Dětský a juniorský turnaj TCM ProBowling BB

„V sobotu 12.6. se po dlouhé pauze v Brně opět konal dětský a juniorský turnaj TCM ProBowling BB. Sešlo se krásných 41 hráček a hráčů a padaly hezké výkony.

Celkovým vítězem se stal 14-letý David Barak s průměrem 223, druhá v pořadí byla 15-letá Nathalie Bojdová s průměrem 194 a třetí se umístil 10-letý Ota Riebel s průměrem 192.“

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Barak David 202 205 246 242 223,75
2. Bojdová Nathalie 201 166 215 194 194,00
3. Riebel Ota 205 160 231 175 192,75
4. Čapek Jakub 208 142 202 200 188,00
5. Haxa Adam 186 212 144 171 178,25
6. Havelka Timon 178 154 184 172 172,00
7. Plšek Radek 136 176 178 191 170,25
8. Meluzinová Adéla 165 171 148 150 158,50
9. Tenorová Sabina 141 200 154 109 151,00
10. Musilová Anna 147 128 159 137 142,75
11. Zapletal Jaroslav 144 133 159 162 149,50
12. Winklerová Sára 134 115 124 168 135,25
13. Křivský Jakub 119 134 129 184 141,50
14. Robošová Klára 115 120 146 120 125,25
15. Ondruška Tomáš 114 135 122 148 129,75
16. Komárek Šimon 110 137 107 148 125,50
17. Křivský Matěj 128 126 132 112 124,50
18. Vavrouch Radomír 132 103 133 127 123,75
19. Navrátilová Táňa 105 100 130 124 114,75
20. Klusáčková Bibiana 103 101 120 126 112,50
21. Hrubý Matyáš 140 113 80 136 117,25
22. Binder Martin 119 127 105 114 116,25
23. Kotouček Vojtěch 90 99 105 169 115,75
24. Haxová Kateřina 107 100 111 111 107,25
25. Hušek Matěj 122 118 94 109 110,75
26. Šlégr Jakub 100 99 130 100 107,25
27. Bednár Jakub 92 96 123 114 106,25
28. Riebel David 73 115 104 114 101,50
29. Binderová Tereza 88 82 67 117 88,50
30. Partyka David 98 111 63 107 94,75
31. Matuška Rostislav 77 98 115 79 92,25
32. Staněk Jan 77 92 77 113 89,75
33. Indrák Jakub 89 79 93 91 88,00
34. Hušek Tomáš 78 67 108 88 85,25
35. Zezulová Amálie 67 81 76 82 76,50
36. Binar Lukáš 104 86 42 98 82,50
37. Kulendíková Alena 62 85 71 72 72,50
38. Mikauš David 43 73 76 94 71,50
39. Číhal Michal 78 83 60 46 66,75
40. Číhal Adam 39 90 54 48 57,75
41. Hořejší Dominik 23 60 50 43 44,00

Krátké zprávy

22.10.2021 v 15:20

V menu STK zveřejněny propozice na Kadet Cup, obsazovačka na 1. turnaj otevřena.

19.10.2021 v 15:33

Otevřena obsazovačka na 3. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Pardubicích .

15.10.2021 v 13:01

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige

15.10.2021 v 08:13

Storm Juniorská 1.liga (česká část) se hraje v sobotu od 10.00 na místním "house" modelu

Xbowlingu Prosek.

07.10.2021 v 18:25

Pro účast na MČR dvojic bude potřeba dodržovat zákonná protiepidemická opatření (viz. článek).

Galerie

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - září

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - září

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - září

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - září

Meluzinová Adéla
ProBowling Hustopeče
Meluzinová Adéla

Meluzinová Adéla

ProBowling Hustopeče

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - září

Fufalko Mykola
bez klubové příslušnosti
Fufalko Mykola

Fufalko Mykola

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - září

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura