BBO dvojice Strikeland

Datum konání: 4. prosince 2019 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
nezapočítává se do žádného žebříčku
Série:
BBO dvojice Strikeland
Články:
BBO dvojice Strikeland, 13. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Heligr Petr 181 201 204 210 180 234 213 191 170 159 255 256 204,50
Soukup Richard 181 201 204 210 180 234 213 191 170 159 255 256 204,50
2. Kordulík Václav ml. 166 233 204 185 182 253 213 202 234 184 246 214 209,67
Heligr Ondřej 166 233 204 185 182 253 213 202 234 184 246 214 209,67
3. Nedbálek Václav 172 191 145 162 234 199 180 213 220 213 201 161 190,92
Forman Jiří 172 191 145 162 234 199 180 213 220 213 201 161 190,92
4. Nahodil Antonín 196 166 231 209 168 224 217 191 158 192 186 196 194,50
Šteffek Milan st. 196 166 231 209 168 224 217 191 158 192 186 196 194,50
5. Heligr Štěpán 192 201 191 155 211 190 178 203 154 179 159 182 182,92
Bulová Eliška 192 201 191 155 211 190 178 203 154 179 159 182 182,92
6. Roučka Lukáš 206 167 255 230 215 178 167 210 208 182 151 156 193,75
Horčička Lumír 206 167 255 230 215 178 167 210 208 182 151 156 193,75
7. Cihelka Radek 153 164 191 170 150 167 167 167 111 160,00
Cihelka Jan 153 164 191 170 150 167 167 167 111 160,00
8. Plánička Vojtěch 209 167 199 168 188 212 167 178 202 187,78
Pláničková Zdenka 209 167 199 168 188 212 167 178 202 187,78
9. Pour Oldřich 207 170 163 162 210 232 172 194 189 188,78
Růžička Karel 207 170 163 162 210 232 172 194 189 188,78
10. Kubík František 196 154 150 209 126 180 148 202 174 171,00
Kubíková Dana 196 154 150 209 126 180 148 202 174 171,00
11. Borovec Jiří 170 155 130 146 163 187 165 146 144 156,22
Mrviš Dušan 170 155 130 146 163 187 165 146 144 156,22
12. Stulík Jiří 145 215 169 199 199 156 137 167 138 169,44
Stulíková Dagmar 145 215 169 199 199 156 137 167 138 169,44
13. Musil Matěj 157 196 175 141 158 138 160,83
Bula Martin 157 196 175 141 158 138 160,83
14. Endersová Alena 168 119 159 142 182 151 153,50
Enders Walter 168 119 159 142 182 151 153,50
15. Kinderman Jan 134 116 137 167 110 141 134,17
Enders Richard 134 116 137 167 110 141 134,17
16. Sekar Vijay Chandra 92 168 124 129 103 121 122,83
Kraner Jan 92 168 124 129 103 121 122,83

Krátké zprávy

19.02.2020 v 10:03

V menu STK jsou zveřejněny propozice na seniorské MČR dvojic 2020.

18.02.2020 v 16:25

V menu STK jsou zveřejněny propozice na juniorské MČR jednotlivců 2020.

12.02.2020 v 10:18

Otevřena "obsazovačka" na 8. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

09.02.2020 v 10:47

Sledujte ON-LINE výsledky a průběžné pořadí Prestige 7, první hry se již zapisují.

06.02.2020 v 23:55

Uzavřen Bodovací žebříček za leden, vítězí Irena Straková

Galerie

Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - leden

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - leden

Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - leden

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčk P190 - leden

Prokop Zdeněk
bez klubové příslušnosti
Prokop Zdeněk

Prokop Zdeněk

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - leden

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - leden

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS