Seniorská liga Ústí nad Orlicí, 10. kolo

Dvě fotky stačily na tři nejvyšší náhozy desátého hracího dne Seniorské ligy v Ústí nad Orlicí. Petr Tomášek, Jarda Klapal a Jarda Morávek z vedoucího Tacl teamu A měli nához nejvyšší, František a Anička Brokešovi s Láďou Schůtem, čili ABB Vidlatá Seč, měli druhý a třetí nejvyšší nához kola. Do konce zbývají kola dvě, o vítězství „áčka“ Tacl teamu zřejmě není pochyb, o další zajímavá místa se bude ještě bojovat. ZB

Příloha

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Tacl team 7 3957 557,29 26,5
2. Ohniví draci 7 3926 551,86 25,0
3. ABB Vidlatá Seč 7 3797 517,43 17,0
= Tacl team B 7 3774 518,14 17,0
5. Pozdní sběr 7 3729 508,71 16,0
= Kosatki 7 3578 479,00 16,0
7. Dlouhá chvíle 7 3550 507,14 13,5
8. SBK Boskovice 7 3418 482,29 9,0

Zápasy kola

Kosatki5105
SBK Boskovice4380

UTKÁNÍ

Dubánek Jan +10 187 1 : 0 167 Henzl Petr
Bednářová Daniela +16 170 1 : 0 130 Rychtařík Josef +6
Jansa Zdenek +7 153 1 : 0 141 Kšica Jan
Tacl team5914,5
Dlouhá chvíle5050,5

UTKÁNÍ

Klapal Jaroslav 174 0,5 : 0,5 174 Kužílek Jiří
Tomášek Petr +8 235 1 : 0 159 Vávra Miloš
Morávek Jaroslav 182 1 : 0 172 Dostál Ivan
Tacl team B5614
ABB Vidlatá Seč5071

UTKÁNÍ

Severová Jana +13 194 0 : 1 200 Brokeš František st. +6
Appeltauerová Eva +8 170 1 : 0 139 Brokešová Anna +14
Barvínek Jan 197 1 : 0 168 Schůt Ladislav +5
Ohniví draci5924
Pozdní sběr5351

UTKÁNÍ

Kolář František +6 197 1 : 0 164 Roubal Leoš
Ondráček Rostislav 211 1 : 0 152 Koblížek Pavel st. +10
Staněk František +3 184 0 : 1 219 Musil Petr +14
ABB Vidlatá Seč5783
Pozdní sběr5492

UTKÁNÍ

Brokeš František st. +6 162 0 : 1 167 Roubal Leoš
Brokešová Anna +14 175 0 : 1 179 Koblížek Pavel st. +10
Schůt Ladislav +5 241 1 : 0 203 Musil Petr +14
Tacl team B5601
Ohniví draci5684

UTKÁNÍ

Severová Jana +13 211 1 : 0 168 Kolář František +6
Appeltauerová Eva +8 178 0 : 1 197 Staněk František +3
Barvínek Jan 171 0 : 1 203 Ondráček Rostislav
SBK Boskovice4924
Dlouhá chvíle4611

UTKÁNÍ

Henzl Petr 144 0 : 1 177 Sahula Jaroslav
Rychtařík Josef +6 180 1 : 0 135 Vávra Miloš
Kšica Jan 168 1 : 0 149 Dostál Ivan
Kosatki4720
Tacl team5535

UTKÁNÍ

Dubánek Jan +10 126 0 : 1 171 Klapal Jaroslav
Bednářová Daniela +16 187 0 : 1 196 Tomášek Petr +8
Jansa Zdenek +7 159 0 : 1 186 Morávek Jaroslav
Tacl team B5411
Dlouhá chvíle5544

UTKÁNÍ

Severová Jana +13 173 0 : 1 201 Kužílek Jiří
Appeltauerová Eva +8 154 0 : 1 184 Sahula Jaroslav
Barvínek Jan 214 1 : 0 169 Dostál Ivan
Kosatki5254
Pozdní sběr4781

UTKÁNÍ

Synáček Vojtěch st. +9 158 0 : 1 173 Roubal Leoš
Bednářová Daniela +16 160 1 : 0 139 Koblížek Pavel st. +10
Jansa Zdenek +7 207 1 : 0 166 Musil Petr +14
Ohniví draci5451
Tacl team6094
SBK Boskovice4730
ABB Vidlatá Seč6005

UTKÁNÍ

Henzl Petr 176 0 : 1 204 Brokeš František st. +6
Rychtařík Josef +6 129 0 : 1 222 Brokešová Anna +14
Kšica Jan 168 0 : 1 174 Schůt Ladislav +5
Tacl team5324
ABB Vidlatá Seč4691

UTKÁNÍ

Klapal Jaroslav 199 1 : 0 136 Brokeš František st. +6
Tomášek Petr +8 161 1 : 0 145 Brokešová Anna +14
Morávek Jaroslav 172 0 : 1 188 Schůt Ladislav +5
Ohniví draci5474
SBK Boskovice5191

UTKÁNÍ

Kolář František +6 158 0 : 1 170 Henzl Petr
Staněk František +3 184 1 : 0 180 Rychtařík Josef +6
Ondráček Rostislav 205 1 : 0 169 Kšica Jan
Kosatki5152
Tacl team B5163

UTKÁNÍ

Dubánek Jan +10 136 0 : 1 157 Severová Jana +13
Bednářová Daniela +16 187 1 : 0 185 Appeltauerová Eva +8
Synáček Vojtěch st. +9 192 1 : 0 174 Barvínek Jan
Pozdní sběr5393
Dlouhá chvíle4962

UTKÁNÍ

Roubal Leoš 167 0 : 1 180 Kužílek Jiří
Koblížek Pavel st. +10 159 0 : 1 170 Vávra Miloš
Musil Petr +14 213 1 : 0 146 Dostál Ivan
Ohniví draci5334
Kosatki5021

UTKÁNÍ

Kolář František +6 190 1 : 0 139 Dubánek Jan +10
Staněk František +3 175 1 : 0 167 Synáček Vojtěch st. +9
Ondráček Rostislav 168 0 : 1 196 Jansa Zdenek +7
Dlouhá chvíle4964
ABB Vidlatá Seč4511

UTKÁNÍ

Kužílek Jiří 224 1 : 0 154 Brokeš František st. +6
Vávra Miloš 147 1 : 0 143 Brokešová Anna +14
Sahula Jaroslav 125 0 : 1 154 Schůt Ladislav +5
Tacl team5553
Pozdní sběr5252

UTKÁNÍ

Klapal Jaroslav 186 0 : 1 199 Roubal Leoš
Tomášek Petr +8 225 1 : 0 176 Koblížek Pavel st. +10
Morávek Jaroslav 144 0 : 1 150 Musil Petr +14
Tacl team B5344
SBK Boskovice4821

UTKÁNÍ

Severová Jana +13 165 0 : 1 169 Henzl Petr
Appeltauerová Eva +8 154 1 : 0 153 Rychtařík Josef +6
Barvínek Jan 215 1 : 0 160 Kšica Jan
SBK Boskovice5392
Tacl team5793

UTKÁNÍ

Henzl Petr 164 0 : 1 268 Klapal Jaroslav
Rychtařík Josef +6 194 1 : 0 136 Tomášek Petr +8
Kšica Jan 181 1 : 0 175 Morávek Jaroslav
Pozdní sběr5303
Tacl team B5262

UTKÁNÍ

Roubal Leoš 169 1 : 0 123 Severová Jana +13
Koblížek Pavel st. +10 162 0 : 1 179 Appeltauerová Eva +8
Musil Petr +14 199 0 : 1 224 Barvínek Jan
Dlouhá chvíle5011
Kosatki5304

UTKÁNÍ

Kužílek Jiří 158 0 : 1 162 Dubánek Jan +10
Vávra Miloš 182 1 : 0 170 Bednářová Daniela +16
Dostál Ivan 161 0 : 1 198 Jansa Zdenek +7
ABB Vidlatá Seč5861
Ohniví draci5954

UTKÁNÍ

Brokeš František st. +6 171 0 : 1 185 Kolář František +6
Brokešová Anna +14 198 1 : 0 181 Staněk František +3
Schůt Ladislav +5 217 0 : 1 229 Ondráček Rostislav
Dlouhá chvíle5371
Ohniví draci5464
ABB Vidlatá Seč6065
Kosatki5240

UTKÁNÍ

Brokeš František st. +6 217 1 : 0 189 Dubánek Jan +10
Brokešová Anna +14 203 1 : 0 150 Bednářová Daniela +16
Schůt Ladislav +5 186 1 : 0 185 Jansa Zdenek +7
Pozdní sběr5734
SBK Boskovice4751

UTKÁNÍ

Roubal Leoš 197 1 : 0 95 Henzl Petr
Koblížek Pavel st. +10 180 0 : 1 222 Rychtařík Josef +6
Musil Petr +14 196 1 : 0 158 Kšica Jan
Tacl team5383
Tacl team B5362

UTKÁNÍ

Klapal Jaroslav 133 0 : 1 162 Severová Jana +13
Tomášek Petr +8 231 1 : 0 169 Appeltauerová Eva +8
Morávek Jaroslav 174 0 : 1 205 Barvínek Jan

Krátké zprávy

16.03.2019 v 13:42

Otevřena OBSAZOVAČKA na 9. turnaj Prestige.

25.02.2019 v 11:43

Obsazovačky na všechna Mistrovství regionů 2019 jsou již otevřeny, najdete je zde v horním menu OBSAZOVAČKY.

Galerie

Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráč Prestige 8
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nej. hráč Prestige 8, kat. P190
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší žena Prestige 8
Valošek Tomáš
Jadran Frýdek Místek
Valošek Tomáš

Valošek Tomáš

Jadran Frýdek Místek
Nej. hráč Prestige 8, kat. P165