Kegel Prestige Tour, 5. turnaj

Datum konání: 18. prosince 2017 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Vondráček Adam
Telefon:
725 828 477
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Kegel Prestige 2017-2018
Články:
Kegel Prestige 2017-18, propozice
Kegel Prestige 5. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 224 181 215 208 258 245 221,83 96
2. Tříska Jan 195 227 210 225 203 193 208,83 95
3. Hindrák Jiří 201 190 162 247 191 236 204,50 94
4. Uhlíř Jiří st. 215 171 198 183 212 231 201,67 93
5. Kolář Jan st. 170 232 188 217 180 214 200,17 92
6. Jelínek Lukáš 193 235 213 184 206 163 199,00 91
7. Hanušová Dana 159 226 167 202 190 184 188,00 90
8. Kulhánek Vratislav 199 170 178 167 245 214 195,50 89
9. Vlachovič Jakub 243 179 170 177 193 197 193,17 88
10. Drábek Aleš 185 186 174 215 236 153 191,50 87
11. Rác Václav 206 181 188 181 198 195 191,50 86
12. Ledwoň Martin 187 222 199 167 181 178 189,00 85
13. Hejdučková Kateřina ml. 176 204 173 169 203 161 181,00 84
14. Černíková Karolína 176 157 174 204 201 173 180,83 83
15. Teame Habtegabriel 166 209 201 161 190 193 186,67 82
16. Vrážel Jiří st. 265 165 146 173 204 162 185,83 81
17. Vopička Karel 168 177 180 204 173 211 185,50 80
18. Vondráčková Linda 161 158 174 208 155 208 177,33 79
19. Kratochvíl Dominik 131 200 198 216 184 168 182,83 78
20. Lébrová Jana 186 171 179 190 159 164 174,83 77
21. Gurgul Lukáš 144 168 210 211 180 181 182,33 76
22. Kotrla Ondřej 220 194 214 125 179 161 182,17 75
23. Liebich Tomáš 169 214 194 190 179 146 182,00 74
24. Beran Jiří st. 202 177 193 138 209 173 182,00 73
25. Křesťan Miroslav 176 154 169 191 208 194 182,00 72
26. Sýkorová Andrea 165 161 186 172 180 175 173,17 71
27. Beštová Kateřina 150 162 195 172 170 189 173,00 70
28. Rain David 208 167 160 171 204 173 180,50 69
29. Krňáková Šárka 210 180 111 184 192 156 172,17 68
30. Švec Ladislav 182 171 172 193 159 201 179,67 67
31. Mička Daniel 177 158 150 192 209 191 179,50 66
32. Vojtěchová Markéta 144 146 191 180 155 212 171,33 65
33. Maléřová Pavlína 137 196 154 202 183 152 170,67 64
34. Pitaš Vladimír 156 169 180 167 188 210 178,33 63
35. Nosková Jitka 187 133 158 182 201 161 170,33 62
36. Janošcová Kateřina 141 169 181 176 142 212 170,17 61
37. Nováková Miluše 147 203 127 215 159 169 170,00 60
38. Macek Jan 153 176 254 133 163 188 177,83 59
39. Kubelková Lucie 146 190 170 196 153 164 169,83 58
40. Petáková Anna 166 151 154 153 201 190 169,17 57
41. Flegelová Dáša 203 152 181 165 180 133 169,00 56
42. Schindler Radek 181 186 129 222 185 157 176,67 55
43. Grunda Daniel 145 180 175 176 200 179 175,83 54
44. Heřmánková Blanka 169 167 148 180 200 143 167,83 53
45. Kinc Denis 120 153 177 219 163 222 175,67 52
46. Závladská Svatava 186 173 136 178 194 138 167,50 51
47. Liebichová Fantová Ingrid 198 149 144 180 169 163 167,17 50
48. Florík Petr 172 173 176 184 164 176 174,17 49
49. Krňák Pavel 166 182 158 159 165 213 173,83 48
50. Vavrla Zdeněk 165 141 186 210 179 159 173,33 47
51. Chytil Lukáš 132 200 144 184 187 190 172,83 46
52. Čížek Daniel 152 152 189 167 190 184 172,33 45
53. Stupka Jan 192 170 156 166 191 156 171,83 44
54. Straková Irena 152 183 165 184 124 174 163,67 43
55. Klein David 165 171 207 159 180 143 170,83 42
56. Mlynka Michal 166 160 168 166 188 173 170,17 41
57. König Antonín 189 151 162 179 152 186 169,83 40
58. Čermák Pavel 174 158 158 165 190 168 168,83 39
59. Chládek Vlastimil st. 177 161 159 153 203 154 167,83 38
60. Ruml David 203 181 126 173 144 178 167,50 37
61. Soukup Libor 177 169 150 170 170 169 167,50 36
62. Černík Vojtěch 139 164 179 164 218 139 167,17 35
63. Vondráček Adam 160 154 146 186 191 165 167,00 34
64. Charvát Hugo 193 167 148 170 212 110 166,67 33
65. Brokešová Anna 160 167 187 153 149 135 158,50 32
66. Brokeš František st. 181 138 180 147 177 176 166,50 31
67. Lakomý Jan 185 153 166 147 182 165 166,33 30
68. Krummerová Eliška 156 136 169 158 175 155 158,17 29
69. Grunda Aleš 192 189 137 157 180 141 166,00 28
70. Nosek Richard 186 155 180 144 155 176 166,00 27
71. Paračka Andrej 177 170 189 158 145 156 165,83 26
72. Štefková Eva 145 158 144 172 155 173 157,83 25
73. Demuth Filip 187 146 178 169 152 156 164,67 24
74. Ulička Antonín 180 147 177 144 152 176 162,67 23
75. Adamec Petr 135 178 139 200 179 136 161,17 22
76. Černíková Michaela 134 136 127 160 171 189 152,83 21
77. Prokopová Dagmar 169 152 153 136 156 151 152,83 20
78. Mrkvičková Lenka 145 144 152 166 180 123 151,67 19
79. Hanusíková Blanka 142 143 145 135 161 178 150,67 18
80. Kučírek František 137 154 169 151 167 167 157,50 17
81. Jindřišek Milan 148 138 194 145 138 178 156,83 16
82. Prokůpková Alena 158 140 154 155 125 158 148,33 15
83. Horáček Petr 154 148 170 193 140 130 155,83 14
84. Prekop Ondřej 167 179 128 160 145 156 155,83 13
85. Engelman Stanislav 164 129 183 156 171 131 155,67 12
86. Nahodil Rostislav 180 112 184 132 157 168 155,50 11
87. Erben Roman 150 115 178 161 161 168 155,50 10
88. Květenský Vítězslav 157 156 145 136 163 175 155,33 9
89. Strejcová Tereza 156 123 157 166 122 144 144,67 8
90. Bešík Josef st. 123 141 143 143 167 190 151,17 7
91. Sýkora Jan 103 150 117 178 184 148 146,67 6
92. Pitauer Pavel 132 129 146 150 158 150 144,17 5
93. Fidra Jan 137 152 110 162 142 124 137,83 4
94. Nováková Iva 145 94 166 113 119 121 126,33 3
95. Lencová Anežka 134 131 113 114 146 108 124,33 2
96. Plašil Tomáš 140 116 114 125 100 129 120,67 1

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS