EBONITE tour, 1. turnaj

(aktualizováno 6.1.2019) Ve dnech 3. až 5. ledna 2019 se uskutečnil na centru Best Bowling pod záštitou firmy EBONITE první turnaj osmého ročníku, turnajové série EBONITE tour. Úvodní turnaj se stejně jako každý rok těšil velkému zájmu a překonal hranici 100 účastníků, což přinese velmi slušné body do měsíčního hodnocení „Bodovacího“ žebříčku. Na startu letošní série se objevilo celkem osmnáct zbrusu nových tváří.

.

Kvalifikaci vévodil Libor Mach s 1408 body následován Pavlem Čermákem (1404b) a Zdeňkem Žabkou (1326b). Všichni tři si vybojovali postup přímo do finále a s nimi postupovalo dalších 9 hráčů (Švec, Pitaš, Synek, Fleischmann, Liebich, Janošcová, Sýkorová, Stulíková, Krňák), na přímý postup z kvalifikace do finále bylo zapotřebí 1231 bod. Na postup do semifinále, kam postupovali hráči umístění až do 36 místa, bylo zapotřebí 1167 bodů. Díky neúčasti některých hráčů co si vybojovali postup, se nakonec postupovalo až z 38 místa.

V semifinále na sebe upozornili Jiří Hindrák, Jan Kolář a Zdeněk Havlíček, kteří měli v zádech juniorku Martinu Honomichlovou. Na postup do finále, bylo zapotřebí 797 bodů.

Finálová trojice her, to byla opět parketa pro Libora Macha, který po výkonech 194, 246, 257 zvítězil se 709 body a došel si vůbec poprvé, pro vítězství na EBONITE. Druhé místo vybojoval Zdeněk Havlíček (690b) a třetí se umístil další z řady seniorů Stanislav Nejezchleba.

Dalšími oceněnými ve vedlejších kategoriích byli:

- Nejlepší junior, Tomáš Liebich

- Nejlepší žena, Andrea Sýkorová

- Nejlepší hráč kategorie 165, Martina Honomichlová

.

(Průběžné zpravodajství)

- Ve čtvrtek 3.1.2018 odstartoval v Praze na centru Best Bowling již VIII. ročník „áčkové“ turnajové série EBONITE tour, kde se v celoročním pořadí hraje o 15 bowlingových koulí za umístění v TOP 15 a o dalších 5 koulí hrají senioři umístění až za TOP 15.

- Nemění se loňské zvýhodněné startovné ve čtvrtečních, pátečních rundách za 450/6 her Kč a zůstává i sobotní startovné za super cenu 300 Kč/6 her v hrací rundě od 9.00 hod.

- Systém šesti kvalifikačních her, semifinále a finále zůstává stejný, jako v předchozích letech viz propozice ZDE.

Výsledky 1. hrací den: lednový EBONITE, se hraje na středním mazacím modelu (viz obrázek). Úvodní hrací den začal pod taktovkou Pavla Čermáka, který suverénně vévodí devětadvacetičlennému startovnímu poli s průměrem 234,00. Na druhém místě v průběžném pořadí je Zdeněk Žabka s průměrem 221,00 a na třetí příčce Aleš Synek s průměrem 211,00.

Výsledky 2. hrací den: do hry se zapojilo již 54 hráčů ale Pavel Čermák, Zdenkem Žabka a Aleš Synek zůstávají v popředí průběžného pořadí.

Výsledky 3. hrací den: závěrečným hracím dnem pokračují kvalifikace. Hrají se hrací rundy od 9.00 hod, 11.45 hod a 14.15 hod.

- Průběžné výsledky naleznete v přílohách

PS: Sobotní semifinále, kam postupují hráči umístění do 36. místa bude začínat cca 16.30 hod. výběrem drah. Výběr drah pro finále, kam postupuje přímo 12 nejlepších hráčů z kvalifikace, by měl začínat cca v 18.00 hod.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Mach Libor 222 256 199 224 236 247 194 246 257 231,22 100
2. Havlíček Zdeněk st. 196 163 194 143 160 180 191 168 247 203 183 238 188,83 99
3. Nejezchleba Stanislav 157 202 171 161 178 215 195 203 201 209 234 190 193,00 98
4. Švec Ladislav 224 192 203 244 186 246 216 245 206 218,00 97
5. Čermák Pavel 244 213 242 258 190 257 210 268 172 228,22 96
6. Erben Roman 209 209 187 216 158 186 182 229 209 179 251 181 199,67 95
7. Synek Aleš 258 170 213 155 223 247 197 221 182 207,33 94
8. Liebich Tomáš 169 172 246 196 182 207 167 216 179 192,67 93
9. Pitaš Vladimír 168 210 216 168 204 184 219 159 154 186,89 92
10. Butal Jaroslav st. 194 195 180 166 159 225 241 203 166 202 186 172 190,75 91
11. Sýkorová Andrea 162 164 184 205 236 182 162 164 195 183,78 90
12. Michal Ondřej 195 220 148 237 203 166 225 185 200 200 174 189 195,17 89
13. Kolář Jan st. 197 171 194 245 190 201 244 212 218 213 168 179 202,67 88
14. Slavíková Kateřina 171 170 200 149 208 161 198 179 171 199 158 144 175,67 87
15. Krňák Pavel 197 180 240 201 213 200 223 161 164 197,67 86
16. Květenský Vítězslav 192 140 157 203 178 205 178 183 193 170 174 158 177,58 85
17. Žabka Zdeněk 213 210 257 259 174 213 193 128 221 207,56 84
18. Homola Lukáš 177 221 182 225 225 196 226 199 213 156 211 167 199,83 83
19. Rain David 170 181 141 251 222 221 198 170 269 177 141 203 195,33 82
20. Hindrák Jiří 164 216 183 219 213 215 205 258 268 193 177 162 206,08 81
21. Honomichlová Martina 143 157 205 182 171 181 176 193 212 145 139 167 172,58 80
22. Včeliš Michal 188 227 199 194 215 191 172 222 212 186 175 160 195,08 79
23. Liebichová Ingrid 144 150 204 236 150 165 172 177 178 120 139 186 168,42 78
24. Stulíková Dagmar 154 204 170 200 169 201 170 127 129 169,33 77
25. Fleischmann Jan st. 153 161 151 219 241 280 200,83 76
26. Janošcová Kateřina 151 176 225 213 204 176 190,83 75
27. Paračka Andrej 183 189 198 203 179 179 181 165 185 184,67 74
28. Sovová Alena 181 209 172 169 185 185 189 196 125 179,00 73
29. Černík Vojtěch 177 162 152 247 181 192 180 194 173 184,22 72
30. Kratochvíl Dominik 189 187 225 200 160 210 183 183 194 192,33 71
31. Uhlířová Zuzana 170 204 126 222 194 200 172 178 171 181,89 70
32. Vacek Pavel 180 196 201 192 194 189 167 193 181 188,11 69
33. Soukup Libor 126 147 188 198 277 206 168 177 152 182,11 68
34. Slezák Luboš 165 203 212 207 203 172 179 161 141 182,56 67
35. Jedlička Jan 188 194 191 199 170 212 157 195 143 183,22 66
36. Malec Jaromír 170 187 202 202 206 187 175 138 162 181,00 65
37. Beštová Kateřina 166 199 232 137 225 211 195,00 64
38. Gregor Tomáš 198 210 179 131 155 210 180,50 63
39. Vohryzka Jaromír 186 181 214 184 163 187 185,83 62
40. Kolářová Hana 160 171 159 181 158 188 169,50 61
41. Pospíšilová Veronika 167 160 178 168 180 168 170,17 60
42. Mráček Petr 150 137 177 216 215 218 185,50 59
43. Drábek Aleš 150 232 202 161 178 211 189,00 58
44. Kváča Václav 143 196 178 203 164 226 185,00 57
45. Horáček Petr 153 198 222 202 165 158 183,00 56
46. Suchánková Miloslava 172 155 145 159 163 197 165,17 55
47. Bobek Vlastimil 181 185 221 176 126 191 180,00 54
48. Kvasnička Ondřej 138 171 170 199 217 173 178,00 53
49. Rác Václav 197 131 183 183 192 241 187,83 52
50. Korynta Jan 176 184 176 180 148 191 175,83 51
51. Prokopová Dagmar 183 126 159 153 159 209 164,83 50
52. Závladský Dušan 150 165 206 184 211 153 178,17 49
53. Ďaďo Ján 143 186 156 184 158 222 174,83 48
54. Heligr Ondřej 180 170 193 200 191 198 188,67 47
55. Závladská Svatava 192 130 194 189 167 164 172,67 46
56. Krňáková Šárka 125 157 146 155 190 209 163,67 45
57. Prokop Zdeněk 179 130 149 204 146 174 163,67 44
58. Culková Olga 148 161 204 141 159 162 162,50 43
59. Heřmánek Jiří 167 209 152 145 188 210 178,50 42
60. Vrážel Jiří 176 186 180 166 204 192 184,00 41
61. Šimůnek Daniel 156 188 182 161 164 199 175,00 40
62. Čížek Daniel 174 150 193 137 179 227 176,67 39
63. Černá Pavla 163 157 166 145 166 173 161,67 38
64. Kučírek František 122 151 150 140 191 186 156,67 37
65. Vacík Matěj 122 128 174 151 182 224 163,50 36
66. Kunc Oto 162 182 147 186 181 136 165,67 35
67. Bešík Josef st. 154 156 176 137 160 147 155,00 34
68. Egert Jiří 181 173 154 193 134 129 160,67 33
69. Strejcová Tereza 217 149 133 142 143 147 155,17 32
70. Marouš Martin 112 194 167 194 170 163 166,67 31
71. Bílek Miroslav 159 154 202 169 153 162 166,50 30
72. Sůva Jan 175 162 178 153 147 153 161,33 29
73. Černíková Karolína 131 170 170 175 158 156 160,00 28
74. Jirsa Miloš 156 158 141 179 131 158 153,83 27
75. Stupka Jan 188 156 155 162 160 196 169,50 26
76. Hrnčíř Luděk 114 196 144 203 144 151 158,67 25
77. Jindřišek Milan 161 156 144 139 151 155 151,00 24
78. Nosek Richard 155 164 160 179 180 169 167,83 23
79. Suchánek Jan 136 180 174 138 143 150 153,50 22
80. Tětek Petr 142 202 171 176 123 163 162,83 21
81. Křepinská Michaela 170 138 148 159 137 147 149,83 20
82. Kassas Abdul 122 165 191 190 134 162 160,67 19
83. Schön Viktor st. 153 153 132 144 156 160 149,67 18
84. Guič Boris 173 145 157 175 174 135 159,83 17
85. Dobiáš Michal 170 184 167 179 156 158 169,00 16
86. Barkman Radek 157 157 205 134 172 164 164,83 15
87. Nováková Iva 146 127 158 134 184 138 147,83 14
88. Šimůnek Pavel 154 126 188 173 138 190 161,50 13
89. Mička Daniel 148 176 150 203 178 147 167,00 12
90. Korecký Michal 153 149 175 153 180 138 158,00 11
91. Soukupová Dana 148 150 128 109 160 177 145,33 10
92. Horák Ludvík 166 139 148 178 166 175 162,00 9
93. Mračko Tomáš 145 150 182 145 173 171 161,00 8
94. Homola Ladislav 162 167 138 130 161 172 155,00 7
95. Heřmánková Blanka 170 128 165 164 117 143 147,83 6
96. Černíková Michaela 165 139 148 123 131 139 140,83 5
97. Čikeš Milan 142 113 137 117 126 194 138,17 4
98. Culek Jiří 137 130 138 140 173 137 142,50 3
99. Schönová Jana 141 120 148 132 119 163 137,17 2
100. Šípková Jana 130 126 172 117 131 146 137,00 1
101. Honzík Jakub 130 165 109 113 134 153 134,00 0
102. Macík Jan st. 94 152 139 142 129 137 132,17 0
103. Germanová Lenka 137 152 129 156 158 88 136,67 0
104. Bora František 180 126 115 97 105 145 128,00 0
105. Chrpa Jindřich 119 118 156 124 145 91 125,50 0

Krátké zprávy

20.12.2018 v 14:26

Otevřena OBSAZOVAČKA na 7. turnaj Prestige.

Galerie

Erben Roman
Xbowling Team
Erben Roman

Erben Roman

Xbowling Team
Nejlepší hráč Prestige 6
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Nejlepší žena a nej. hráč Prestige 6, kat. P90
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč Prestige 6, kat. P165
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 6
Sýkorová Andrea
bez klubové příslušnosti
Sýkorová Andrea

Sýkorová Andrea

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - listopad
Paračka Andrej
Big Lebowski abides
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Big Lebowski abides
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - listopad