Profil hráče

Malec Jaromír

Malec Jaromír

Klub:

BT Notaxo

Sportovní žebříček ČBA:

185,41 (započítáno 103 her)

Turnajový žebříček ČBA:

192,32 (započítáno 152 her)

Bodovací žebříček:

943 (započítaných turnajů 38)

Poslední zap. turnaj:

Vojkov Open (hráno 19. 9. 2019)

Turnaje odehrané v roce 2019

Maxima, minima a průměry na níže uvedených turnajích

Turnaje za posledních 12 měsíců

Dat. Turnaj Po. Náhozy Průměr B.
15. 9. Extraliga ČBL sk. A 165 203 184,00
3. 8. EBONITE 64. 145 169 175 141 119 176 154,17 7
6. 7. EBONITE 65. 130 159 149 134 198 227 166,17 6
8. 6. EBONITE 40. 226 202 202 177 160 191 193,00 39
2. 6. Finále ČBL 229 155 192,00
1. 6. Finále ČBL 191 218 161 190,00
19. 5. Baráž o účast v Extralize 2019-2020 (skupiny ZÁPAD) 7. 162 183 223 194 190,50
14. 4. Extraliga ČBL sk. o finále západ 221 246 213 223 201 192 216,00
6. 4. EBONITE 37. 150 188 204 205 235 212 199,00 53
2. 3. EBONITE 5. 174 201 168 256 245 191 202 216 171 206,58 91
233 179 243
24. 2. Extraliga ČBL sk. o finále západ 213 177 182 212 227 195 201,00
5. 2. 1. liga B PRG 208 169 184 197 189,50
3. 2. Nom. turnaj sen. reprezentace 23. 158 203 189 154 174 132 168,33
2. 2. EBONITE 24. 191 225 190 244 210 235 126 120 184 191,67 73
27. 1. Extraliga ČBL sk. o finále západ 147 231 189,00
20. 1. Finále ČR ABL jednotlivců 72. 129 147 158 174 122 144 145,67
19. 1. Finále ČR ABL družstev 129 194 161,50
6. 1. Nom. turnaj sen. reprezentace 19. 135 222 162 181 183 178 176,83
5. 1. EBONITE 36. 170 187 202 202 206 187 175 138 162 181,00 65

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020