EBONITE tour, 10. turnaj

Na posledním turnaji EBONITE, vítězí Kateřina Slavíková

Sedmdesát šest účastníků, se objevilo ve startovní listině závěrečného (desátého) turnaje ze série EBONITE tour 2020/2021. Říjnový turnaj se hrál na středním mazacím modelu a nikdo z hráčů se v celkovém průměru nedostal přes 200. Nižší průměry a zahrané výkony zřejmě ovlivnila absence elitních hráčů, kteří se účastnili reprezentačního kempu v Pardubicích. Za celý turnaj byl zaznamenán jediný nához přes 250, dosáhla jej Kateřina Hejdučková (264).

KVALIFIKACI po šesti hrách vévodil Josef Colon s 1279 body následován Tomášem Vackem (1264b) a Alenou Sovovou (1242b). Na postup do semifinále, kam postupují hráči umístění od 13. až do 36. místa, bylo zapotřebí jen 1007 bodu z šesti her. Na přímý postup z kvalifikace do finále, bylo zapotřebí 1173 body.

Do SEMIFINÁLE se tradičně nepostupovalo dle umístění do 36. místa, jak stanovují propozice, ale i z dalších nepostupových míst. Na výběr drah pro semifinále se nedostavilo několik hráčů a tak přišla řada na další v pořadí dle kvalifikace.

V semifinále hrála prim trojice Dagmar Stulíková, Libor Mach a Kateřina Janošcová. Postup do finále si vybojovali ještě Miloš Parkan, Lukáš Homola, Vladimír Pitaš, Kateřina Slavíková, Vítězslav Květenský, Irena Staková, Richard Nosek, Libor Soukup, Petr Horáček i Vlastimil Bobek. Posledně jmenovaný využil nabídnutou šanci „náhradníků“ a do semifinále postupoval až ze 41. místa.

Ve FINÁLE se nejlépe vedlo Kateřině Slavíkové, které na vítězství stačily výkony 184, 184, 193 a finálový součet 606. O pět bodů méně měla na svém kontě druhá Kateřina Beštová a třetí na pomyslné bedně byl s 596 body Jan Kolář. Ocenění ve vedlejších kategoriích vybojovali:

- nejlepší seniorka Irena Straková (12. místo)

- nejlepší junior do 18 let Tomáš Vacek (18. místo)

ŽEBŘÍČEK celoročního hodnocení, v němž se bojovalo o 20 bowlingových koulí,má konečnou podobu. I přes neúčast na posledním turnaji vítězí s 621 bodem Lukáš Jelínek. Druhé místo a titul nejlepší žena turnajové série vybojovala Kateřina Beštová (558b). Třetí místo a titul nejlepší senior turnajové série vybojoval Josef Colon (585b).

