Český seniorský pohár

Datum konání: 25. října 2014 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Soušek Milan
Telefon:
604 243 977
Email:
team@way4u.cz
Web:
http://www.seniorbowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Český Seniorský Pohár
Články:
Český Seniorský Pohár, 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Kolář Jan st. 223 185 175 190 237 258 269 202 257 221,78
2. Stanishevskyi Vladimír 189 187 179 181 212 247 207 218 228 205,33
3. Sejkora Miroslav 197 161 186 193 192 194 257 174 176 192,22
4. Hindrák Jiří 174 227 237 202 203 181 243 203 194 207,11
5. Růžička Jaroslav 145 216 202 130 203 193 222 198 179 187,56
6. Plešinger František 159 214 159 221 213 181 225 220 170 195,78
7. Štochl Marcel 182 184 222 227 204 169 192 179 226 198,33
8. Hanusíková Blanka 229 197 197 197 222 167 194 193 195 199,00
9. Šlechta Jaroslav 175 180 176 192 198 204 187 203 217 192,44
10. Fleischmann Jan st. 188 150 237 159 221 144 188 190 222 188,78
11. Ševčík Vlastimil 186 223 183 257 234 249 202 207 190 214,56
12. Plešingerová Jana 140 200 199 179 173 199 165 213 183 183,44
13. Pitaš Vladimír 156 151 157 158 242 162 183 191 199 177,67
14. Závladská Svatava 194 190 222 187 164 141 176 206 175 183,89
15. Stulík Jiří 161 144 202 213 201 246 200 201 178 194,00
16. Bešík Josef st. 178 201 171 192 181 212 169 193 183 186,67
17. Nováková Miluše 208 182 176 182 195 184 175 160 206 185,33
18. Rathouský Tomáš 186 192 204 169 184 156 179 165 184 179,89
19. Hanušová Dana 247 161 160 135 195 179 187 157 177 177,56
20. Typolt Pavel 199 161 221 192 180 176 200 159 189 186,33
21. Florík Petr 172 169 164 212 189 180 184 193 168 181,22
22. Soušek Milan 183 220 200 182 200 258 176 175 191 198,33
23. Enders Walter 212 154 158 162 185 179 149 183 169 172,33
24. Breindlová Anna 188 155 163 146 200 181 163 178 160 170,44
25. Mráček Petr 194 160 182 210 158 214 168 157 212 183,89
26. Nejezchleba Stanislav 166 171 169 201 232 187 179 141 186 181,33
27. Čermák František 218 204 171 209 207 173 159 163 203 189,67
28. Prokopová Dagmar 173 149 231 144 169 148 168 157 151 165,56
29. Morávek Jaroslav 188 165 200 168 152 219 148 133 241 179,33
30. Egert Jiří 136 212 189 203 193 193 190 154 161 181,22
31. Závladský Dušan 199 154 204 175 181 173 152 183 178 177,67
32. Kolářová Hana 174 200 199 165 142 223 138 185 134 173,33
33. Horáková Marie 156 212 218 172 147 155 133 115 167 163,89
34. Brokeš František st. 180 173 156 175 164 200 122 155 177 166,89
35. Frýbort Otakar 185 166 190 191 236 192 167 169 129 180,56
36. Talaš Vlastimír 180 172 180 177 199 172 149 111 169 167,67
37. Schůt Ladislav 177 168 202 190 214 190 190,17
38. Pindurová Jana 183 183 169 183 160 155 172,17
39. Lébrová Jana 164 158 152 169 217 171 171,83
40. Frýbortová Marie 143 128 222 166 192 172 170,50
41. Matějka Antonín 156 171 149 189 187 229 180,17
42. Plánička Vojtěch 148 229 130 184 172 193 176,00
43. Foťko Michal 181 167 167 212 193 153 178,83
44. Pláničková Zdenka 140 145 144 224 175 169 166,17
45. Havlíček Zdeněk st. 178 141 167 120 169 236 168,50
46. Stulíková Dagmar 108 170 164 139 213 205 166,50
47. Pleticha Jaroslav st. 169 163 172 173 176 167 170,00
48. Oliva Miroslav 149 159 176 150 156 251 173,50
49. Polívka Dalibor 194 173 181 133 178 180 173,17
50. Spilka František 164 156 222 211 141 144 173,00
51. Hübst Vladimír 148 213 170 138 183 147 166,50
52. Klečka Jiří 148 117 212 168 197 190 172,00
53. Fencl Boris st. 161 154 190 178 195 148 171,00
54. Lebeda František 140 137 247 148 170 183 170,83
55. Větrovský Jaromír 124 155 178 176 180 163 162,67
56. Soukupová Dana 129 183 170 158 148 174 160,33
57. Horňák Vladimír 129 208 172 159 174 152 165,67
58. Bobek Vlastimil 174 193 190 157 135 169 169,67
59. Šolc Miloslav 148 182 170 153 155 190 166,33
60. Flegelová Dáša 141 147 143 156 170 187 157,33
61. Endersová Alena 135 149 146 136 169 160 149,17
62. Dedera Vladislav 179 151 187 147 170 158 165,33
63. Květoň Jiří 170 156 147 165 153 171 160,33
64. Brokešová Anna 108 149 208 134 145 150 149,00
65. Podzimek Vladislav 168 177 141 154 146 176 160,33
66. Kučera Josef 164 157 174 132 167 157 158,50
67. Jindřišek Milan 157 151 145 128 152 177 151,67
68. Korynta Jan 149 149 183 145 167 152 157,50
69. Šlechtová Irena 150 140 160 142 156 140 148,00
70. Vavrla Zdeněk 124 144 147 218 176 134 157,17
71. Konečná Marie 163 144 128 121 156 157 144,83
72. Suchánek Luděk 167 105 193 152 166 143 154,33
73. Lencová Anežka 167 140 138 148 124 133 141,67
74. Vojíř Jiří 138 133 108 118 161 172 138,33
75. Vrážel Jiří st. 127 139 184 136 145 161 148,67
76. Květenský Vítězslav 103 147 129 143 125 139 131,00
ReHavlíček Zdeněk st. 176 199 150 172 139 174 168,33
ReNováková Miluše 174 157 181 149 192 232 180,83
ReNejezchleba Stanislav 178 182 224 160 203 168 185,83
ReOliva Miroslav 169 159 159 134 140 210 161,83

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS