EBONITE

Datum konání: 1. srpna 2019 - 3. srpna 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
EBONITE
Články:
EBONITE tour, 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Kolář Jan st. 180 194 205 208 184 211 247 184 188 253 184 190 202,33 70
2. Semerák Stanislav 183 181 226 230 185 195 170 246 183 199,89 69
3. Nejezchleba Stanislav 148 167 182 192 150 212 146 215 194 159 212 189 180,50 68
4. Parkan Miloš 176 198 181 183 158 178 187 174 182 179,67 67
5. Homola Lukáš 190 150 189 206 202 194 176 203 228 213 205 181 194,75 66
6. Synek Aleš 223 205 222 169 206 204 202 156 235 202,44 65
7. Egert Jiří 178 153 158 178 163 184 155 190 164 192 189 152 171,33 64
8. Jelínek Lukáš 256 191 204 211 214 198 159 268 171 208,00 63
9. Sovová Alena 193 139 165 179 194 207 179 168 181 171 172 194 178,50 62
10. Straková Irena 174 226 200 155 147 232 160 200 181 186,11 61
11. Lorenc Jaroslav 194 226 242 247 181 300 209 193 182 219,33 60
12. Klečka Jiří 185 177 215 167 206 158 176 154 183 204 148 192 180,42 59
13. Krňák Pavel 196 199 237 179 243 161 171 195 205 198,44 58
14. Petáková Anna 188 190 137 219 192 189 136 210 206 194 173 179 184,42 57
15. Čermák Pavel 173 186 132 243 243 244 144 217 204 198,44 56
16. Krňáková Šárka 196 153 151 143 161 195 189 176 154 179 185 122 167,00 55
17. Vrážel Jiří 154 215 165 184 169 153 181 186 203 189 189 168 179,67 54
18. Drábek Aleš 182 130 268 186 203 225 176 203 167 193,33 53
19. Černíková Karolína 154 190 166 151 167 169 168 182 144 142 160 175 164,00 52
20. Švec Ladislav 168 256 158 213 186 257 186 146 201 196,78 51
21. Závladská Svatava 151 149 167 172 177 202 180 190 175 175 158 149 170,42 50
22. Prokop Zdeněk 153 193 167 176 185 178 124 158 172 167,33 49
23. Kolářová Hana 167 158 166 181 140 177 165 172 186 114 167 162 162,92 48
24. Květenský Vítězslav 190 166 159 175 222 181 131 166 165 172,78 47
25. Pitaš Vladimír 181 180 165 175 193 165 158 161 171 172,11 46
26. Sýkorová Andrea 116 176 146 155 184 206 154 155 192 164,89 45
27. Vacek Pavel 194 184 190 184 182 179 122 191 222 183,11 44
28. Mička Daniel 159 155 213 166 246 205 168 169 180 184,56 43
29. Prokopová Dagmar 156 202 163 164 146 141 145 165 158 160,00 42
30. Mára Zdeněk 176 143 165 203 239 166 188 171 154 178,33 41
31. Šejvl Jan 165 197 176 137 166 185 154 150 181 167,89 40
32. Včeliš Michal 192 174 170 193 188 211 190 143 171 181,33 39
33. Kunc Oto 167 150 155 159 209 176 173 133 143 162,78 38
34. Jindřišek Milan 166 174 163 155 129 179 149 136 130 153,44 37
35. Bílek Miroslav 202 168 187 127 191 150 145 138 143 161,22 36
36. Černík Vojtěch 181 154 135 148 225 160 99 140 137 153,22 35
37. Fleischmann Jan ml. 198 205 204 214 153 152 187,67 34
38. Schön Viktor st. 151 161 166 133 127 156 149,00 33
39. Homola Ladislav 139 139 189 157 185 144 158,83 32
40. Vlček Josef 126 149 174 126 151 158 147,33 31
41. Ondráček Bohuslav 152 171 148 183 191 149 165,67 30
42. Rain David 157 173 192 152 181 148 167,17 29
43. Liebichová Fantová Ingrid 128 149 147 177 155 125 146,83 28
44. Nováková Iva 127 163 117 167 130 179 147,17 27
45. Šimánek Ladislav 169 134 181 140 182 174 163,33 26
46. Bora František 131 142 137 166 162 115 142,17 25
47. Tejkl Martin 137 173 127 155 142 147 146,83 24
48. Heligr Štěpán 187 146 149 169 162 130 157,17 23
49. Fleischmann Jan st. 137 132 175 150 178 159 155,17 22
50. Černíková Michaela 133 189 123 140 149 105 139,83 21
51. Malcová Gabriela 150 152 129 131 155 137 142,33 20
52. Sopková Irena 171 133 137 131 133 131 139,33 19
53. Honomichlová Martina 160 162 139 132 144 115 142,00 18
54. Vojtíšek Erik 120 166 164 142 170 125 147,83 17
55. Harvánek Petr 125 145 120 157 124 161 138,67 16
56. Stupka Jan 154 155 169 124 140 167 151,50 15
57. Štafa Pavel 141 108 155 171 176 146 149,50 14
58. Musil Matěj 99 112 171 169 119 179 141,50 13
59. Bula Martin 130 118 163 151 157 197 152,67 12
60. Talaš Vlastimír 171 158 124 131 109 178 145,17 11
61. Schönová Jana 126 154 140 128 150 125 137,17 10
62. Guič Boris 148 170 125 151 126 170 148,33 9
63. Strejcová Tereza 113 107 166 142 150 142 136,67 8
64. Malec Jaromír 145 169 175 141 119 176 154,17 7
65. Korecký Michal 103 131 179 107 138 146 134,00 6
66. Malec Jaromír ml. 143 170 101 86 168 104 128,67 5
67. Soukupová Dana 118 114 128 155 110 146 128,50 4
68. Marek Jakub 139 122 125 126 137 100 124,83 3
69. Vlk Jakub 109 173 111 143 116 165 136,17 2
70. Vácha Petr 114 98 130 143 145 137 127,83 1
ReSynek Aleš 212 203 217 223 189 158 200,33
ReČermák Pavel 228 180 202 142 215 199 194,33
ReMička Daniel 164 177 172 156 191 171 171,83
ReNejezchleba Stanislav 161 173 155 199 192 137 169,50
ReKolář Jan st. 201 171 124 167 163 154 163,33
ReČerník Vojtěch 139 149 205 178 155 140 161,00
ReČerníková Karolína 168 128 140 132 184 213 160,83
ReKunc Oto 159 158 158 139 178 159 158,50
ReProkop Zdeněk 162 150 203 137 172 120 157,33
ReProkopová Dagmar 192 159 141 144 132 163 155,17
ReKvětenský Vítězslav 141 168 149 157 135 174 154,00
ReKrňáková Šárka 115 119 172 181 178 151 152,67
RePitaš Vladimír 122 133 200 121 164 166 151,00
ReKlečka Jiří 152 133 123 169 167 158 150,33
ReKolářová Hana 137 109 167 156 163 170 150,33
ReJindřišek Milan 148 149 154 159 149 135 149,00
ReTejkl Martin 116 153 107 183 136 161 142,67
ReŠtafa Pavel 178 143 97 193 130 102 140,50
ReSopková Irena 150 151 118 136 125 144 137,33
ReVlček Josef 120 169 118 155 139 120 136,83
ReBora František 107 125 162 101 141 117 125,50
ReČerníková Michaela 126 93 181 114 118 121 125,50
ReSoukupová Dana 142 133 118 130 93 124 123,33
ReEgert Jiří 124 127 106 101 159 112 121,50
ReVlk Jakub 111 110 140 127 125 122,60

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020