BNC Masters

.

O víkendu 6. až 8. února se již tradičně konal mezinárodní turnaj BNC Masters v Bratislavě opět i s velkou českou účastí. Skvěle se představili Lukáš Jelínek, který celý turnaj vyhrál a Jaroslav Lorenc jenž vybojoval třetí místo. Do top 8 se probojoval ještě Jan Macek.

Kompletní výsledky a umístění najdete v příloze.

Příloha

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
Jelínek Lukáš 235 267 177 247 181 203 198 216 236 244 247 235 206 246 224,14
Lorenc Jaroslav 212 176 243 228 214 218 237 257 221 279 216 224 201 225,08
Kečkéš Pavol 268 200 207 232 203 158 192 256 179 225 197 226 214 212,08
Macek Jan 244 244 186 187 229 174 248 268 235 248 201 203 232 215 222,43
Vrabec Tomáš 253 223 221 236 215 218 219 185 229 169 216,80
Trnka František 137 183 206 197 269 206 226 160 234 178 169 255 201,67
Vlachovič Jakub 255 205 170 245 198 236 224 246 226 200 276 155 219,67
Görg Martin 194 222 178 224 245 206 184 180 216 226 196 206 206,42
Kratochvíl Dominik 205 204 212 214 266 249 221 242 156 218,78
Barak David 193 155 244 268 248 279 209 194 186 219,56
Hindrák Jiří 216 247 245 230 193 239 183 215 193 217,89
Krummerová Eliška 222 178 171 205 184 169 195 229 145 173 222 165 188,17
Liebich Tomáš 212 168 236 213 195 192 181 167 246 199 180 221 200,83
Melkner Peter 256 191 203 222 232 203 189 166 211 208,11
Tříska Jan 222 230 227 212 207 207 206 194 174 165 195 207 203,83
Talpa Marek 194 241 194 245 249 201 227 148 212 226 203 137 206,42
Túroci Štefan 193 227 212 223 255 256 190 182 170 212,00
Lelovics Zoltán 214 226 185 204 178 172 206 201 174 190 173 155 189,83
Kečkéš Marek 211 160 212 236 253 211 233 247 187 176 158 202 207,17
Včeliš Michal 214 246 234 278 194 205 150 190 190 211,22
Richter Michal 182 234 198 177 212 211 230 203 172 202,11
Skalický Pavel 172 205 246 210 217 191 154 188 197 197,78
Skobrics Zoltán 216 224 214 153 212 172 171 169 206 193,00
Hejdučková Kateřina ml. 223 202 204 190 198 181 194 180 169 193,44
Kinc Denis 187 237 187 233 200 210 148 201 201 200,44
Pitaš Vladimír 214 193 214 207 147 210 179 161 145 185,56
Uher Jaroslav 212 160 188 234 197 210 214 149 191 195,00
Túroci Dušan 172 222 200 182 173 190 180 173 149 182,33
Uher Radovan 268 188 194 224 195 191 201 146 149 195,11
Hoschna Jan 175 201 205 224 200 194 157 149 195 188,89
Koník Miroslav 217 178 195 174 214 192 195,00
Smolinský Josef 184 200 192 210 204 174 194,00
Vondráček Adam 214 182 181 202 201 210 198,33
Vojkovský Matěj 194 214 146 224 229 170 196,17
Kamaráš Štefan 181 202 178 157 170 192 180,00
Tóth Mária 167 170 171 246 167 185 184,33
Konečný Pavel 202 222 165 190 181 203 193,83
Grebelny Viktor 140 161 213 190 201 179 180,67
Graus Karol 188 192 182 208 148 203 186,83
Hegedüs Ferenc 157 186 179 163 199 214 183,00
Fürbusz Ferenc 197 131 146 191 203 219 181,17
Kuziel František 155 200 162 154 185 204 176,67
Bajcsi Kamil 170 180 185 207 216 177 189,17
Bejdl René 184 167 186 161 219 185 183,67
Hoos Andrej 196 179 170 158 182 216 183,50
Kostelecký Bohuslav 187 192 167 143 203 171 177,17
Vlkovičová Kristína 157 172 152 203 148 243 179,17
Henzl Petr 164 172 170 216 170 168 176,67
Weberová Jana 183 169 188 162 171 172 174,17
Jurinyi Ludovít 182 188 179 172 156 169 174,33
Mazalová Andrea 189 131 143 186 184 177 168,33
Galba Pavol 164 165 186 158 189 212 179,00
Debnár Ján 183 154 161 165 202 152 169,50
Tahotný Ivan 146 160 141 196 172 176 165,17
Zámbó Gábor 121 183 184 181 180 170 169,83
Hevele Zoltán 183 172 151 205 148 171 171,67
Harašta Jiří 179 150 184 230 189 109 173,50
Herc Marián 207 195 147 147 180 190 177,67
Stupka Jan 176 184 174 143 224 125 171,00
Tóth Ágnes 161 157 154 179 161 180 165,33
Liebichová Fantová Ingrid 159 177 145 146 169 206 167,00
Weber Martin 170 193 150 125 174 173 164,17
Šovčík Ondrej 177 151 135 161 199 132 159,17
Hejdučková Kateřina st. 136 184 150 191 158 157 162,67
Engelman Stanislav 149 191 145 144 193 171 165,50
Fajt Edit 154 154 145 162 140 171 154,33
Túrociová Anna 151 128 134 171 181 157 153,67
Baranyai Róbert 148 210 168 136 161 194 169,50
Špaček Peter 121 175 167 123 168 169 153,83
Viskupič Jozef 147 158 140 183 169 137 155,67
Macák Jozef 156 144 160 149 160 148 152,83
Osúch Dušan 155 172 145 129 153 158 152,00

Krátké zprávy

11.08.2020 v 12:46

Právě byla otevřena obsazovačka na 3. turnaj Prestige tour v Pardubicích.

09.08.2020 v 15:43

Jakub Vlachovič zahrál na PRESTIGE v 4. hře PERFECT GAME.

09.08.2020 v 10:45

Začal výsledkový ON-LINE servis PRESTIGE TOUR 2, běží též živý přenos z hracího dne.

07.08.2020 v 09:32

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige tour.

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS