Přebor Radavy, 9. turnaj

​Sedmnáct bodů se dá nahnat ...

Sedmnáct bodů se dá nahnat v jednom hracím dni, ovšem vzhledem k tomu, že zbývá poslední hrací den, Ohnivé draky nejspíš nikdo o první místo nepřipraví. Jó, kdyby na poslední kolo nepřišli, bylo by to něco jiného, navíc by jim zůstalo sympatické skóre 3333. Tentokrát získali šestnáct bodů, když vyhráli kvalifikační část a v ligové prohráli až ve finále, tam ale potupným způsobem. Ostudu neudělal Míra Sejkora, třetí nejlepší hráč Draků, zato Pupíka, nejlepšího Draka a navíc nejlepšího hráče soutěže, by měla hanba fackovat. A na to se musel dívat kapitán Franta, čtvrtý nejlepší hráč přeboru. Chlapce si můžete prohlédnout na první fotce, neboť měli nejvyšší nához kola, jako jediní se dostali přes hranici 600 bodů. Zleva jsou Pupík, kapitán a Míra. O druhé místo nemohou přijít VoKA, ani kdyby na poslední kolo nedorazili. Opírají se o Jardu Klapku, třetího nejlepšího hráče soutěže, v tomto kole dokonce o nejlepšího. Ten dorazil obětavě na bowling, přestože měl v plánu se svým vnukem opékat buřty a pít pivo. Zasloužil by si brát cenu za nejvyšší nához, jehož hodnota byla 221, což Jarda hodil. On to ale hodil také Míra Sejkora, takže se porovnávaly druhé nejvyšší náhozy. Ty měli oba taky stejné, 195, no a ten třetí měl o čtyři body lepší Míra. Mezi jednotlivci mají VoČI Viktora na sedmém a Evu dokonce na druhém místě. Evu mezi ženami, za neteří. Bodů získal tento tým osmnáct, když si první a druhá místa s Draky měnil. JaR na třetím místě skončil třetí i v tomto kole. Holky Jansovy (než si Gabča vzala Růžičku) s kluky Markovými získaly (po dlouhém váhání volím y) dvanáct bodů za třetí místa v obou částech hracího dne. Družstvo bylo jediným, které hrálo napínavé zápasy v semifinále a finále, úspěšnost mělo 50%. V elitní desítce zůstává nepřítomný zlý Zdenek, spousta členů družstva je na špici druhé desítky. Dračice dodaly na druhou fotku svou kapitánku. Měla nejvyšší nához žen a proto je na fotce s šedivým Mírou. Ten vypadá na fotce velice rozdivočeně a to nevíte, co měl u focení za kecy. Dračice získaly v tomto hracím dni šest bodů, což není moc. Nejlepší Dračicí je Roman Krásný (v první hře urval podrážku u sto let starých bowlingových bot), který je v žebříčku sedmý, Jana kapitánka je třetí nejlepší ženou. Ostatní členové týmu jsou až za nimi. Hráči Moto FGR potvrdili své páté místo pátým místem v tomto kole. Hráli v sestavě, která budila hrůzu, já, když je vidím pohromadě, tak se fakt bojím. Získali jen osm bodů, hlavně proto, že ve čtvrtfinále prohráli o šest bodů. Selhal jim Kuba Stejskal, druhý hráč ligy a držitel nejvyššího náhozu soutěže (290). V tomto kole byl až osmý nejlepší. Pozdní sběrje na šestém místě a zaujal sčítáním nemocných a míň nemocných členů, ti museli hrát. Tomu odpovídal zisk pěti bodů přes výborný výkon Pavla juniora (taky nemocného). Celé družstvo je však v elitní třicítce kola, což je velká sláva. Kluci předvedli dva prachmizerné výkony, výborné je, že pokaždé v jiné sestavě. Na sedmém místě jsou Bubáci, kteří mně pili krev. Že zahráli dobře devátý hrací den, mně nevadilo, krev mi pili červenými strajky. Měli takovou úspěšnost, že by si mohli otevřít velkoobchod s pivy. K pláči byl až do poslední hry Tomáš, v té získal sebevědomí do další kariéry, vzorem všem by měl být jedenáctý hráč soutěže, nevyzpytatelný Vašek. A proto, že mi už zbývají jen tři řádky, zbývá už jen Eyafjallajoküll, osmý tým soutěže. Tady má Michal Štěch na krku soupeřícího syna a tátu Marky, kteří se nedají vyprovokovat a jsou se vším spokojení, což mně jde na nervy. Získali dva body a pravděpodobně skončí poslední a ani to jim nevadí. Vedle dvou bodů získali jedno pivo, čímž tento komentář končí. Váš ZB.

28.03.2024 v 19:55

Zuzana kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.

18.03.2024 v 21:10

V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.

14.02.2024 v 09:07

Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.

26.01.2024 v 22:29

Lukáš Jelínek vybojoval v Světovém poháru juniorů do 21 let bronzovou medaili.

14.01.2024 v 14:45

Obsazovačka na únorový turnaj PRESTIGE bude otevřena v úterý 16.1. v 20.oo hod.