BBO dvojice Strikeland

Datum konání: 23. ledna 2019 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
nezapočítává se do žádného žebříčku
Série:
BBO dvojice Strikeland
Články:
BBO dvojice Strikeland, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Kubíková Dana 150 181 204 160 191 180 188 234 165 201 202 202 188,17
Kubík František 150 181 204 160 191 180 188 234 165 201 202 202 188,17
2. Nahodil Antonín 180 227 223 179 236 170 177 226 197 235 236 156 203,50
Szakos Oto 180 227 223 179 236 170 177 226 197 235 236 156 203,50
3. Větrovský Jaromír 152 140 219 161 185 203 146 181 204 181 171 191 177,83
Větrovský Jaroslav 152 140 219 161 185 203 146 181 204 181 171 191 177,83
4. Heligr Ondřej 188 183 188 190 209 208 237 189 205 185 192 191 197,08
Kordulík Václav ml. 188 183 188 190 209 208 237 189 205 185 192 191 197,08
5. Márová Bára 158 141 189 160 172 128 214 183 202 163 190 193 174,42
Mára Zdeněk 158 141 189 160 172 128 214 183 202 163 190 193 174,42
6. Růžička Karel 180 211 222 218 164 163 191 200 202 202 186 140 189,92
Pour Oldřich 180 211 222 218 164 163 191 200 202 202 186 140 189,92
7. Heligr Petr 188 194 175 196 215 178 192 208 210 180 195 163 191,17
Soukup Richard 188 194 175 196 215 178 192 208 210 180 195 163 191,17
8. Šípková Jana 173 153 150 155 148 157 162 170 214 198 148 131 163,25
Janovská Jana 173 153 150 155 148 157 162 170 214 198 148 131 163,25
9. Horčička Lumír 188 154 200 245 278 203 157 224 195 204,89
Kubík František ml. 188 154 200 245 278 203 157 224 195 204,89
10. Nedbálek Václav 203 164 179 200 179 182 178 226 140 183,44
Forman Jiří 203 164 179 200 179 182 178 226 140 183,44
11. Bula Martin 187 151 158 148 143 132 172 186 144 157,89
Musil Matěj 187 151 158 148 143 132 172 186 144 157,89
12. Stulíková Dagmar 210 171 126 162 174 224 188 133 188 175,11
Stulík Jiří 210 171 126 162 174 224 188 133 188 175,11
13. Pavlis Pavel 138 154 158 141 152 152 153 137 147 148,00
Chrdle Michal 138 154 158 141 152 152 153 137 147 148,00
14. Bulová Eliška 135 182 214 165 141 232 154 152 166 171,22
Heligr Štěpán 135 182 214 165 141 232 154 152 166 171,22
15. Enders Walter 114 198 175 165 143 150 146 139 151 153,44
Endersová Alena 114 198 175 165 143 150 146 139 151 153,44
16. Borovec Jiří 117 173 191 156 200 225 185 109 135 165,67
Mrviš Dušan 117 173 191 156 200 225 185 109 135 165,67
17. Ondráčková Iva 145 131 117 155 149 134 138,50
Ondráček Bohuslav 145 131 117 155 149 134 138,50
18. Host Miroslav 167 113 120 146 149 139 139,00
Enders Richard 167 113 120 146 149 139 139,00
19. Zaspal Gabriela 95 93 130 97 117 109 106,83
Pitfield Simon 95 93 130 97 117 109 106,83

Krátké zprávy

16.03.2019 v 13:42

Otevřena OBSAZOVAČKA na 9. turnaj Prestige.

25.02.2019 v 11:43

Obsazovačky na všechna Mistrovství regionů 2019 jsou již otevřeny, najdete je zde v horním menu OBSAZOVAČKY.

Galerie

Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - únor
Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - únor
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - únor
Sýkorová Andrea
bez klubové příslušnosti
Sýkorová Andrea

Sýkorová Andrea

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - únor
Prokop Zdeněk
bez klubové příslušnosti
Prokop Zdeněk

Prokop Zdeněk

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor