Bowlingzone Cup

Datum konání: 31. října 2018 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Lank Ivan
Telefon:
608 445 377
Email:
bowlingshop@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Bowlingzone Cup
Články:
Bowlingzone Cup, 10. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Kratochvíl Dominik 167 142 137 159 172 197 223 246 180,38 28
2. Dvořák Roman 183 193 184 179 182 209 212 199 192,63 27
3. Hindrák Jiří 166 202 120 171 201 181 224 183 181,00 26
4. Fidra Jan 191 192 114 171 208 193 183 222 184,25 25
5. Vondráček Adam 224 230 214 221 178 212 213,17 24
6. Tesař František 193 209 188 212 200 182 212 169 195,63 23
7. Vopička Karel 179 185 140 154 213 193 182 194 180,00 22
8. Schůt Ladislav 170 159 137 190 150 226 188 166 173,25 21
9. Gürtler Tomáš 152 163 156 181 196 193 172 202 176,88 20
10. Kinc Denis 203 202 216 207 179 182 198,17 19
11. Brokešová Anna 162 142 175 159 141 144 166 142 153,88 18
12. Kučírek František 145 176 157 168 168 145 155 165 159,88 17
13. Brašnová Alena 156 146 161 154 143 156 139 176 153,88 16
14. Vondráčková Linda 175 154 190 183 162 157 169 140 166,25 15
15. Dvořák Tomáš 160 206 180 144 146 145 154 159 161,75 14
16. Lank Ivan st. 202 153 126 158 168 200 108 140 156,88 13
17. Dvořáková Lenka 139 211 166 156 191 160 170,50 12
18. Hanusíková Blanka 168 201 170 170 148 167 170,67 11
19. Mucha Robin 150 173 192 161 174 145 165,83 10
20. Dušková Blanka 120 175 197 108 116 161 146,17 9
21. Dohnálek Stanislav 161 157 138 165 150 135 151,00 8
22. Pitaš Vladimír 211 164 151 169 152 127 162,33 7
23. Brokeš František st. 188 197 138 149 130 153 159,17 6
24. Bešík Josef st. 172 155 179 157 132 135 155,00 5
25. Štefl Radek 145 159 191 167 169 123 159,00 4
26. Malíček Dušan 220 157 156 154 113 107 151,17 3
27. Jindřišek Milan 144 180 113 147 146,00 2
28. Chvojka Milan 145 130 132 191 149,50 1
ReBrokeš František st. 127 161 151 135 143,50
ReBrokešová Anna 147 127 149 170 148,25
ReMucha Robin 130 147 123 142 135,50

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020