Morávkova řeznická liga, 8. turnaj

Hastrmani jsou nebezpečná zvěř, ...

... která za všechno může. Tentokrát může za to, že po skončení sedmého hracího dne ligy nic nevím. Tedy něco jo, že Vodníci jsou se značnou ztrátou na osmém místě. Ta ztráta se může snížit, protože ke čtyřem bodům, které získali Olda s Petrem, může při dohrávce třetí hastrman, tedy Pavel, nějaké body přidat. I tak ale budou za Řeznictvím Morávekdaleko. Řezníci získali šestnáct bodů, které mají navíc jisté, protože s Vodníky nehráli. Táhl je tradičně Dan, nejlepší hráč ligy (je zajímavé, že nejlepší hráč šesté ligy má lepší průměr než Dan), který byl tentokrát „až“ třetí nejlepší. Pomáhal mu celkem slušně František, Ivan předváděl výkonnostní šeď. To Dlouhá chvílenebyla ani chvíli šedá, předehrávající Pupík měl desátý nejlepší nához kola, Pavka byl jen o 0,4 horší a Rosťa byl jasně nejlepší. Pupík nevím, kde se řehtá, ti dva zbývající na fotce. Je pravda, že je smích může přejít, stačí, když hastrman hodí ve středu 290 a Lanškrounským klukům ztuhnou rysy. Místo dvaceti bodů budou mít sedmnáct, na to, aby rysy ztuhly Moto FGR, musí hastrman hodit 210. Motoristé hráli ve dvou, Luboš nehrál a Pavol o pár hodin předehrával. V pohodovém stylu (nikdo do toho Márovi a Kubovi nekecal) se dostali k osmnácti bodům, které jim nejspíš zůstanou. O ty se zasloužil hlavně Kuba, který se dostal do elitní desítky kola, Pavol a Mára nehráli úplně blbě. Henry je po zisku čtrnácti bodů stále na čtvrtém místě, v žebříčku kola jsou taky čtvrtý. Že Bagetáře o nějaké body připraví hastrman, je velmi pravděpodobné a co se týče jednotlivých hráčů, byl mezi nimi v tomto kole rozestup sedmi bodů. Maxíci si toto kolo předehráli a vytloukli z toho dvanáct bodů. To je na druhý nejlepší průměr málo, a pokud hastrman hodí aspoň 163, bude bodů ještě míň, to je jasný důkaz toho, jak je to u nás se spravedlností. Všichni tři Maxíci se vešli mezi sedm nejlepších, takže je jasné, na koho se to celé hodí. Katastrofou skončilo kolo pro Kordobu, která tuto ligu vyhrála tolikrát, že já ani do tolika neumím počítat. Petra, Pavel a Ota měli takový průměr, že horší byli už jen Vodníci, ti hráli ve dvou. Za průměr dostali žalostných pět bodů, do elitní desítky se dostala jen Petra, která je těsně druhou nejlepší ženou, šestý a devátý muž jsou v průměru kola šestnáctý a třiadvacátý. Za skvělým druhým místem je šestý tým jen o bod a půl. Nejlepší žena celkově a držitelka nejvyššího náhozu žen kola, je Anička z ABB Vidlatá Seč. Brokeši taky předehrávali, takže Anička u focení nebyla, místo ní jsem vyfotil nejlepší servírku toho dne. Družstvo získalo jen jedenáct bodů, ovšem kdyby za ně servírka i hrála, asi by bylo těch bodů ještě míň. Z týmu se vyznamenal hlavně František, jeho první tři byly, podržte se, 200, 94 a 220, no nedali byste mu pětikorunu? Díky té hře se František nedostal mezi elitu kola, stejně jako pověrčivý Milan, ještě že mají tu Aničku. Což je všechno, loučí se ZB

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.

30.03.2024 v 23:36

Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.

28.03.2024 v 19:55

Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.

18.03.2024 v 21:10

V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.