Czech Masters

Datum konání: 12. ledna 2008 - 13. ledna 2008 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.bowlingweb.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
žádný související článek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Thordarson Asgeir 141 196 197 246 211 193 207 179 167 181 201 236 247 213 198 243 213 236 194 268 219 230 209,82
2. Hanušová Dana 198 182 194 222 240 181 172 169 178 159 211 158 208 191 197 167 173 212 189,56
3. Váradi Jakub 183 221 217 218 190 153 254 214 222 225 192 205 279 213 165 269 142 214 225 198 175 195 207,68
4. Lébrová Jana 212 216 199 193 210 179 150 203 170 186 187 213 166 211 159 161 200 192 189,28
5. Mužík Michal 198 222 156 179 204 147 180 202 189 204 178 175 186,17
6. Čepelák Jan 176 211 236 200 220 176 258 215 220 223 196 171 208,50
7. Krucký Vladimír 212 247 194 191 192 224 161 203 207 270 245 214 188 200 208 233 212 234 215 204 192 211,71
8. Kutina Karel 204 185 196 222 213 175 189 237 190 194 236 209 256 233 216 214 229 204 179 173 167 205,76
9. Hindrák Jiří 195 251 226 204 217 200 223 198 227 165 202 222 217 243 200 170 204 201 238 215 179 209,38
10. Čermák Pavel 226 204 212 184 208 163 202 214 225 193 266 241 163 247 173 155 193 169 267 197 175 203,67
11. Bitto Ladislav 218 181 192 182 188 194 182 256 165 204 251 215 203 192 233 183 188 193 165 202 170 197,95
12. Loučka Michal 246 224 203 182 235 179 212 197 232 154 206 213 192 179 179 178 197 190 189 167 255 200,43
13. Zvěřina Michal 189 173 195 175 233 154 236 188 179 164 213 181 133 191 163 183 136 177 223 204 181 184,33
14. Harašta Jiří 199 202 220 176 225 236 169 199 186 190 216 253 190 164 149 168 171 198 171 168 204 193,05
15. Široký Martin 191 189 181 126 180 163 179 190 212 195 167 179,36
16. Morávková Ilona 205 225 181 158 212 235 146 220 164 209 193 198 202 181 180 152 173 190,24
17. Marešová Jana 162 155 171 193 200 200 216 201 180 168 199 179 193 180 194 173 146 182,94
18. Hudcová Monika 184 178 201 179 178 192 189 180 183 200 117 197 141 159 218 159 198 179,59
19. Šlechtová Sylva 191 192 181 163 225 175 176 191 187 218 192 159 170 145 180 193 181 183,47
20. Kratochvíl Lukáš 176 198 183 158 169 138 146 196 188 178 157 171,55
21. Lorenc Jaroslav 168 147 164 133 158 121 181 159 166 169 158 156,73
22. Koráb Michal 166 156 165 209 190 179 148 160 117 213 146 168,09
23. Gurovič Jaroslav 137 205 206 226 242 217 192 175 178 224 205 182 199,08
24. Koráb Jan 187 250 267 213 227 228 156 244 188 183 179 202 210,33
25. Malý Ivan 166 184 203 227 173 185 180 171 198 168 222 188 188,75
26. Kabrhel Jiří 201 173 174 178 191 223 190 177 230 178 168 179 188,50
27. Kala Rostislav 213 199 202 191 205 210 165 187 188 208 193 174 194,58
28. Slavkovský Martin 192 185 212 167 174 208 174 210 225 150 164 173 186,17
29. Soušek Milan 160 204 201 211 203 214 159 193 171 186 185 193 190,00
30. Plešinger František 200 212 204 174 162 245 149 185 201 183 168 189 189,33
31. Ševčík Vlastimil 191 163 163 203 203 204 199 203 150 164 182 170 182,92
32. Kopečný Jiří 176 221 218 180 194 200 163 194 213 170 146 176 187,58
33. Bešík Josef st. 211 214 181 160 203 204 214 190 185 150 166 156 186,17
34. Fleischmann Jan st. 189 173 174 229 193 166 187 203 192 152 158 165 181,75
35. Franc Jaroslav 224 184 171 170 189 191 203 190 136 174 178 175 182,08
36. Opatrný Pavel 215 141 162 178 190 245 182 145 224 171 177 148 181,50
37. Pindurová Jana 190 179 166 192 202 147 223 158 172 156 172 161 176,50
38. Sklenářová Jana 203 170 160 207 192 165 167 162 187 187 199 139 178,17
39. Šťovíčková Dana 172 183 150 178 226 235 170 169 158 211 169 150 180,92
40. Čiperová Michaela 179 203 154 181 172 183 191 161 159 145 169 202 174,92
41. Plešingerová Jana 191 183 169 155 184 181 155 150 166 158 179 199 172,50
