Divize C

Datum konání: 16. února 2014 Místo: Radava SC Bowling club Ú/nO

Informace k turnaje

Kontakt:
Koráb Jan
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Divize C
Články:
Divize sk. C, 5. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Tacl Letohrad D 5 2799 549,80 18,0
2. LB Pardubice 5 3037 577,40 17,0
3. BC Trim Pardubice 5 2753 544,60 12,0
4. Tacl Letohrad C 5 2853 570,60 11,0
5. ABB Vidlatá Seč 5 2741 538,20 11,0
6. Excalibur Frýdek Místek 5 2786 557,20 6,0

Zápasy kola

Tacl Letohrad D5634
Tacl Letohrad C5141
ABB Vidlatá Seč5622
BC Trim Pardubice5663

UTKÁNÍ

Brokeš František st. 158 0 : 1 189 Šic Michal
Brokešová Anna +10 172 1 : 0 157 Čechovská Monika +10
Brokeš Milan 232 1 : 0 220 Drahoš Tomáš
Excalibur Frýdek Místek6083
LB Pardubice5872

UTKÁNÍ

Foťko Michal 212 0 : 1 216 Hanusíková Blanka +10
Vilášek Stanislav 206 1 : 0 178 Polzová Dagmar +10
Schindler Radek 190 0 : 1 193 Hanušová Dana +10
BC Trim Pardubice5664
Excalibur Frýdek Místek5341

UTKÁNÍ

Šic Michal 211 1 : 0 169 Foťko Michal
Prorok Michal 180 1 : 0 172 Vilášek Stanislav
Drahoš Tomáš 175 0 : 1 193 Schindler Radek
Tacl Letohrad D5814
LB Pardubice5521

UTKÁNÍ

Morávková Drahomíra +10 210 1 : 0 201 Hanusíková Blanka +10
Klapal Jaroslav 181 0 : 1 189 Polzová Dagmar +10
Krásný Roman 190 1 : 0 162 Hanušová Dana +10
Tacl Letohrad C5894
ABB Vidlatá Seč5191
ABB Vidlatá Seč5764
Tacl Letohrad D5491
Tacl Letohrad C6385
Excalibur Frýdek Místek5730
LB Pardubice6195
BC Trim Pardubice5660

UTKÁNÍ

Hanusíková Blanka +10 208 1 : 0 179 Šic Michal
Polzová Dagmar +10 210 1 : 0 197 Prorok Michal
Hanušová Dana +10 201 1 : 0 190 Čechovská Monika +10
Tacl Letohrad C5551
LB Pardubice6334

UTKÁNÍ

Severa Tomáš 205 0 : 1 225 Hanusíková Blanka +10
Tomášek Petr 161 0 : 1 220 Polzová Dagmar +10
Morávek Jaroslav 189 1 : 0 188 Hanušová Dana +10
BC Trim Pardubice4740
Tacl Letohrad D5695

UTKÁNÍ

Prorok Michal 157 0 : 1 185 Morávková Drahomíra +10
Čechovská Monika +10 168 0 : 1 184 Klapal Jaroslav
Drahoš Tomáš 149 0 : 1 200 Krásný Roman
Excalibur Frýdek Místek5471
ABB Vidlatá Seč5764
Excalibur Frýdek Místek5241
Tacl Letohrad D5374
LB Pardubice6465
ABB Vidlatá Seč5080

UTKÁNÍ

Hanusíková Blanka +10 224 1 : 0 191 Brokeš František st.
Polzová Dagmar +10 202 1 : 0 169 Brokešová Anna +10
Hanušová Dana +10 220 1 : 0 148 Brokeš Milan
BC Trim Pardubice5815
Tacl Letohrad C5570

UTKÁNÍ

Šic Michal 183 1 : 0 170 Severa Tomáš
Prorok Michal 213 1 : 0 206 Tomášek Petr
Drahoš Tomáš 185 1 : 0 181 Morávek Jaroslav

Krátké zprávy

11.08.2020 v 12:46

Právě byla otevřena obsazovačka na 3. turnaj Prestige tour v Pardubicích.

09.08.2020 v 15:43

Jakub Vlachovič zahrál na PRESTIGE v 4. hře PERFECT GAME.

09.08.2020 v 10:45

Začal výsledkový ON-LINE servis PRESTIGE TOUR 2, běží též živý přenos z hracího dne.

07.08.2020 v 09:32

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige tour.

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS