Divize sk. C, 6. kolo

Výsledky, tabulka, komentář, zpravodaj.

V neděli 23.3. se odehrálo předposlední kolo Divize skupiny C. Hned na začátku hracího dne bylo jasné, že největší souboj bude o druhé místo,kam se s troškou štěstí mohl probojovat i poslední tým v tabulce. Pěkné výsledky se hráli hned od prvního kola, kde v zápase mezi LB Pardubice a Tacl Letohrad D 3:2 padly dvě šestistovky. Nejlepším hráčem dnešního dne byl Milan Brokeš s průměrem 219,4. Hned za ním byla Blanka Hanusíková s průměrem 209,4. Na prvním místě tabulky se prozatím usadil tým LB Pardubice s 98 body. Na druhém místě je tým Excalibur Frýdek Místek s 78 body a se ztrátou 2 bodů na druhého v pořadí je Tacl Letohrad C.

Ligový zpravodaj je přidán níže v příloze. Kompletní výsledkový servis (tabulky, průměry hráčů + procentuální úspešnost, průměry týmů) s možností nastavení jednotlivých kol, najdete ZDE.

Příloha

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. LB Pardubice 5 3071 584,20 18,0
2. Excalibur Frýdek Místek 5 2838 567,60 14,0
3. ABB Vidlatá Seč 5 2817 553,40 13,0
4. Tacl Letohrad C 5 2850 570,00 12,0
5. BC Trim Pardubice 5 2628 515,60 10,0
6. Tacl Letohrad D 5 2732 536,40 8,0

Zápasy kola

ABB Vidlatá Seč5444
Tacl Letohrad C5131
Excalibur Frýdek Místek5525
BC Trim Pardubice5030

UTKÁNÍ

Foťko Michal 192 1 : 0 184 Urban Radek
Vilášek Stanislav 188 1 : 0 151 Čechovská Monika +10
Schindler Radek 172 1 : 0 168 Drahoš Tomáš
LB Pardubice6434
Tacl Letohrad D6111

UTKÁNÍ

Hanusíková Blanka +10 194 0 : 1 243 Morávková Drahomíra +10
Polzová Dagmar +10 213 1 : 0 172 Klapal Jaroslav
Hanušová Dana +10 236 1 : 0 196 Krásný Roman
LB Pardubice6234
Excalibur Frýdek Místek5561

UTKÁNÍ

Hanusíková Blanka +10 234 1 : 0 191 Foťko Michal
Polzová Dagmar +10 176 0 : 1 195 Vilášek Stanislav
Hanušová Dana +10 213 1 : 0 170 Schindler Radek
Tacl Letohrad C5805
Tacl Letohrad D5150

UTKÁNÍ

Tacl Alois 175 1 : 0 158 Morávková Drahomíra +10
Tomášek Petr 190 1 : 0 160 Klapal Jaroslav
Morávek Jaroslav 215 1 : 0 197 Krásný Roman
BC Trim Pardubice5492
ABB Vidlatá Seč5533

UTKÁNÍ

Urban Radek 170 1 : 0 168 Brokešová Anna +10
Čechovská Monika +10 180 0 : 1 193 Brokeš František st.
Drahoš Tomáš 199 1 : 0 192 Brokeš Milan
Tacl Letohrad C5561
BC Trim Pardubice5724

UTKÁNÍ

Tacl Alois 176 0 : 1 200 Urban Radek
Tomášek Petr 187 1 : 0 165 Čechovská Monika +10
Morávek Jaroslav 193 0 : 1 207 Drahoš Tomáš
ABB Vidlatá Seč5691
LB Pardubice6314

UTKÁNÍ

Brokeš František st. 195 0 : 1 268 Hanusíková Blanka +10
Brokešová Anna +10 155 0 : 1 183 Polzová Dagmar +10
Brokeš Milan 219 1 : 0 180 Hanušová Dana +10
Tacl Letohrad D5311
Excalibur Frýdek Místek5494
Tacl Letohrad D4581
ABB Vidlatá Seč5794
Excalibur Frýdek Místek5900
Tacl Letohrad C6665
BC Trim Pardubice5584
LB Pardubice5351

UTKÁNÍ

Urban Radek 171 1 : 0 166 Hanusíková Blanka +10
Čechovská Monika +10 176 0 : 1 199 Polzová Dagmar +10
Drahoš Tomáš 211 1 : 0 170 Hanušová Dana +10
LB Pardubice6395
Tacl Letohrad C5350

UTKÁNÍ

Hanusíková Blanka +10 235 1 : 0 173 Severa Tomáš
Polzová Dagmar +10 194 1 : 0 181 Tomášek Petr
Hanušová Dana +10 210 1 : 0 181 Morávek Jaroslav
Tacl Letohrad D6175
BC Trim Pardubice4460

UTKÁNÍ

Morávková Drahomíra +10 253 1 : 0 169 Čechovská Monika +10
Klapal Jaroslav 184 1 : 0 117 Urban Radek
Krásný Roman 180 1 : 0 160 Drahoš Tomáš
ABB Vidlatá Seč5721
Excalibur Frýdek Místek5914

Krátké zprávy

22.06.2020 v 12:31

Vydány propozice PRESTIGE Tour 2020 - 2021 a otevřena obsazovačka na 1. turnaj.

19.06.2020 v 09:39

Zveřejněny mazací modely na EXTRALIGU.

19.06.2020 v 00:04

Zveřejněna ANKETA o nejlepší hráče sezony 2019 - 2020.

12.06.2020 v 07:02

Vyhodnocen a zveřejněn Bodovací žebříček za květen, vítězí Jan Kolář

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS