EBONITE

Datum konání: 31. března 2016 - 2. dubna 2016 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Ebonite
Články:
EBONITE tour, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Homola Lukáš 205 236 215 181 202 188 232 165 222 222 225 300 216,08
2. Černá Pavla 150 192 192 232 214 190 196 221 188 197,22
3. Závladská Svatava 194 166 176 193 169 248 227 184 199 195,11
4. Mička Daniel 183 194 210 233 161 177 203 223 194 245 187 202 201,00
5. Čermák Pavel 209 296 194 196 213 236 242 206 193 220,56
6. Hanusíková Blanka 200 169 205 210 163 179 149 257 177 189,89
7. Beštová Kateřina 223 223 226 147 204 249 182 242 170 207,33
8. Beran Jiří ml. 161 162 159 254 242 234 193 236 185 202,89
9. Krňák Pavel 185 210 179 234 248 213 136 175 288 207,56
10. Homola Ladislav 246 162 177 210 197 193 202 215 186 210 180 200 198,17
11. Erben Roman 210 214 226 141 217 227 204 173 213 202,78
12. Nováková Miluše 174 171 223 191 175 203 190 227 223 206 173 178 194,50
13. Oliva Miroslav 198 191 210 181 205 193 244 196 248 213 185 174 203,17
14. Teame Habtegabriel 206 189 236 180 192 180 209 227 148 179 201 181 194,00
15. Šafařík Luděk 191 181 171 186 213 198 189 209 189 184 164 201 189,67
16. Květenský Vítězslav 196 146 221 177 203 152 151 225 160 186 160 178 179,58
17. Vrážel Jiří 202 178 175 177 166 201 172 190 186 186 174 181 182,33
18. Egert Jiří 160 150 167 172 223 222 233 201 166 192 185 136 183,92
19. Marval Michal 195 258 279 232 216 214 224 154 173 216,11
20. Synek Aleš 234 213 201 228 191 181 187 200 157 199,11
21. Kulhánek Vratislav 289 157 224 214 180 195 215 159 141 197,11
22. Bočan Josef 198 188 256 157 214 209 163 195 160 193,33
23. Soukup Libor 171 185 185 233 163 223 201 206 161 179 161 156 185,33
24. Vacek Pavel 289 172 177 193 197 159 213 224 202 169 159 143 191,42
25. Petáková Anna 151 172 146 245 138 187 144 214 145 171,33
26. Guič Boris 157 176 181 182 182 255 188 170 162 183,67
27. Kolář Jan st. 183 187 182 190 201 203 225 168 157 188,44
28. Pecháček Vladimír 180 164 170 157 180 159 158 169 159 166,22
29. Klečka Jiří 196 160 197 194 188 199 157 167 184 182,44
30. Kopřiva Milan 189 214 157 205 246 138 114 177 220 184,44
31. Kala Rostislav 182 216 167 182 191 245 177 189 166 190,56
32. Krňáková Šárka 188 124 165 182 172 211 183 160 128 168,11
33. Wasserrab Oldřich 227 182 182 180 217 182 150 136 201 184,11
34. Pitaš Vladimír 152 166 211 169 193 171 131 170 138 166,78
35. Schindler Radek 198 168 190 149 224 201 129 158 176 177,00
36. Görg Martin 145 176 171 246 190 182 113 187 135 171,67
37. Schönová Jana 184 159 155 146 208 152 167,33
38. Pechar Patrik 199 165 190 169 167 190 180,00
39. Křižka Filip 197 215 162 166 167 187 182,33
40. Jašková Milena 159 170 167 196 169 149 168,33
41. Konečná Marie 154 183 185 157 177 130 164,33
42. Černík Vojtěch 212 119 193 170 218 138 175,00
43. Korynta Jan 147 183 182 202 168 168 175,00
44. Tětek Petr 191 173 192 154 194 173 179,50
45. Kolářová Hana 155 170 178 176 142 184 167,50
46. Mach Libor 176 201 190 213 143 149 178,67
47. Kroutil Tomáš 188 165 170 197 155 172 174,50
48. Bílek Miroslav 177 149 236 162 159 156 173,17
49. Brůčková Kateřina 181 170 162 143 149 122 154,50
50. Flegelová Dáša 188 170 156 141 147 176 163,00
51. Beran Jiří st. 151 192 214 178 178 160 178,83
52. Kaňka Jan 141 150 146 205 138 173 158,83
53. Fryšová Věra 148 160 165 187 129 180 161,50
54. Breindlová Anna 129 164 155 182 155 170 159,17
55. Havel Petr ml. 169 168 176 206 191 145 175,83
56. Slezák Luboš 176 193 141 162 203 135 168,33
57. Lukeš Vladimír 200 123 190 108 161 167 158,17
58. Eliáš Petr 167 169 169 126 167 160 159,67
59. Sovová Alena 173 153 167 150 146 151 156,67
60. Pekár Petr 178 189 158 162 184 163 172,33
61. Ladžov Alexandr 170 154 200 146 156 148 162,33
62. Pavlů Daniel 179 135 147 229 153 140 163,83
63. Schön Viktor st. 179 140 152 103 156 223 158,83
64. Harvánek Petr 160 136 153 144 147 159 149,83
65. Germanová Lenka 185 151 174 164 120 140 155,67
66. Slach Zbyněk 175 214 134 174 153 131 163,50
67. Bešík Josef st. 178 143 188 99 143 170 153,50
68. Čižinský Jaroslav 174 125 198 143 166 205 168,50
69. Křesťan Ladislav 174 110 188 153 183 143 158,50
70. Tětková Lenka 152 124 152 139 165 163 149,17
71. Vohryzka Jaromír 178 141 175 178 180 150 167,00
72. Bobek Vlastimil 147 131 219 142 129 202 161,67
73. Stulíková Dagmar 131 128 136 179 169 167 151,67
74. Souček Roman 131 159 148 148 163 187 156,00
75. Kučírek František 147 107 163 175 163 156 151,83
76. Švec Ladislav 214 144 123 170 202 167 170,00
77. Kassas Abdul 128 180 147 148 182 177 160,33
78. Chrpa Jindřich 179 149 133 182 111 136 148,33
79. Korbová Eliška 124 161 166 131 143 126 141,83
80. Uher Dušan 135 168 131 170 182 169 159,17
81. Vojtěchová Markéta 127 178 144 141 131 145 144,33
82. Bočanová Ivana 147 154 158 147 132 112 141,67
83. Král Ondřej 105 127 146 170 117 183 141,33
84. Lencová Anežka 150 138 138 143 100 143 135,33
85. Černíková Karolína 143 176 135 100 144 144 140,33
86. Patková Lucie 134 136 154 119 144 158 140,83
87. Závladský Dušan 153 135 133 133 159 161 145,67
88. Stulík Jiří 160 116 132 128 173 140 141,50
89. Květoň Jiří 123 126 125 136 109 127 124,33
90. Jelínek Lukáš 117 124 122 111 120 96 115,00
ReBobek Vlastimil 144 150 162 175 110 116 142,83
ReČermák Pavel 170 160 176 247 160 182 182,50
ReČižinský Jaroslav 184 141 177 157 201 213 178,83
ReČižinský Jaroslav 174 125 198 143 166 205 168,50
ReEgert Jiří 131 172 168 170 186 175 167,00
ReEliáš Petr 147 175 129 113 204 154 153,67
ReErben Roman 168 258 128 226 171 205 192,67
ReGermanová Lenka 128 127 160 161 109 160 140,83
ReJašková Milena 164 184 132 137 205 144 161,00
ReKassas Abdul 103 168 192 158 147 157 154,17
ReKolář Jan st. 206 171 211 175 166 172 183,50
ReKrňáková Šárka 173 169 135 161 167 169 162,33
ReKučírek František 155 154 171 156 144 130 151,67
ReKulhánek Vratislav 183 217 214 188 223 182 201,17
ReKulhánek Vratislav 201 246 192 220 164 207 205,00
ReKvětenský Vítězslav 161 162 189 198 156 169 172,50
ReLencová Anežka 137 108 153 127 139 142 134,33
ReLukeš Vladimír 113 137 160 166 125 169 145,00
ReOliva Miroslav 204 223 189 183 187 173 193,17
RePecháček Vladimír 156 161 177 135 173 161 160,50
RePitaš Vladimír 136 143 153 124 187 187 155,00
ReSlach Zbyněk 144 174 138 136 123 173 148,00
ReSlezák Luboš 148 171 137 181 171 161 161,50
ReSynek Aleš 209 197 189 168 209 229 200,17
ReTětek Petr 169 175 180 158 172 188 173,67
ReTětková Lenka 151 119 125 106 121 109 121,83
ReVacek Pavel 190 168 169 174 179 197 179,50
ReWasserrab Oldřich 158 187 223 176 177 189 185,00

Krátké zprávy

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Vlk Jakub
bez klubové příslušnosti
Vlk Jakub

Vlk Jakub

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červen