Samostatné výsledky kvalifikace, semifinále, pořadí 10. turnaje a konečný žebříček celoročního pořadí Ebonite 2020/2021 v přílohách.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Slavíková Kateřina 189 130 179 182 195 167 177 171 200 184 184 193 179,25 76
2. Beštová Kateřina 205 152 190 189 233 147 155 201 203 186,11 75
3. Kolář Jan st. 194 212 166 245 176 189 181 170 242 197,22 74
4. Jarovský Albert 180 194 178 204 180 214 232 180 165 191,89 73
5. Klečka Jiří 197 223 211 174 170 168 182 159 204 187,56 72
6. Parkan Miloš 135 212 181 191 174 144 147 242 165 161 206 169 177,25 71
7. Colon Josef 193 222 201 243 171 201 169 169 221 198,89 70
8. Matějka Antonín 219 169 189 181 234 183 172 202 184 192,56 69
9. Pitaš Vladimír 167 193 135 175 206 168 225 166 156 150 188 196 177,08 68
10. Janošcová Kateřina 217 170 163 176 188 186 175 180 212 177 171 197 184,33 67
11. Suchánek Jan 190 198 194 160 139 213 160 176 188 179,78 66
12. Straková Irena 218 205 173 152 167 160 168 184 169 178 197 158 177,42 65
13. Bobek Vlastimil 169 144 193 179 190 158 157 176 212 125 196 214 176,08 64
14. Stulíková Dagmar 172 182 183 158 189 138 201 180 167 146 182 176 172,83 63
15. Sovová Alena 206 159 165 194 183 215 181 143 178 180,44 62
16. Horáček Petr 174 201 178 160 159 238 138 163 193 166 181 181 177,67 61
17. Hejdučková Kateřina ml. 264 191 183 185 166 155 167 145 198 183,78 60
18. Vacek Tomáš 207 187 187 215 227 211 153 187 192 196,22 59
19. Soukup Libor 211 112 158 191 181 167 142 189 190 150 196 167 171,17 58
20. Květenský Vítězslav 168 166 186 190 164 181 162 179 198 170 178 147 174,08 57
21. Teame Habtegabriel 211 172 203 201 226 168 163 192 162 188,67 56
22. Nosek Richard 165 162 170 201 214 196 210 156 161 159 168 167 177,42 55
23. Homola Lukáš 189 178 165 218 172 179 226 189 185 147 166 191 183,75 54
24. Mach Libor 216 190 204 167 165 188 221 198 179 139 165 183 184,58 53
25. Prokopová Dagmar 182 127 165 193 173 159 157 187 124 163,00 52
26. Kunc Oto 179 147 127 190 192 187 138 172 154 165,11 51
27. Mazalová Andrea 183 161 192 147 217 160 121 142 201 169,33 50
28. Štafa Pavel 147 130 190 193 159 186 155 164 135 162,11 49
29. Jirsa Miloš 179 152 150 146 175 182 137 166 118 156,11 48
30. Sovová Ivana - JČ 164 190 144 130 169 189 151 124 134 155,00 47
31. Sova Petr st. 139 222 179 148 197 176 145 119 173 166,44 46
32. Soukupová Dana 164 168 135 210 184 168 129 126 137 157,89 45
33. Čermák Pavel 191 214 174 187 194 212 148 148 139 178,56 44
34. Sopková Irena 174 161 129 145 199 192 123 122 134 153,22 43
35. Polívka Dalibor 234 162 155 165 190 161 137 100 137 160,11 42
36. Iwazawa Ema 156 155 165 172 212 193 175,50 41
37. Nečas František 186 184 142 200 141 160 168,83 40
38. Mňačko Matyáš 218 170 158 183 181 149 176,50 39
39. Rác Václav 180 178 160 171 194 222 184,17 38
40. Mojka David 171 140 174 156 153 215 168,17 37
41. Malcová Gabriela 174 156 170 138 186 167 165,17 36
42. Málková Lenka 166 133 131 174 145 231 163,33 35
43. Culková Olga 171 136 161 150 135 225 163,00 34
44. Staněk Libor 177 168 147 192 141 217 173,67 33
45. Korecký Michal 172 154 177 146 144 169 160,33 32
46. Sýkorová Andrea 188 135 156 197 152 137 160,83 31
47. Suchánková Miloslava 149 159 156 159 177 154 159,00 30
48. Paračka Andrej 193 157 181 173 158 149 168,50 29
49. Butal Jaroslav st. 147 166 159 169 170 168 163,17 28
50. Mička Daniel 174 140 190 179 184 166 172,17 27
51. Jirků Ladislav 130 187 157 172 165 192 167,17 26
52. Žáčková Pavla 150 137 155 131 154 200 154,50 25
53. Bail Šimon 131 192 166 130 180 173 162,00 24
54. Kváča Václav 178 147 188 144 172 158 164,50 23
55. Kolářová Hana 135 149 171 133 189 134 151,83 22
56. Schönová Jana 158 171 182 115 133 150 151,50 21
57. Šimůnek Pavel st. 120 152 210 186 159 152 163,17 20
58. Janočková Krystyna 157 149 148 176 135 140 150,83 19
59. Černíková Karolína 157 148 152 159 155 131 150,33 18
60. Černíková Michaela 157 156 135 139 143 169 149,83 17
61. Černík Vojtěch 157 161 160 184 124 172 159,67 16
62. Vacík Matěj 164 153 156 154 194 171 165,33 15
63. Kassas Abdul 160 163 177 174 130 95 149,83 14
64. Harvánek Petr 168 152 169 148 107 131 145,83 13
65. Havlíček Zdeněk st. 145 117 135 170 163 166 149,33 12
66. Malec Jaromír st. 157 147 184 165 140 157 158,33 11
67. Vlček Josef 172 150 153 127 134 136 145,33 10
68. Leiske Petr 147 101 170 110 191 178 149,50 9
69. Kopřiva Milan 160 151 175 170 130 121 151,17 8
70. Marek Jakub 136 159 119 146 161 143 144,00 7
71. Vojtíšek Erik 152 157 143 121 143 153 144,83 6
72. Kleiman Martin 112 139 149 171 135 159 144,17 5
73. Janovský Zdeněk 168 95 142 150 115 146 136,00 4
74. Germář Milan 133 141 148 137 100 135 132,33 3
75. Rácová Julie 127 133 103 165 122 95 124,17 2
76. Schön Viktor st. 126 101 105 142 106 151 121,83 1
ReTeame Habtegabriel 223 171 162 199 157 192 184,00
ReHejdučková Kateřina ml. 155 194 176 214 166 192 182,83
ReČermák Pavel 177 169 225 172 192 145 180,00
ReKolář Jan st. 161 152 178 246 183 156 179,33
ReRác Václav 147 214 228 151 173 160 178,83
ReKlečka Jiří 220 183 144 162 157 192 176,33
ReStaněk Libor 173 147 213 172 167 169 173,50
RePitaš Vladimír 155 207 161 140 207 169 173,17
ReŠtafa Pavel 154 178 160 183 153 166 165,67
ReKvětenský Vítězslav 166 176 136 145 194 171 164,67
ReProkopová Dagmar 158 135 154 188 181 170 164,33
ReBobek Vlastimil 131 144 165 185 205 150 163,33
ReJirků Ladislav 159 160 181 208 133 129 161,67
ReStraková Irena 155 159 192 140 151 172 161,50
ReColon Josef 159 153 193 144 157 160 161,00
RePolívka Dalibor 167 167 138 167 168 138 157,50
ReSopková Irena 179 115 164 150 159 167 155,67
ReMálková Lenka 153 147 157 155 135 187 155,67
ReColon Josef 166 139 146 166 157 139 152,17
ReMatějka Antonín 124 154 148 147 163 169 150,83
ReŠimůnek Pavel st. 123 156 140 160 145 155 146,50
ReSovová Ivana - JČ 156 154 97 151 168 139 144,17
ReČerníková Karolína 136 148 139 163 143 136 144,17
ReSoukupová Dana 125 166 146 143 151 133 144,00
ReKolářová Hana 131 107 134 134 138 202 141,00
ReVlček Josef 152 160 147 136 124 127 141,00
ReSova Petr st. 144 151 154 135 101 150 139,17

Krátké zprávy

06.12.2021 v 09:19

Mistrovství České republiky pětičlenných družstev 2021 - ODLOŽENO.

03.12.2021 v 08:41

Zveřejněny mazací modely pro 4. kolo EXTRALIGY.

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská