Mistrovství ČR ABL družstev

.

KILLER SHOT je po parádní závěrečné hře novým MISTREM ČR ABL

Titul z jarní části 21. ročníku ABL putuje do regionu střední & jižní Morava zásluhou týmu KILLER SHOT. Druhé a třetí místo vybojovaly pro region Praha / střední Čechy týmy BBO Black Riders a Rigor Mortis a stejně, jako v lednu, si nepopulární i když hodně cenné čtvrté místo, odváží Xbowling Tišnov A, stejně jako nový šampion, družstvo z regionu střední & jižní Morava.

- Výsledky týmů naleznete v přílohách, výkony jsou načteny v hráčských vizitkách.

- Soutěž jednotlivců, se hraje v neděli 27. září 2020

.

Tento víkend, ve dnech 26. a 27. září probíhá v centru Bowlingzone Pardubice Mistrovství ČR ABL v soutěži družstev a jednotlivců.

Díky spolupráci s ABL webem zde pro vás máme odkaz na ONLINE VÝSLEDKOVÝ SERVIS (po každé odehrané a zapsané rundě, ve formátu PDF).

ONLINE VÝSLEDKOVÝ SERVIS >> zde

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Tříska Jan 217 212 227 203 206 300 182 178 248 219,22
2. Mlynář Ondřej 190 205 218 220 171 236 232 277 225 212 218,60
3. Kolář Jan ml. 196 181 229 220 267 232 190 216,43
4. Salaquarda Tadeáš 195 212 234 226 189 211,20
5. Vojkovský Matěj 140 217 197 213 234 265 211,00
6. Janovský Michal 184 203 220 245 180 212 195 225 208,00
7. Šimánek Ladislav 223 224 172 204 214 207,40
8. Harbáček Petr 246 204 202 209 169 206,00
9. Klein David 187 215 188 215 203 201,60
10. Chytil Lukáš 194 167 225 200 159 296 239 212 114 200,67
11. Hladík Karel 231 175 188 145 221 218 220 193 202 199,22
12. Tabačko Martin 203 196 192 186 218 199,00
13. Erben Roman 169 168 242 190 257 234 216 206 157 144 198,30
14. Uhlíř Jiří ml. 204 235 175 160 205 186 204 211 197,50
15. Hindrák Jiří 164 220 203 197 203 197,40
16. Turina Jaroslav 202 205 200 241 223 183 184 181 158 187 196,40
17. Černák Ondřej 202 213 156 203 204 216 175 195,57
18. Vlachovič Jakub 208 232 166 233 173 181 207 158 202 195,56
19. Grunda Daniel 186 182 191 169 200 203 235 195,14
20. Tichý Tomáš 207 231 167 194 203 200,40
21. Dvořák Roman 196 204 168 183 235 135 202 214 209 194 194,00
22. Indra Martin 205 156 233 162 167 194 188 207 232 193,78
23. Rác Václav 178 204 244 190 192 158 219 165 193,75
24. Malec Jaromír st. 183 198 190 154 213 280 208 164 148 193,11
25. Nahodil Antonín 160 223 210 178 192,75
26. Bílek Tomáš 170 195 181 234 215 199 168 179 192,63
27. Pour Oldřich 202 184 203 181 192,50
28. Robertson Thomas 145 181 201 210 222 191,80
29. Lang David 155 184 225 203 191,75
30. Ďaďo Ján 198 199 216 180 214 139 196 191,71
31. Bernášek Stanislav 190 182 233 198 155 181 203 191,71
32. Heligr Petr 195 255 180 213 140 191 164 191,14
33. Švec Ladislav 126 226 184 219 199 190,80
34. Liebich Tomáš 160 222 222 188 160 190,40
35. Kováč Ondřej 203 220 129 177 191 170 217 209 189,50
36. Černý Jiří 203 165 224 166 189,50
37. Nosek Richard 221 156 188,50
38. Heligr Štěpán 171 182 228 187 174 188,40
39. Stříbrný Vladimír 233 177 153 187,67
40. Lébrová Jana 151 159 205 187 235 211 183 167 187,25
41. Rálek Robert 169 200 156 215 157 170 198 229 186,75
42. Ivanciv Petr 172 201 186,50
43. Fojtíková Ivana 171 211 173 170 207 186,40
44. Šamšová Alena 196 172 190 190 168 194 182 204 189 177 186,20
45. Poprocký Michal 201 212 186 130 202 186,20
46. Havrilec Petr 190 207 181 199 171 172 183 186,14
47. Hoschna Jan 148 221 179 203 179 186,00
48. Zedník Miroslav 136 222 191 228 217 177 187 178 135 185,67
49. Kuchta Pavel 171 179 178 233 170 168 169 189 177 220 185,40
50. Pazděra Jaroslav 201 181 159 201 173 202 173 169 204 184,78
51. Kolář Jan st. 196 200 199 168 158 184,20
52. Šťasta Radek 138 196 178 190 215 179 206 171 184,13
53. Čížek Daniel 209 166 151 209 190 256 151 140 184,00
54. Navrátil Lubomír ml. 181 156 187 195 147 237 170 190 182,88
55. Kordulík Václav ml. 211 157 158 154 208 202 190 182,86
56. Hejdučková Kateřina ml. 194 163 195 178 182,50
57. Teame Habtegabriel 179 170 188 170 200 175 182 183 182 192 182,10
58. Tesař František 168 208 177 171 182 181,20
59. König Antonín 221 195 146 158 180,00
60. Šteffek Milan st. 167 201 179 173 180,00
61. Straková Irena 170 190 180,00
62. Trča Pavel 163 213 218 222 161 135 140 178,86
63. Gurgul Lukáš 178 174 197 182 163 178,80
64. Horčička Lumír 178 175 181 181 178,75
65. Vondráček Adam 181 192 195 162 162 178,40
66. Štefková Eva 171 178 122 170 192 203 210 178,00
67. Víšek Petr 147 189 206 163 184 177,80
68. Heligr Ondřej 135 186 215 207 200 156 139 176,86
69. Prekop Ondřej 151 171 192 192 176,50
70. Drábek Aleš 188 161 172 176 180 171 168 188 180 176,00
71. Fisek Roman 167 162 193 190 162 160 191 175,00
72. Soukup Libor 160 202 151 212 148 174,60
73. Novák Robert 173 172 161 161 192 187 175 174,43
74. Uher Radovan 181 173 167 173,67
75. Dvořák Jiří VČ 178 148 182 168 192 173,60
76. Chmelař Michal 189 158 173,50
77. Frýbort Otakar 204 158 156 172,67
78. Široký Martin 235 211 138 133 155 164 176 168 172,50
79. Stružka Vít 167 177 172,00
80. Kvasnička Ondřej 199 197 170 121 171,75
81. Polívka Dalibor 168 163 144 210 172 171,40
82. Valenta Daniel 186 147 187 153 182 171,00
83. Podrabský David 191 164 119 166 199 170 168 184 170,13
84. Semerák Stanislav 128 165 211 198 144 169,20
85. Růta Stanislav 136 197 167 176 169,00
86. Slach Zbyněk 195 189 165 136 162 163 171 168,71
87. Bednář Vojtěch 144 153 162 200 219 147 156 168,71
88. Vlk Jakub 186 137 179 162 177 168,20
89. Rain David 137 164 220 160 165 197 147 135 185 167,78
90. Krčma Milan ml. 140 183 226 135 153 167,40
91. Průcha Michal 168 171 228 162 152 147 138 166,57
92. Dobiáš Michal 153 178 168 166,33
93. Frýbortová Marie 188 147 161 165,33
94. Konečný Pavel 172 145 223 133 152 165,00
95. Mračko Tomáš 181 149 165,00
96. Křesťan Miroslav 149 148 159 171 169 204 151 164,43
97. Šibil Miroslav 191 140 156 166 169 164,40
98. Lanč Radek 168 177 180 144 136 180 164,17
99. Suchý Martin 135 178 188 157 161 194 125 162,57
100. Butal Jaroslav st. 205 149 156 147 151 161,60
101. Gürtler Tomáš 182 140 186 137 161,25
102. Stromšíková Anna 160 153 168 167 158 161,20
103. Vondráčková Linda 157 142 156 157 191 160,60
104. Klus František 151 160 140 203 149 160,60
105. Kubík František ml. 145 183 149 159 146 182 159 160,43
106. Čikeš Milan 192 129 142 171 166 160,00
107. Krauskopf Josef 145 154 164 156 192 188 114 159,00
108. Mucha Robin 145 156 175 158,67
109. Stříbrský Václav 146 175 159 154 158,50
110. Křížek Martin 198 151 142 142 158,25
111. Zachrová Lenka 135 182 181 131 157,25
112. Mourek Tomáš 139 139 138 193 165 139 177 155,71
113. Krčma Milan st. 145 172 171 163 124 155,00
114. Mička Petr 150 150 130 179 149 151,60
115. Spilka František 113 183 158 151,33
116. Varhaníček Pavel 189 147 125 127 166 150,80
117. Růžička Karel 144 157 149 150,00
118. Svák David 131 139 150 142 176 147,60
119. Soukup Richard 135 160 147,50
120. Bejdl René 168 139 116 141,00
121. Hřivna Patrik 147 141 128 138,67
122. Malec Jaromír ml. 159 134 108 133,67
123. Spilková Helena 133 160 105 132,67

Krátké zprávy

19.10.2020 v 12:13

Seniorské MČR dvojic ZRUŠENO.

08.10.2020 v 11:42

MČR dvojic se tento víkend hrát nebude, je ODLOŽENO !!!

07.10.2020 v 15:12

STK po uzávěrce přihlášek připravila a zveřejnila orientační časový plán a rozpis s obsazením hracích rund na MČR dvojic.

05.10.2020 v 13:27

Otevřeny obsazovačky pro jednotlivé kategorie MČR dvojic.

02.10.2020 v 09:15

STK zveřejnila mazací modely pro nedělní Extraligy.

Galerie

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

1. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

2. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Vondráčková Linda
BC Bowlingzone
Vondráčková Linda

Vondráčková Linda

BC Bowlingzone

3. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Černíková Karolína
BK KLÍŠE
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK KLÍŠE

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS