Mistrovství regionu Praha/střední Čechy

Tituly v regionu Praha / stř. Čechy patří Lukáši Jelínkovi a Jitce Noskové

V minulém týdnu si odehrálo i hlavní město své regionální mistrovství. Základnou pro své zápasy se tentokrát stala nově zrekonstruovaná herna patřící pod hlavičku Xbowlingu a to herna na Proseku, která v pondělí spustila svůj zkušební provoz. Mistrovství regionu Praha / střední Čechy probíhalo od středy 16. 9. a to až do neděle 20. 9. Vyzkoušet novou hernu, zabojovat o Mistra regionu a zároveň i o postup na Mistrovství republiky ABL si přišlo celkem 107 hráčů, z toho 86 mužů a 21 žen.

Hráči odehráli celkem 6 her na součet systémem „amerika“. Po odehrání třech her se přesunuli na další pár drah. Všichni hráči byli dle svých průměrů ze sportovní či turnajových žebříčků rozděleni do tří kategori a bojovalo se o tituly společné, P190 a P165. Celkově se nejlépe umístil a vítězeme regionu se stal Lukáš Jelínek s průměrem 255, 67. Na druhém místě se umístil Jan Kolář ml. s průměrem 216, 00 a jako třetí se umístil Stanislav Semerák s výsledkem 212,50.

V Kategorii P190 dosáhli na stupně vítězů zástupci modro- žlutých barev družstva Notaxo- Stanislav Semerák s průměrem 212,50, jako druhý Aleš Drábek s průměrem 209, 00 a třetímísto si vybojoval Ján Ďaďo s průměrem 201, 17.

V kategorii P165 si vybojovali medaile Jan Sůva s průměrem 180, 83. Jako druhý se umístil Gustav Horník. Třetí místo připadlo Viktoru Schonovi.

Mezi ženami si nejlépe vedla Jitka Nosková s průměrem 193, 83. Za sebou nechala Gábinu Malcovou a Renátu Košatovou a to jak celkově, tak i v kategorii P190. Vítězkou kategorie P165 se stala Míla Suchánková, druhá skončila Tereza Kašparová a jakotřetí pak Anežka Lencová.

Medaile vítězům budou předány na mistrovství republiky ABL 26.-27.9.2020 v centru Bowlingzone Pardubice. Hráči, kteří se mistrovství republiky nezúčstní, si mohou své krásné medaile vyzvednout na herně Xbowlingu Prosek Duo, každý den od 11:00 hodin.

Přílohy

Mistrovství regionu Praha/střední Čechy - muži

Datum konání: 16. září 2020 - 20. září 2020 Místo: Xbowling Prosek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Jelínek Lukáš 289 266 269 239 246 225 255,67
2. Kolář Jan ml. 223 163 265 195 224 226 216,00
3. Semerák Stanislav 211 193 233 212 213 213 212,50
4. Drábek Aleš 190 230 220 189 223 202 209,00
5. Kolář Jan st. 165 191 192 258 226 206 206,33
6. Michal Ondřej 224 215 209 193 190 192 203,83
7. Ďaďo Ján 193 201 216 201 183 213 201,17
8. Mlynář Ondřej 174 184 213 216 244 173 200,67
9. Teame Habtegabriel 212 223 209 170 180 204 199,67
10. Švec Ladislav 207 186 228 193 185 185 197,33
11. Malec Jaromír st. 138 182 247 212 200 202 196,83
12. Robertson Thomas 122 200 213 230 212 202 196,50
13. Fleischmann Jan st. 150 223 203 211 196 170 192,17
14. Sůva Jan 172 204 185 193 175 156 180,83
15. Lukas David 166 184 215 167 181 219 188,67
16. Šimánek Ladislav 192 153 194 147 270 170 187,67
17. Manhart Petr 180 200 236 161 184 165 187,67
18. Jarovský Albert 175 181 137 181 207 235 186,00
19. Liebich Tomáš 156 161 191 199 212 183 183,67
20. Florík Petr 226 162 172 200 180 158 183,00
21. Horáček Petr 184 162 171 219 178 178 182,00
22. Kovařík Dušan 180 191 165 204 168 184 182,00
23. Dvořáček David 185 183 181 189 160 178 179,33
24. Štefánik Zdeno 165 215 172 148 192 182 179,00
25. Sova Petr 201 198 162 164 162 180 177,83
26. Štafa Pavel 220 193 175 127 176 167 176,33
27. Rain David 171 191 148 187 194 165 176,00
28. Dutka Miroslav 175 158 186 144 190 149 167,00
29. Horník Gustav 161 216 159 179 173 158 174,33
30. Havelka Michal 219 142 137 179 180 187 174,00
31. Pilař Petr 168 158 205 184 190 135 173,33
32. Maňásek Jaroslav 151 202 186 171 167 160 172,83
33. Kváča Václav 160 163 186 176 167 182 172,33
34. Rechtorik Libor 158 167 158 188 180 175 171,00
35. Kober Ivan 144 228 158 183 141 144 166,33
36. Medo Jaromír 155 158 209 155 147 197 170,17
37. Schön Viktor st. 130 160 168 181 167 186 165,33
38. Ondráček Bohuslav 157 146 150 192 170 193 168,00
39. Teame Christian 159 202 169 145 131 153 159,83
40. Jirsa Miloš 183 142 161 176 141 154 159,50
41. Soukup Lukáš 152 148 171 183 181 169 167,33
42. Makovec Jaromír 149 165 154 140 188 204 166,67
43. Běhal Jaroslav 145 169 193 131 190 148 162,67
44. Šarišský Jakub 140 156 228 183 144 147 166,33
45. Javůrek Pavel 122 168 173 181 151 202 166,17
46. Dušek Josef 147 160 176 131 177 158 158,17
47. Vohryzka Jaromír 128 217 147 162 145 196 165,83
48. Kloták David 165 173 146 171 155 183 165,50
49. Suchánek Jan 157 139 157 163 149 179 157,33
50. Ruml David 169 170 169 180 152 150 165,00
51. Marek Jakub 194 175 147 157 158 158 164,83
52. Veselý Petr 128 214 149 199 166 131 164,50
53. Neumann Daniel 181 136 155 169 205 141 164,50
54. Korecký Michal 149 152 154 109 183 212 159,83
55. Paračka Andrej 182 179 144 153 166 159 163,83
56. Nosek Richard 175 158 155 148 176 170 163,67
57. Russ Martin 197 170 143 168 159 144 163,50
58. Mračko Tomáš 178 127 143 170 195 167 163,33
59. Bail Šimon 148 166 162 141 190 169 162,67
60. Typolt Pavel 157 166 135 184 151 182 162,50
61. Vyhnanovský Martin 126 158 159 197 160 165 160,83
62. Palas Martin 152 154 154 184 131 186 160,17
63. Fleischmann Jan ml. 177 139 165 141 180 158 160,00
64. Samek Karel 155 124 161 143 146 200 154,83
65. Tokarev Dmitry 152 164 155 181 163 136 158,50
66. Šotola Ondra 130 139 156 182 180 160 157,83
67. Krubert Emil 143 193 154 132 140 184 157,67
68. Glezgo Štefan 170 163 161 137 161 154 157,67
69. Jiránek Miroslav 153 139 167 145 145 191 156,67
70. Kouba Václav 118 170 150 180 111 184 152,17
71. Rýdel Jan 164 147 164 115 179 168 156,17
72. Chrpa Jindřich 175 137 134 148 147 186 154,50
73. Karbusický Zbyněk 193 121 160 143 152 147 152,67
74. Košata Ondřej 159 152 175 132 151 147 152,67
75. Kafka Pavel 143 148 129 161 167 157 150,83
76. Chlouba Ondřej 185 151 135 139 156 119 147,50
77. Brázda Bohumil 122 126 139 194 123 159 143,83
78. Knap Jakub 156 137 146 144 114 160 142,83
79. Hladík Josef 163 147 136 125 138 144 142,17
80. Jiránek Filip 143 113 164 146 126 156 141,33
81. Lešetický Jan 115 112 188 140 166 126 141,17
82. Vacek Pavel 176 146 107 131 126 154 140,00
83. Chvojka Leoš 147 142 130 117 133 151 136,67
84. Seidl Michal 158 171 159 191 119 159,60
85. Přinesdom David 139 124 165 124 101 138 131,83
86. Libich Luboš 102 96 115 96 129 150 114,67

Mistrovství regionu Praha/střední Čechy - ženy

Datum konání: 20. září 2020 Místo: Xbowling Prosek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Nosková Jitka 179 182 184 224 181 213 193,83
2. Malcová Gabriela 168 147 167 169 191 222 177,33
3. Košatová Renáta 157 165 194 226 181 136 176,50
4. Sopková Irena 173 169 219 150 154 154 169,83
5. Vlčková Kateřina 135 167 188 175 182 188 172,50
6. Slavíková Kateřina 183 168 184 151 191 136 168,83
7. Petrželová Veronika 156 185 183 148 161 178 168,50
8. Liebichová Fantová Ingrid 177 197 148 168 134 179 167,17
9. Semeráková Monika 178 159 165 191 165 142 166,67
10. Kohoutková Magda 165 202 139 116 195 166 163,83
11. Sovová Alena 178 132 137 150 180 180 159,50
12. Suchánková Miloslava 191 141 162 133 167 132 154,33
13. Kašpárková Tereza 149 190 147 186 138 129 156,50
14. Kolářová Hana 175 145 130 154 171 157 155,33
15. Lencová Anežka 131 133 143 182 148 153 148,33
16. Kafková Danica 153 125 138 180 158 143 149,50
17. Málková Lenka 142 162 148 143 140 150 147,50
18. Hladíková Marie 138 148 151 140 167 125 144,83
19. Schönová Jana 116 136 140 127 158 126 133,83
20. Rejžková Štěpánka 102 115 144 143 141 149 132,33
21. Rybová Eva 129 132 140 150 91 111 125,50

Krátké zprávy

19.10.2020 v 12:13

Seniorské MČR dvojic ZRUŠENO.

08.10.2020 v 11:42

MČR dvojic se tento víkend hrát nebude, je ODLOŽENO !!!

07.10.2020 v 15:12

STK po uzávěrce přihlášek připravila a zveřejnila orientační časový plán a rozpis s obsazením hracích rund na MČR dvojic.

05.10.2020 v 13:27

Otevřeny obsazovačky pro jednotlivé kategorie MČR dvojic.

02.10.2020 v 09:15

STK zveřejnila mazací modely pro nedělní Extraligy.

Galerie

Sovová Alena
bez klubové příslušnosti
Sovová Alena

Sovová Alena

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - září

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - září

Sovová Alena
bez klubové příslušnosti
Sovová Alena

Sovová Alena

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - září

Jarovský Albert
bez klubové příslušnosti
Jarovský Albert

Jarovský Albert

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - září

Schönová Jana
bez klubové příslušnosti
Schönová Jana

Schönová Jana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - září

Kouba Václav
bez klubové příslušnosti
Kouba Václav

Kouba Václav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - září

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS