Prestige 2. turnaj - konečné výsledky

Marešová se udržela v čele.

Jana Marešová udržela i po třetím hracím dnu turnaje celkové první místo a to s průměrem 210,25. Stejně tak svoji pozici na druhém místě, díky svému výkonu udržel Roman Pešl (průměr 215,25). Na třetí místo se „protlačil“ Jan Spáčil (průměr 214,25). Turnaj byl při účasti 66 hráčů plný pěkných výkonů. Velmi hezký průměr 200,50 Antonína Noska stačil „pouze“ na čtrnácté místo.

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Marešová Jana 247 196 166 168 210 239 241 215 210,25
2. Pešl Roman 210 182 169 238 195 247 236 245 215,25
3. Spáčil Jan st. 201 268 202 235 213 216 182 197 214,25
4. Brzica Rostislav 167 188 234 236 216 181 205 257 210,50
5. Hubáček Aleš 180 235 233 201 232 166 228 207 210,25
6. Sádlík Vojtěch ml. 244 233 209 196 201 221 193 171 208,50
7. Foťko Matěj 190 177 223 190 172 267 222 193 204,25
8. Beštová Kateřina 215 144 202 168 246 204 191 198 196,00
9. Bilík Petr 202 213 234 246 144 199 203 184 203,13
10. Režňák Michal 178 159 217 172 243 208 231 211 202,38
11. Hindrák Jiří 190 172 214 201 173 228 203 234 201,88
12. Váradi Jakub 184 153 224 212 245 232 179 178 200,88
13. Kubín Filip 161 202 236 236 221 210 164 177 200,88
14. Nosek Antonín 169 240 242 198 187 197 202 169 200,50
15. Šefl Martin 205 170 154 254 212 201 178 225 199,88
16. Otec Hanzlovská Petra 183 179 200 199 212 190 202 168 191,63
17. Lébrová Jana 174 159 186 196 202 199 201 202 189,88
18. Gurovič Jaroslav 214 202 203 149 196 233 200 182 197,38
19. Deáková Eva 179 214 178 205 185 165 192 197 189,38
20. Hanušová Dana 183 212 125 237 166 174 174 231 187,75
21. Zetek Jiří 181 202 217 193 202 185 213 169 195,25
22. Harbáček Petr 174 188 181 204 193 267 146 206 194,88
23. Vopička Karel 193 178 189 160 227 223 199 183 194,00
24. Lipš Martin 190 191 203 227 182 176 189 194 194,00
25. Kutina Karel 220 203 145 182 223 236 163 173 193,13
26. Matěj Zdeněk 225 178 184 179 157 190 229 200 192,75
27. Vokrojová Marie 192 174 155 187 196 184 176 214 184,75
28. Vinklárek Pavel 229 162 179 186 204 224 176 181 192,63
29. Hladík Karel 226 216 171 184 158 168 179 223 190,63
30. Kala Rostislav 199 230 181 194 171 180 177 187 189,88
31. Zíka Pavel 188 159 181 173 172 211 244 182 188,75
32. Jirků Ladislav 255 132 167 196 200 179 195 183 188,38
33. Podolský Jan 194 244 168 227 231 167 143 132 188,25
34. Rec Michal 200 148 215 169 230 180 188 167 187,13
35. Vrána Petr 167 169 213 148 125 231 248 188 186,13
36. Nosková Pavla 153 159 181 171 223 210 146 171 176,75
37. Bešík Josef st. 195 222 136 162 235 186 156 182 184,25
38. Čepelák Jan 148 165 169 212 145 194 208 232 184,13
39. Zvěřina Michal 164 156 211 214 209 169 169 177 183,63
40. Sudolský Michal 211 199 149 188 177 182 199 161 183,25
41. Iotti Paolo 158 231 209 183 147 163 211 163 183,13
42. Vokroj Ladislav 170 205 147 180 236 172 200 153 182,88
43. Rodr Jaroslav 193 147 232 169 165 176 175 203 182,50
44. Čermáková Petra 151 174 201 194 179 161 155 178 174,13
45. Hudcová Monika 187 175 158 130 181 177 181 190 172,38
46. Franc Jaroslav 149 160 205 183 192 186 223 142 180,00
47. Deák Bohumil 203 170 155 191 164 204 197 152 179,50
48. Cajska Roman 213 166 159 179 135 201 188 182 177,88
49. Kunert Roman 190 153 151 175 185 193 171 205 177,88
50. Morávek Richard 231 180 160 165 214 142 180 148 177,50
51. Kozák Jiří 165 201 195 201 158 167 163 164 176,75
52. Rosenberger Jakub 151 165 168 235 175 172 158 167 173,88
53. Váradi Petr 202 202 167 171 173 146 167 157 173,13
54. Vrábel Stanislav 127 160 150 130 241 201 169 205 172,88
55. Mašatová Věra 130 206 177 163 146 168 153 157 162,50
56. Lukeš Vladimír 170 162 136 211 163 198 138 184 170,25
57. Mikeš Václav 187 162 156 165 212 147 168 156 169,13
58. Talpa Marek 169 150 165 154 198 172 150 179 167,13
59. Prediger Jiří 176 209 134 137 190 193 133 142 164,25
60. Pindurová Jana 157 186 157 108 128 153 178 171 154,75
61. Kurzveil Jiří 131 161 149 166 216 171 127 123 155,50
62. Vrána Roman 156 144 185 154 160 161 146 136 155,25
63. Morávková Vendula 124 127 140 169 141 148 115 189 144,13
64. Indráková Zuzana 121 128 132 111 143 126 125 141 128,38
65. Kulhánek Vratislav 147 171 112 148 105 108 166 122 134,88
66. Bittersmann Milan 235 222 228,50

Krátké zprávy

22.07.2021 v 21:52

Zveřejněny mazací modely pro nadstavbovou část Extraligy

15.07.2021 v 16:19

Zveřejněny víkendové mazací modely na MČR seniorů a Finále Juniorské ligy

06.07.2021 v 11:28

Otevřena obsazovačka na MČR jednotlivců 2021.

02.07.2021 v 09:18

Mazání na 6. turnaj Prestige tour zveřejněno.

23.06.2021 v 12:05

Zveřejněna obsazovačka na MČR seniorů 2021.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

1. Místo na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Krummerová Eliška
Tacl Letohrad
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

Tacl Letohrad

Nejlepší žena na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura