180 173 149 151 135 166 149 157,57 50
42. Kubelková Lucie 185 212 181 181 162 174 146 177,29 49
43. Cihelka Radek 166 177 143 166 133 109 173 152,43 48
44. Šípková Jana 143 159 164 133 130 168 127 146,29 47
45. Breindl Robert 209 159 190 157 137 167 168 169,57 46
46. Schelle Harald 149 155 157 153 100 131 164 144,14 45
47. Mrviš Dušan 178 147 212 136 150 143 137 157,57 44
48. Kadlecová Jaroslava 149 163 146 159 113 158 127 145,00 43
49. Nedbálek Václav 202 244 146 241 208,25 42
50. Růžička Karel 198 220 198 212 207,00 41
51. Dutka Miroslav 180 191 179 173 180,75 40
52. Kubíková Dana 162 205 184 148 174,75 39
53. Kubík František ml. 220 169 166 178 183,25 38
54. Soukup Richard 147 185 178 216 181,50 37
55. Janovská Jana 166 180 172 155 168,25 36
56. Forman Jiří 168 151 189 183 172,75 35
57. Pindiaková Zdeňka 185 141 143 134 150,75 34
58. Krepindl Martin 143 144 117 199 150,75 33
59. Borovec Jiří 176 171 147 187 170,25 32
60. Černák Ondřej 188 194 167 148 174,25 31
61. Chotěnovská Anna 154 153 125 153 146,25 30
62. Kassas Abdul 156 194 152 186 172,00 29
63. Mrkvičková Lenka 142 167 165 178 163,00 28
64. Pecháček Vladimír 157 199 137 159 163,00 27
65. Heligrová Hana 173 117 142 166 149,50 26
66. Vrtiška Pavel 180 154 178 136 162,00 25
67. Pavlis Pavel 120 137 166 135 139,50 24
68. Korecký Michal 155 172 137 137 150,25 23
69. Homola Ladislav 166 145 156 150 154,25 22
70. Márová Bára 167 120 149 118 138,50 21
71. Bukovický Michal st. 98 114 134 172 129,50 20
72. Cihelka Jan 114 146 118 108 121,50 19
73. Ondráčková Iva 110 118 118 135 120,25 18
74. Bulová Eliška 122 98 124 152 124,00 17
75. Košatová Hana 103 110 118 119 112,50 16
76. Kubelka Petr 127 125 116 108 119,00 15
77. Waldhauserová Jana 122 77 115 115 107,25 14
78. Kinič Lukáš 117 102 96 129 111,00 13
79. Kubelková Pavlína 97 88 84 116 96,25 12
80. Chrdlová Adéla 75 71 101 89 84,00 11
81. Talaš Kristián 95 81 97 72 86,25 10
82. Rus Jiří st. 63 110 84 97 88,50 9
83. Pavlisová Věra 88 90 88 65 82,75 8
84. Krepindlová Kateřina 73 71 99 73 79,00 7
85. Ondráčková Ema 76 94 65 65 75,00 6
86. Rus Jiří ml. 71 83 66 82 75,50 5
87. Bukovická Klára 54 60 53 68 58,75 4
88. Bukovický Aleš 61 60 45 47 53,25 3
89. Bukovický Michal 45 21 41 28 33,75 2
90. Kliková Andrea 42 11 25 7 21,25 1
ReBočan Josef 179 197 232 201 202,25
ReBočanová Ivana 127 195 154 155 157,75
ReBorovec Jiří 168 188 142 140 159,50
ReBorovec Jiří 155 138 199 123 153,75
ReBreindlová Anna 188 141 182 194 176,25
ReBreindlová Anna 155 177 182 176 172,50
ReBreindlová Anna 190 162 175 152 169,75
ReBula Martin 146 155 124 168 148,25
ReCihelka Jan 85 144 134 92 113,75
ReČernák Ondřej 170 140 158 147 153,75
ReForman Jiří 182 154 125 159 155,00
ReHeligr Ondřej 255 225 184 193 214,25
ReHeligr Ondřej 179 233 202 214 207,00
ReHeligr Ondřej 220 168 185 209 195,50
ReHoráček Petr 215 213 191 165 196,00
ReHorňák Vladimír 169 176 211 168 181,00
ReChotěnovská Anna 112 132 126 136 126,50
ReChrdle Michal 166 163 171 126 156,50
ReChrdlová Adéla 94 82 63 76 78,75
ReKadlecová Jaroslava 120 155 167 170 153,00
ReKassas Abdul 143 169 215 154 170,25
ReKassas Abdul 125 138 140 200 150,75
ReKolář Jan ml. 207 197 204 223 207,75
ReKolář Jan st. 187 194 210 189 195,00
ReKolářová Hana 145 148 172 188 163,25
ReKordulík Václav ml. 190 171 223 166 187,50
ReKorecký Michal 117 124 180 142 140,75
ReKorecký Michal 169 104 164 123 140,00
ReKrepindl Martin 126 90 98 116 107,50
ReKřížek Martin 216 203 157 209 196,25
ReKřížek Martin 165 197 202 214 194,50
ReKřížek Martin 140 192 213 222 191,75
ReKubík František 165 209 162 162 174,50
ReKvětoň Jiří 206 151 169 201 181,75
ReKvětoň Jiří 169 188 138 184 169,75
ReKvětoň Jiří 141 174 170 166 162,75
ReMrkvička Tomáš 167 126 170 148 152,75
ReMrkvičková Lenka 156 140 167 146 152,25
ReMrviš Dušan 172 171 168 144 163,75
ReMrviš Dušan 168 156 137 162 155,75
ReMrviš Dušan 142 133 161 165 150,25
ReMusil Matěj 157 131 188 151 156,75
ReMusil Matěj 114 159 120 142 133,75
RePavlis Pavel 116 118 104 125 115,75
ReRuml David 175 183 195 171 181,00
ReSoukup Libor 171 157 220 179 181,75
ReSoukupová Dana 143 139 140 128 137,50
ReStulík Jiří 153 158 159 164 158,50
ReStulíková Dagmar 138 157 157 132 146,00
ReŠevčík Vlastimil 174 172 178 186 177,50
ReŠípek Karel 167 204 182 170 180,75
ReŠípek Karel 165 180 222 149 179,00
ReŠípková Jana 136 158 131 127 138,00
ReŠípková Jana 150 106 150 123 132,25
ReŠteffek Milan st. 183 151 223 180 184,25
ReŠteffková Monika 139 162 172 178 162,75
ReTalaš Vlastimír 167 158 178 141 161,00
ReVokurka Jaroslav 127 152 158 162 149,75
ReZávladská Svatava 190 171 184 154 174,75
ReZávladský Dušan 204 159 181,50

Krátké zprávy

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

Galerie

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - květen
Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - květen
Kober Ivan
bez klubové příslušnosti
Kober Ivan

Kober Ivan

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen
Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen