EBONITE

Datum konání: 2. srpna 2018 - 4. srpna 2018 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
EBONITE
Články:
EBONITE tour, 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 222 235 233 249 256 225 237 228 234 235,44 75
2. Petáková Anna 238 220 197 147 238 140 200 224 236 204,44 74
3. Kunc Oto 144 245 184 222 177 177 205 219 225 199,78 73
4. Švec Ladislav 193 203 162 215 201 210 247 195 194 235 267 183 208,75 72
5. Krňák Pavel 188 226 200 198 212 226 224 205 218 210,78 71
6. Gurgul Lukáš 273 182 182 174 218 222 218 169 234 208,00 70
7. Závladská Svatava 158 230 148 170 205 173 154 157 212 182 210 207 183,83 69
8. Čermák Pavel 200 197 182 250 257 255 245 202 193 220,11 68
9. Homola Lukáš 191 191 220 188 175 215 184 204 198 192 249 194 200,08 67
10. Kolářová Hana 157 167 168 147 181 180 144 210 155 167 215 171 171,83 66
11. Hindrák Jiří 213 204 201 299 178 221 213 188 216 214,78 65
12. Květenský Vítězslav 176 151 166 150 245 179 192 184 209 190 198 172 184,33 64
13. Suchánková Miloslava 167 165 165 163 156 159 169 169 183 162 150 190 166,50 63
14. Slavíková Kateřina 173 178 151 179 197 182 180 187 199 189 183 161 179,92 62
15. Suchánek Jan 166 175 172 182 187 126 196 146 176 140 174 201 170,08 61
16. Soukup Libor 136 181 196 189 246 189 179 158 194 186 173 171 183,17 60
17. Závladský Dušan 172 164 178 192 215 245 159 179 185 187,67 59
18. Oliva Miroslav 171 166 227 229 210 186 217 222 182 172 170 189 195,08 58
19. Mach Libor 216 222 206 210 178 185 212 191 127 194,11 57
20. Pitaš Vladimír 174 148 168 176 198 190 152 236 180 155 145 179 175,08 56
21. Sýkorová Andrea 175 176 138 182 212 165 180 182 232 159 149 161 175,92 55
22. Jirsa Miloš 183 141 184 200 192 148 178 183 173 164 160 133 169,92 54
23. Teame Habtegabriel 180 201 202 225 219 183 159 176 170 190,56 53
24. Drábek Aleš 182 199 226 214 183 188 200 205 185 170 170 168 190,83 52
25. Beštová Kateřina 230 208 195 216 171 208 204,67 51
26. Nejezchleba Stanislav 181 226 210 210 217 144 198,00 50
27. Prokop Zdeněk 120 190 144 206 201 173 144 186 154 168,67 49
28. Barkman Radek 193 160 206 156 181 212 190 189 155 182,44 48
29. Bobek Vlastimil 193 181 211 191 169 160 191 167 167 181,11 47
30. Prokopová Dagmar 136 130 157 195 166 170 141 164 161 157,78 46
31. Vojkovský Matěj 172 150 163 187 219 229 180 155 177 181,33 45
32. Kolář Jan st. 218 233 230 200 188 136 167 184 169 191,67 44
33. Liebich Tomáš 198 171 182 171 156 172 135 181 175 171,22 43
34. Bora František 151 180 203 176 157 170 171 113 160 164,56 42
35. Synek Aleš 159 173 213 191 223 233 147 142 179 184,44 41
36. Vacek Pavel 215 178 179 194 190 157 169 142 143 174,11 40
37. Rác Václav 202 165 200 191 206 210 195,67 39
38. Mazalová Andrea 158 151 167 206 166 142 165,00 38
39. Slezák Luboš 184 185 206 180 187 137 179,83 37
40. Fleischmann Jan st. 179 185 183 204 185 156 182,00 36
41. Horáček Petr 162 180 169 180 191 191 178,83 35
42. Sopková Irena 149 157 143 159 175 174 159,50 34
43. Mička Daniel 181 202 156 197 174 189 183,17 33
44. Jindřišek Milan 147 180 172 158 167 131 159,17 32
45. Štafa Pavel 187 157 213 151 157 155 170,00 31
46. Černíková Karolína 168 225 152 166 136 166 168,83 30
47. Kassas Abdul 173 150 162 170 226 155 172,67 29
48. Kořínková Marie 159 178 162 156 145 149 158,17 28
49. Paračka Andrej 190 162 148 189 161 169 169,83 27
50. Heligr Ondřej 153 178 172 202 211 183 183,17 26
51. Uher Dušan 180 155 178 197 176 132 169,67 25
52. Bělecký Jiří 199 167 168 157 132 164 164,50 24
53. Černík Vojtěch 168 175 154 209 118 201 170,83 23
54. Rejč Libor 163 197 138 165 171 179 168,83 22
55. Liebichová Fantová Ingrid 116 136 178 163 146 197 156,00 21
56. Štefánik Zdeno 137 192 185 151 167 142 162,33 20
57. Tětek Petr 162 197 144 160 163 159 164,17 19
58. Egert Jiří 159 176 152 158 157 140 157,00 18
59. Bílek Miroslav 166 148 180 184 147 170 165,83 17
60. Černíková Michaela 152 166 149 140 137 128 145,33 16
61. Germanová Lenka 151 154 142 162 166 152 154,50 15
62. Culková Olga 155 118 133 123 170 190 148,17 14
63. Sovová Alena 137 147 166 126 174 170 153,33 13
64. Soukupová Dana 137 169 146 163 127 115 142,83 12
65. Patková Lucie 134 127 156 145 139 180 146,83 11
66. Schön Viktor st. 128 178 145 135 119 168 145,50 10
67. Vohryzka Jaromír 157 146 171 196 143 173 164,33 9
68. Homola Ladislav 156 157 176 179 159 114 156,83 8
69. Čížek Daniel 180 143 125 182 172 157 159,83 7
70. Stulíková Dagmar 153 122 144 143 146 136 140,67 6
71. Harvánek Petr 125 148 121 124 137 145 133,33 5
72. Tokarev Dmitry 153 171 133 128 116 150 141,83 4
73. Chrpa Jindřich 153 168 115 104 138 126 134,00 3
74. Guič Boris 134 147 155 122 143 186 147,83 2
75. Krňáková Šárka 93 125 169 132 147 147 135,50 1
ReSynek Aleš 222 221 185 208 194 159 198,17
ReŠvec Ladislav 156 226 224 178 188 203 195,83
ReSynek Aleš 152 216 214 177 208 196 193,83
ReDrábek Aleš 236 130 234 169 149 203 186,83
ReMička Daniel 164 164 167 171 219 213 183,00
ReMička Daniel 171 190 157 165 201 198 180,33
ReKvětenský Vítězslav 152 182 179 168 189 195 177,50
ReHoráček Petr 144 149 182 124 233 192 170,67
ReKolář Jan st. 205 156 154 144 167 191 169,50
ReParačka Andrej 175 160 153 179 177 160 167,33
ReKassas Abdul 168 187 156 143 168 179 166,83
ReBobek Vlastimil 148 169 189 172 136 179 165,50
ReBílek Miroslav 130 191 171 144 169 178 163,83
ReKolářová Hana 140 156 168 151 181 169 160,83
ReČerník Vojtěch 157 130 128 220 155 171 160,17
ReSlavíková Kateřina 153 146 167 149 193 152 160,00
ReLiebich Tomáš 156 126 157 205 146 146 156,00
ReŠtafa Pavel 172 176 158 155 153 119 155,50
ReEgert Jiří 157 118 162 158 149 162 151,00
ReSopková Irena 142 126 164 151 157 155 149,17
ReKassas Abdul 154 137 160 130 130 165 146,00
ReSoukupová Dana 127 97 128 144 131 174 133,50
ReČerníková Michaela 168 137 136 118 109 110 129,67

Krátké zprávy

12.05.2019 v 21:58

Mistry ČR pro rok 2019 se stali Václav Rác a Kateřina Hejdučková ml.

03.05.2019 v 09:11

STK aktualizovala INFO o MČR juniorů a baráži o účast na MČR jednotlivců.

01.05.2019 v 11:42

STK aktualizovala seznam postupujících hráčů do baráže o účast na MČR jednotlivců. OBSAZOVAČKY otevřeny též na MČR jednotlivců 2019.

30.04.2019 v 12:42

STK aktualizovala seznam postupujících hráčů a rozpis do hracích rund na MČR juniorů 2019

20.04.2019 v 19:41

Lukáš Jelínek vybojoval na Mistrovství Evropy juniorů 2019 bronzovou medaili.

Galerie

Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 10
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 10
Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 10, kat. P190
Nováková Iva
BSR Poděbrady
Nováková Iva

Nováková Iva

BSR Poděbrady
Nej. hráč Prestige 10, kat. P165