Pivní liga, 9. kolo

Na průměr vyhrály Radavské Nuly

Za momentálně stabilní účasti jedenácti týmů proběhl 6. února na Radavě devátý hrací večer Pivní ligy tříčlenných družstev.

V prvním kole RazDvaTři porazili 490:473 Heavy Bowlers, KSN MM si připsali vítězství proti minule stoprocentnímu Hokaru 510:431 a v nejtěsnějším souboji dne si Kačeři poradili s Veselými Pumprlíky s.r.o. 418:416.

Ve druhém kole si právě Veselí Pumprlíci s.r.o. spravili náladu týmovém i individuálním výkonem večera. Sice to odnesla pouze prázdná dráha, ale týmový výkon 602 bodů a individuální výkon Jaromíra Cvrčka 245 bodů zaslouží velký obdiv. Ve druhém kole si Heavy Bowlers vyšlápli na Radavské Nuly 487:461, po hříchu to pro Heavy Bowlers byla jediná výhra večera.

Ve třetím kole stojí za zmínku zápas Radavský Nul proti Hokaru 530:503 – Hokaro se sice zlepšovalo každý souboj, ale ne a ne to přetavit v bodový zisk. Až ve čtvrtém kole se to vyšlo, když Hokaro předčilo Heavy Bowlers. Překvapením čtvrtého kola bylo vítězství MBL nad RazDvaTři v poměru 501:479. Pro RazDvaTři to byla jediná porážka v tomto hracím dnu.

V posledním kole se na medailové pozice vyškrábali Kačeři, když si v zápase proti KSN MM připsali čtvrté vítězství v tomto hracím večeru. Díky tomuto počinu se dostali poprvé na bednu v Pivní lize – gratulujeme! Druhé místo obsadil mocně finišující celek RazDvaTři, když porazil v zápase o pódium Veselé Pumrlíky s.r.o. 568:510. Se čtyřmi vítězstvími a nejlepším průměrem se radovaly v tomto hracím večeru Radavské Nuly, které potvrdily postavení v celkové tabulce Pivní ligy.

Základní část Pivní ligy bude mít ještě čtyři hrací večery během kterých by se mělo odehrát ještě 21 her. A následovat budou dva nadstavbové večery, které rozdělí startovní pole na první šestici a druhou šestici týmů. V tomto rozdělení si to týmy rozdají o celkové pořadí v tomto ročníku.

Individuální výsledky za tento hrací večer, pořadí týmů za tento hrací večer a celková tabulka Pivní ligy je v příloze.

Na viděnou se těšíme na desátém hracím večeru 20. února od 18 hodin a do té doby vás také zveme na Letenský pohár jednotlivců ve čtvrtek 17. února také od 18 hodin.