42. Beštová Kateřina 173 172 193 172 202 161 143 187 146 148 151 209 171,42
43. Pořízka Vojtěch 195 220 187 168 246 199 202,50
44. Synek Aleš 203 185 181 213 150 198 188,33
45. Lanč Radek 166 196 147 205 214 191 186,50
46. Kovaříček Jaroslav 125 171 213 183 223 201 186,00
47. Kabrhel Petr 196 199 167 164 191 197 185,67
48. Rain David 157 211 232 197 179 135 185,17
49. Větrovský Jaromír 168 210 196 223 163 151 185,17
50. Kurka Zdeněk 176 220 180 157 173 205 185,17
51. Růžek Jan 181 170 213 165 187 194 185,00
52. Rathouský Tomáš 203 212 175 166 178 175 184,83
53. Dlouhý Stanislav ml. 191 135 234 210 181 147 183,00
54. Kozák Jiří 151 237 173 181 175 179 182,67
55. Hájek Jan 138 193 196 228 181 158 182,33
56. Kubín Filip 192 171 176 198 166 191 182,33
57. Járka Ota 175 186 202 193 170 167 182,17
58. Rodr Jaroslav 175 147 178 219 204 163 181,00
59. Lank Ivan st. 160 167 213 210 150 175 179,17
60. Vyšín Jan 178 137 143 196 226 194 179,00
61. Váchová Věra 209 172 220 172 150 151 179,00
62. Vrána Roman 166 189 167 112 247 187 178,00
63. Čižinský Jaroslav 185 168 191 169 145 202 176,67
64. Dlouhý Stanislav st. 165 176 162 166 227 162 176,33
65. Nováček Josef 122 164 175 148 188 259 176,00
66. Soukup Jiří 191 177 134 155 192 205 175,67
67. Runštuk Richard ml. 210 174 183 172 161 152 175,33
68. Felgr Jaroslav 166 181 154 184 180 185 175,00
69. Kratochvíl Tomáš 170 148 203 143 193 186 173,83
70. Mach Libor 192 192 183 159 166 148 173,33
71. Šimánek Ladislav 158 182 138 153 189 210 171,67
72. Podzimek Vladislav 172 171 160 166 201 157 171,17
73. Pospíšil Radek 177 157 160 210 165 156 170,83
74. Prediger Jiří 197 147 142 184 178 175 170,50
75. Vrána Petr 200 157 186 179 149 150 170,17
76. Florík Petr 145 197 166 160 168 185 170,17
77. Marval Jiří 142 193 132 209 152 190 169,67
78. Pospíšilová Daša 190 127 166 199 177 158 169,50
79. Holub Vladislav st. 137 179 169 155 180 197 169,50
80. Čepelák Josef 132 192 154 159 167 210 169,00
81. Žváček Petr 174 140 147 206 199 148 169,00
82. Semerák Stanislav 190 184 176 173 143 148 169,00
83. Brendl Jiří 153 135 115 206 209 191 168,17
84. Slavíková Kateřina 172 175 169 167 158 164 167,50
85. Stulíková Dagmar 142 158 241 171 155 134 166,83
86. Nosek Martin 156 128 244 135 208 129 166,67
87. Straková Irena 167 123 164 178 203 164 166,50
88. Kulhánek Vratislav 197 158 148 116 219 158 166,00
89. Nosek Richard 145 167 160 194 164 162 165,33
90. Drábek Aleš 172 171 145 173 148 183 165,33
91. Stulík Jiří 162 125 131 214 180 179 165,17
92. Mašatová Věra 203 152 155 154 156 163 163,83
93. Šefl Martin 178 169 164 175 168 124 163,00
94. Chaloupková Eva 163 146 145 180 147 196 162,83
95. Dvořáček David 184 124 151 161 163 183 161,00
96. Sádlík Vojtěch ml. 153 189 174 176 146 126 160,67
97. Wehrberger Karel 133 145 165 148 181 191 160,50
98. Šimková Dagmar 130 189 158 196 160 129 160,33
99. Malá Jitka 157 154 163 164 193 131 160,33
100. Dohnálek Stanislav 180 163 141 177 142 157 160,00
101. Krňák Pavel 139 147 175 142 182 164 158,17
102. Spodniak Michal 165 168 118 140 144 213 158,00
103. Radáš Petr 167 154 173 142 149 156 156,83
104. Dyršmíd Roman 171 175 145 180 141 128 156,67
105. Hanusíková Blanka 177 126 156 135 184 152 155,00
106. Dvořáček Ladislav 173 169 125 151 170 138 154,33
107. Nováčková Iveta 136 169 191 137 129 163 154,17
108. Kolář Jan st. 145 130 192 151 125 177 153,33
109. Loučková Isabella 146 134 145 161 169 157 152,00
110. Kolářová Hana 162 138 159 167 130 116 145,33
111. Filousová Anna 159 154 161 121 119 152 144,33
112. Veselý Milan 165 130 122 163 147 129 142,67
113. Vopička Karel 143 146 180 141 128 112 141,67
114. Záhon Jozef 176 135 140 116 148 129 140,67
115. Větrovský Jaroslav 132 132 113 145 116 159 132,83

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS