Kegel Prestige Tour, 4. turnaj

Datum konání: 22. října 2018 Místo: Bowland Šantovka

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Kegel Prestige 2018-2019
Články:
Kegel Prestige Tour, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Rác Václav 193 257 252 193 177 245 219,50 76
2. Lang David 182 244 237 241 176 235 219,17 75
3. Lébrová Jana 220 174 235 167 188 224 201,33 74
4. Hindrák Jiří 153 213 225 177 219 236 203,83 73
5. Jelínek Lukáš 184 195 209 200 168 265 203,50 72
6. Demuth Filip 215 245 183 203 214 161 203,50 71
7. Vrážel Jiří 184 179 194 214 240 200 201,83 70
8. Vondráček Adam 200 212 216 201 193 185 201,17 69
9. Tříska Jan 179 189 235 222 219 160 200,67 68
10. Horáček Petr 181 223 200 166 158 266 199,00 67
11. Teame Habtegabriel 206 185 212 170 207 211 198,50 66
12. Krňák Pavel 175 221 192 216 206 180 198,33 65
13. Maléřová Pavlína 187 203 172 204 164 179 184,83 64
14. Hanušová Dana 185 226 146 192 156 199 184,00 63
15. Vlachovič Jakub 181 193 178 209 226 158 190,83 62
16. Kratochvíl Dominik 145 200 147 234 234 176 189,33 61
17. Drábek Aleš 201 169 168 192 173 223 187,67 60
18. Kinc Denis 215 167 196 157 193 197 187,50 59
19. Homola Pavel 187 184 201 181 190 181 187,33 58
20. Kováč Ondřej 201 171 185 214 175 173 186,50 57
21. Vojkovský Matěj 216 192 164 222 167 151 185,33 56
22. Pankivová Božena 194 164 156 171 205 173 177,17 55
23. Chládková Hana 179 204 190 184 157 147 176,83 54
24. Synek Aleš 169 203 182 166 203 182 184,17 53
25. Petáková Anna 184 192 199 132 183 167 176,17 52
26. Chládek Vlastimil st. 180 177 187 221 166 167 183,00 51
27. Mráček Petr 208 168 144 213 172 191 182,67 50
28. Nosková Jitka 186 163 210 123 162 203 174,50 49
29. Hromek Jiří 133 196 245 164 177 178 182,17 48
30. Salaquarda Tadeáš 202 163 177 179 202 162 180,83 47
31. Švec Ladislav 190 200 202 164 162 166 180,67 46
32. Vopička Karel 168 182 173 190 181 176 178,33 45
33. Janošcová Kateřina 161 173 184 163 170 171 170,33 44
34. Pitaš Vladimír 184 157 213 167 156 191 178,00 43
35. Květenský Vítězslav 172 197 149 212 163 173 177,67 42
36. Šimánek Ladislav 178 188 200 164 153 183 177,67 41
37. Strejcová Tereza 149 187 158 182 162 180 169,67 40
38. Krňáková Šárka 172 153 206 148 189 148 169,33 39
39. Sýkorová Andrea 149 174 169 183 167 171 168,83 38
40. Egert Jiří 182 189 195 185 142 167 176,67 37
41. Uhlíř Jiří ml. 149 137 173 217 194 177 174,50 36
42. Krummerová Eliška 145 211 189 154 143 157 166,50 35
43. Lakomý Jan 209 179 126 174 149 209 174,33 34
44. Liebich Tomáš 215 163 136 177 191 162 174,00 33
45. Vavrla Zdeněk 154 202 166 161 181 175 173,17 32
46. Schindler Radek 182 191 163 178 152 172 173,00 31
47. Brokešová Anna 183 137 148 169 169 182 164,67 30
48. Liebichová Fantová Ingrid 166 131 188 151 164 187 164,50 29
49. Kratochvíl Jiří 180 179 184 127 205 159 172,33 28
50. Uhlířová Zuzana 166 154 180 175 154 157 164,33 27
51. Fidra Jan 200 188 159 159 104 207 169,50 26
52. Hoschna Jan 198 156 154 165 176 167 169,33 25
53. Valošek Tomáš 195 162 157 150 171 179 169,00 24
54. Stupka Jan 189 158 139 192 173 163 169,00 23
55. Fleischmann Jan st. 172 189 159 141 164 185 168,33 22
56. Brychová Eliška 173 148 150 135 191 156 158,83 21
57. Chytil Lukáš 147 201 171 177 154 150 166,67 20
58. Mazalová Andrea 158 154 143 144 158 194 158,50 19
59. Nahodil Rostislav 159 146 180 174 131 204 165,67 18
60. Brokeš František st. 162 143 174 170 186 158 165,50 17
61. Grunda Daniel 106 194 146 196 174 170 164,33 16
62. Prokopová Dagmar 190 166 137 124 136 183 156,00 15
63. Zapletalová Jiřina 140 162 188 174 125 144 155,50 14
64. Heřmánková Blanka 159 175 189 140 134 134 155,17 13
65. König Antonín 165 140 131 147 184 201 161,33 12
66. Křesťan Miroslav 158 177 155 174 151 147 160,33 11
67. Sýkora Jan 162 134 152 193 163 154 159,67 10
68. Nováková Iva 154 141 194 159 156 95 149,83 9
69. Černík Vojtěch 152 162 136 169 138 183 156,67 8
70. Vacík Matěj 100 164 180 186 126 178 155,67 7
71. Stříbrský Václav 208 128 128 165 153 147 154,83 6
72. Adamec Petr 135 138 137 138 168 208 154,00 5
73. Budařová Pavlína 139 147 120 168 149 124 141,17 4
74. Černíková Michaela 144 121 125 186 126 137 139,83 3
75. Engelman Stanislav 137 127 132 160 179 136 145,17 2
76. Černíková Karolína 109 158 148 119 144 131 134,83 1

Krátké zprávy

22.08.2019 v 20:01

Otevřena "obsazovačka" na 3. turnaj PRESTIGE.

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020