Kegel Prestige 9. turnaj

Jana Macka ve druhém hracím dni nikdo nedokázal překonat a tak vyhrál devátou letošní Prestige.

V druhém hracím dnu bylo mnoho hezkých výsledků, ten nejlepší má Radek Schindler, který poskočil s průměrem 216,33 na celkově 3.místo.

Nejlepší ženou s průměrem 205,50 je Kateřina Beštová, v celkovém pořadí 6.

V kategorii P190 zůstalo prvenství Václavu Rácovi, 2.místo celkově.

Kategorii P165 ovládl junior Lukáš Gurgul , celkově na 19.místě

A nejlepším juniorem je Lukáš Jelínek, celkově na 5. místě s průměrem 214,8.

Poslední letošní Prestige má zastávku v Olomouci na začátku dubna.

15.3.2018

První den 9. turnaje Prestige přinesl na delším mazání v jednotlivých hrách velmi dobrá čísla.

Zatím vede Jan Macek s průměrem 220,17 , druhý je Václav Rác ( 218,67) a třetí Adam Vondráček ( 215,83 ).

Kategorii P190 vévodí Václav Rác a P165 Jan Fidra.

Nejlepší ženou je na na 17.místě Irena Straková.

Devátý turnaj pokračuje dalšími dvěma rundami tuto neděli.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Macek Jan 203 263 186 203 268 198 220,17 70
2. Rác Václav 246 247 208 237 224 150 218,67 69
3. Schindler Radek 232 227 203 238 213 185 216,33 68
4. Vondráček Adam 199 201 254 194 264 183 215,83 67
5. Jelínek Lukáš 194 162 221 217 241 254 214,83 66
6. Beštová Kateřina 177 211 202 258 195 190 205,50 65
7. Petáková Anna 226 165 183 202 256 167 199,83 64
8. Hanušová Dana 171 174 184 212 203 247 198,50 63
9. Vrážel Jiří st. 181 201 215 244 173 224 206,33 62
10. Hindrák Jiří 180 182 268 209 197 199 205,83 61
11. Vlachovič Jakub 201 237 200 193 174 223 204,67 60
12. Homola Lukáš 194 211 201 214 181 224 204,17 59
13. Čížek Daniel 187 181 222 181 211 212 199,00 58
14. Demuth Filip 197 203 218 189 162 220 198,17 57
15. Erben Roman 266 193 157 244 170 155 197,50 56
16. Kratochvíl Dominik 171 221 173 212 214 190 196,83 55
17. Teame Habtegabriel 215 215 213 163 177 193 196,00 54
18. Rain David 218 151 176 188 231 205 194,83 53
19. Gurgul Lukáš 194 171 199 175 173 212 187,33 52
20. Pankivová Božena 182 221 194 147 157 172 178,83 51
21. Drábek Aleš 174 214 183 197 201 152 186,83 50
22. Florík Petr 168 171 169 246 180 178 185,33 49
23. Mucha Robin 205 175 184 207 146 193 185,00 48
24. Černíková Karolína 158 193 167 202 183 155 176,33 47
25. Prokůpková Alena 188 191 184 159 185 146 175,50 46
26. Heřmánková Blanka 172 184 161 184 199 151 175,17 45
27. Nahodil Rostislav 179 181 168 203 179 188 183,00 44
28. Homola Ladislav 179 162 185 207 154 202 181,50 43
29. Strejcová Tereza 176 215 133 135 183 198 173,33 42
30. Janošcová Kateřina 166 176 133 223 181 158 172,83 41
31. Černík Vojtěch 175 155 216 150 211 178 180,83 40
32. Tříska Jan 179 180 182 174 181 186 180,33 39
33. Liebich Tomáš 146 175 191 213 159 197 180,17 38
34. Mička Daniel 198 169 185 203 146 180 180,17 37
35. Vopička Karel 196 214 187 160 156 167 180,00 36
36. Kolář Jan st. 145 204 182 179 185 180 179,17 35
37. Krummerová Eliška 181 169 178 165 173 156 170,33 34
38. Horáček Petr 182 177 201 156 142 208 177,67 33
39. Lakomý Jan 168 159 159 191 205 183 177,50 32
40. Dobiáš Michal 170 192 183 194 153 171 177,17 31
41. Fidra Jan 140 134 191 154 267 175 176,83 30
42. Křesťan Miroslav 161 156 210 186 169 166 174,67 29
43. Vojtěchová Markéta 201 170 162 169 165 132 166,50 28
44. Ledwoň Martin 190 155 185 193 167 149 173,17 27
45. Uhlířová Zuzana 152 173 139 179 175 169 164,50 26
46. Stupka Jan 192 168 168 162 149 191 171,67 25
47. Straková Irena 169 135 167 147 203 159 163,33 24
48. Jindřišek Milan 234 171 149 168 150 152 170,67 23
49. Kolářová Hana 175 145 160 166 143 181 161,67 22
50. Charvát Hugo 176 183 190 170 155 143 169,50 21
51. Prokůpek Pavel 134 178 193 155 201 154 169,17 20
52. Vavrla Zdeněk 169 157 181 187 163 157 169,00 19
53. Timko Dominik 124 167 167 180 184 184 167,67 18
54. Ulička Antonín 163 180 170 168 161 162 167,33 17
55. Brokešová Anna 159 170 165 135 165 161 159,17 16
56. Mazalová Andrea 179 167 140 130 182 147 157,50 15
57. Nosek Richard 189 152 172 155 155 164 164,50 14
58. Soukup Libor 153 166 156 181 138 185 163,17 13
59. Kotrla Ondřej 136 148 148 167 213 156 161,33 12
60. Květenský Vítězslav 151 178 189 157 123 170 161,33 11
61. Liebichová Ingrid 159 153 123 179 187 119 153,33 10
62. Brokeš František st. 149 158 173 157 161 157 159,17 9
63. Zapletalová Jiřina 139 118 183 132 166 155 148,83 8
64. Flegelová Dáša 168 117 127 153 158 163 147,67 7
65. Černíková Michaela 145 143 165 152 156 116 146,17 6
66. Pitauer Pavel 138 146 160 166 144 170 154,00 5
67. Prekop Ondřej 153 128 174 162 158 139 152,33 4
68. Nováková Iva 142 133 124 133 149 170 141,83 3
69. Kučírek František 144 117 128 176 201 125 148,50 2
70. Brychová Eliška 157 109 137 133 145 145 137,67 1

Krátké zprávy

21.09.2018 v 14:34

Bohužel lidský faktor zapříčinil záměnu mazacího modelu v příloze článku o další turnaji Kegel Prestige. Nyní v příloze naleznete model, který bude od zítra aplikován.

18.09.2018 v 08:53

Rozšířena kvalifikační obsazovačka na MČR dvojic v Praze.

17.09.2018 v 07:56

Otevřena obsazovačka pro kvalifikaci na MČR dvojic v Chomutově.

10.09.2018 v 16:39

V obsazovačkách jsou otevřeny hrací rundy pro kvalifikaci na MČR dvojic v Olomouci, Brně, Praze a Pardubicích.

06.09.2018 v 10:20

Zveřejněn mazací model na QubicaAMF.

Galerie

Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší hráč Prestige 2
Jedlička Jan
Xbowling Team
Jedlička Jan

Jedlička Jan

Xbowling Team
Nejlepší hráč Prestige 2, kat. P190
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč Prestige 2, kat. P165
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka Prestige 2