| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 4. | 4. liga ValMez | 158 | 158,00 | ||||||||||
| 18. 4. | Jadranský půlmaratón | 2. | 199 | 267 | 237 | 199 | 225,50 | 27 | |||||
| 15. 3. | 4. liga ValMez | 256 | 146 | 179 | 177 | 177 | 187,00 | ||||||
| 5. 2. | 4. liga ValMez | 165 | 213 | 233 | 157 | 203 | 194,20 | ||||||
| 9. 12. | 3. liga ValMez | 177 | 160 | 165 | 174 | 169,00 | |||||||
| 25. 11. | 3. liga ValMez | 266 | 171 | 138 | 188 | 178 | 188,20 | ||||||
| 11. 11. | 3. liga ValMez | 152 | 209 | 198 | 203 | 226 | 197,60 | ||||||
| 30. 10. | 3. liga ValMez | 192 | 211 | 191 | 240 | 172 | 201,20 | ||||||
| 14. 10. | 3. liga ValMez | 244 | 183 | 189 | 180 | 158 | 190,80 | ||||||
| 11. 10. | Jadranský půlmaratón | 3. | 248 | 212 | 264 | 186 | 162 | 162 | 143 | 160 | 160 | 187,31 | |
| 142 | 167 | 199 | 201 | 156 | 237 | 198 | |||||||
| 13. 9. | Valašský půlmaraton | 2. | 207 | 185 | 228 | 202 | 234 | 183 | 235 | 204 | 189 | 206,24 | |
| 156 | 169 | 234 | 237 | 193 | 207 | 225 | 218 | ||||||
| 2. 9. | 3. liga ValMez | 169 | 177 | 191 | 150 | 188 | 175,00 | ||||||
| 8. 6. | Mistroství regionu ABL a ČBA, severní Morava | 10. | 167 | 138 | 254 | 225 | 163 | 148 | 182,50 | ||||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.