Seniorská liga Ústí nad Orlicí, 10. kolo

Dvě fotky stačily na tři nejvyšší náhozy desátého hracího dne Seniorské ligy v Ústí nad Orlicí. Petr Tomášek, Jarda Klapal a Jarda Morávek z vedoucího Tacl teamu A měli nához nejvyšší, František a Anička Brokešovi s Láďou Schůtem, čili ABB Vidlatá Seč, měli druhý a třetí nejvyšší nához kola. Do konce zbývají kola dvě, o vítězství „áčka“ Tacl teamu zřejmě není pochyb, o další zajímavá místa se bude ještě bojovat. ZB

Příloha

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Tacl team 7 3957 557,29 26,5
2. Ohniví draci 7 3926 551,86 25,0
3. ABB Vidlatá Seč 7 3797 517,43 17,0
= Tacl team B 7 3774 518,14 17,0
5. Pozdní sběr 7 3729 508,71 16,0
= Kosatki 7 3578 479,00 16,0
7. Dlouhá chvíle 7 3550 507,14 13,5
8. SBK Boskovice 7 3418 482,29 9,0

Zápasy kola

Kosatki5105
SBK Boskovice4380

UTKÁNÍ

Dubánek Jan +10 187 1 : 0 167 Henzl Petr
Bednářová Daniela +16 170 1 : 0 130 Rychtařík Josef +6
Jansa Zdenek +7 153 1 : 0 141 Kšica Jan
Tacl team5914,5
Dlouhá chvíle5050,5

UTKÁNÍ

Klapal Jaroslav 174 0,5 : 0,5 174 Kužílek Jiří
Tomášek Petr +8 235 1 : 0 159 Vávra Miloš
Morávek Jaroslav 182 1 : 0 172 Dostál Ivan
Tacl team B5614
ABB Vidlatá Seč5071

UTKÁNÍ

Severová Jana +13 194 0 : 1 200 Brokeš František st. +6
Appeltauerová Eva +8 170 1 : 0 139 Brokešová Anna +14
Barvínek Jan 197 1 : 0 168 Schůt Ladislav +5
Ohniví draci5924
Pozdní sběr5351

UTKÁNÍ

Kolář František +6 197 1 : 0 164 Roubal Leoš
Ondráček Rostislav 211 1 : 0 152 Koblížek Pavel st. +10
Staněk František +3 184 0 : 1 219 Musil Petr +14
ABB Vidlatá Seč5783
Pozdní sběr5492

UTKÁNÍ

Brokeš František st. +6 162 0 : 1 167 Roubal Leoš
Brokešová Anna +14 175 0 : 1 179 Koblížek Pavel st. +10
Schůt Ladislav +5 241 1 : 0 203 Musil Petr +14
Tacl team B5601
Ohniví draci5684

UTKÁNÍ

Severová Jana +13 211 1 : 0 168 Kolář František +6
Appeltauerová Eva +8 178 0 : 1 197 Staněk František +3
Barvínek Jan 171 0 : 1 203 Ondráček Rostislav
SBK Boskovice4924
Dlouhá chvíle4611

UTKÁNÍ

Henzl Petr 144 0 : 1 177 Sahula Jaroslav
Rychtařík Josef +6 180 1 : 0 135 Vávra Miloš
Kšica Jan 168 1 : 0 149 Dostál Ivan
Kosatki4720
Tacl team5535

UTKÁNÍ

Dubánek Jan +10 126 0 : 1 171 Klapal Jaroslav
Bednářová Daniela +16 187 0 : 1 196 Tomášek Petr +8
Jansa Zdenek +7 159 0 : 1 186 Morávek Jaroslav
Tacl team B5411
Dlouhá chvíle5544

UTKÁNÍ

Severová Jana +13 173 0 : 1 201 Kužílek Jiří
Appeltauerová Eva +8 154 0 : 1 184 Sahula Jaroslav
Barvínek Jan 214 1 : 0 169 Dostál Ivan
Kosatki5254
Pozdní sběr4781

UTKÁNÍ

Synáček Vojtěch st. +9 158 0 : 1 173 Roubal Leoš
Bednářová Daniela +16 160 1 : 0 139 Koblížek Pavel st. +10
Jansa Zdenek +7 207 1 : 0 166 Musil Petr +14
Ohniví draci5451
Tacl team6094
SBK Boskovice4730
ABB Vidlatá Seč6005

UTKÁNÍ

Henzl Petr 176 0 : 1 204 Brokeš František st. +6
Rychtařík Josef +6 129 0 : 1 222 Brokešová Anna +14
Kšica Jan 168 0 : 1 174 Schůt Ladislav +5
Tacl team5324
ABB Vidlatá Seč4691

UTKÁNÍ

Klapal Jaroslav 199 1 : 0 136 Brokeš František st. +6
Tomášek Petr +8 161 1 : 0 145 Brokešová Anna +14
Morávek Jaroslav 172 0 : 1 188 Schůt Ladislav +5
Ohniví draci5474
SBK Boskovice5191

UTKÁNÍ

Kolář František +6 158 0 : 1 170 Henzl Petr
Staněk František +3 184 1 : 0 180 Rychtařík Josef +6
Ondráček Rostislav 205 1 : 0 169 Kšica Jan
Kosatki5152
Tacl team B5163

UTKÁNÍ

Dubánek Jan +10 136 0 : 1 157 Severová Jana +13
Bednářová Daniela +16 187 1 : 0 185 Appeltauerová Eva +8
Synáček Vojtěch st. +9 192 1 : 0 174 Barvínek Jan
Pozdní sběr5393
Dlouhá chvíle4962

UTKÁNÍ

Roubal Leoš 167 0 : 1 180 Kužílek Jiří
Koblížek Pavel st. +10 159 0 : 1 170 Vávra Miloš
Musil Petr +14 213 1 : 0 146 Dostál Ivan
Ohniví draci5334
Kosatki5021

UTKÁNÍ

Kolář František +6 190 1 : 0 139 Dubánek Jan +10
Staněk František +3 175 1 : 0 167 Synáček Vojtěch st. +9
Ondráček Rostislav 168 0 : 1 196 Jansa Zdenek +7
Dlouhá chvíle4964
ABB Vidlatá Seč4511

UTKÁNÍ

Kužílek Jiří 224 1 : 0 154 Brokeš František st. +6
Vávra Miloš 147 1 : 0 143 Brokešová Anna +14
Sahula Jaroslav 125 0 : 1 154 Schůt Ladislav +5
Tacl team5553
Pozdní sběr5252

UTKÁNÍ

Klapal Jaroslav 186 0 : 1 199 Roubal Leoš
Tomášek Petr +8 225 1 : 0 176 Koblížek Pavel st. +10
Morávek Jaroslav 144 0 : 1 150 Musil Petr +14
Tacl team B5344
SBK Boskovice4821

UTKÁNÍ

Severová Jana +13 165 0 : 1 169 Henzl Petr
Appeltauerová Eva +8 154 1 : 0 153 Rychtařík Josef +6
Barvínek Jan 215 1 : 0 160 Kšica Jan
SBK Boskovice5392
Tacl team5793

UTKÁNÍ

Henzl Petr 164 0 : 1 268 Klapal Jaroslav
Rychtařík Josef +6 194 1 : 0 136 Tomášek Petr +8
Kšica Jan 181 1 : 0 175 Morávek Jaroslav
Pozdní sběr5303
Tacl team B5262

UTKÁNÍ

Roubal Leoš 169 1 : 0 123 Severová Jana +13
Koblížek Pavel st. +10 162 0 : 1 179 Appeltauerová Eva +8
Musil Petr +14 199 0 : 1 224 Barvínek Jan
Dlouhá chvíle5011
Kosatki5304

UTKÁNÍ

Kužílek Jiří 158 0 : 1 162 Dubánek Jan +10
Vávra Miloš 182 1 : 0 170 Bednářová Daniela +16
Dostál Ivan 161 0 : 1 198 Jansa Zdenek +7
ABB Vidlatá Seč5861
Ohniví draci5954

UTKÁNÍ

Brokeš František st. +6 171 0 : 1 185 Kolář František +6
Brokešová Anna +14 198 1 : 0 181 Staněk František +3
Schůt Ladislav +5 217 0 : 1 229 Ondráček Rostislav
Dlouhá chvíle5371
Ohniví draci5464
ABB Vidlatá Seč6065
Kosatki5240

UTKÁNÍ

Brokeš František st. +6 217 1 : 0 189 Dubánek Jan +10
Brokešová Anna +14 203 1 : 0 150 Bednářová Daniela +16
Schůt Ladislav +5 186 1 : 0 185 Jansa Zdenek +7
Pozdní sběr5734
SBK Boskovice4751

UTKÁNÍ

Roubal Leoš 197 1 : 0 95 Henzl Petr
Koblížek Pavel st. +10 180 0 : 1 222 Rychtařík Josef +6
Musil Petr +14 196 1 : 0 158 Kšica Jan
Tacl team5383
Tacl team B5362

UTKÁNÍ

Klapal Jaroslav 133 0 : 1 162 Severová Jana +13
Tomášek Petr +8 231 1 : 0 169 Appeltauerová Eva +8
Morávek Jaroslav 174 0 : 1 205 Barvínek Jan

Krátké zprávy

20.12.2018 v 14:26

Otevřena OBSAZOVAČKA na 7. turnaj Prestige.

Galerie

Erben Roman
Xbowling Team
Erben Roman

Erben Roman

Xbowling Team
Nejlepší hráč Prestige 6
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Nejlepší žena a nej. hráč Prestige 6, kat. P90
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč Prestige 6, kat. P165
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 6
Sýkorová Andrea
bez klubové příslušnosti
Sýkorová Andrea

Sýkorová Andrea

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - listopad
Paračka Andrej
Big Lebowski abides
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Big Lebowski abides
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - listopad