Kegel Prestige Tour, 9. turnaj

Datum konání: 1. dubna 2019 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Kegel Prestige 2018-2019
Články:
Kegel Prestige 9. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 243 238 290 275 278 198 253,67 71
2. Tříska Jan 172 193 244 227 227 232 215,83 70
3. Lang David 200 190 193 206 222 231 207,00 69
4. Rác Václav 220 184 168 221 223 225 206,83 68
5. Kratochvíl Dominik 188 211 165 168 215 267 202,33 67
6. Mlynář Ondřej 216 201 199 186 216 190 201,33 66
7. Vondráček Adam 211 226 203 170 218 177 200,83 65
8. Plechata Tomáš 246 181 237 202 190 141 199,50 64
9. Vojtěchová Markéta 197 186 208 215 167 175 191,33 63
10. Uhlíř Jiří 177 195 160 219 221 214 197,67 62
11. Horáček Petr 181 178 213 188 203 210 195,50 61
12. Erben Roman 168 179 195 199 259 170 195,00 60
13. Jelínek Lukáš 189 164 178 203 233 195 193,67 59
14. Uher Radovan 176 167 228 144 241 192 191,33 58
15. Kinc Denis 204 164 183 159 202 233 190,83 57
16. Fidra Jan 170 237 191 136 178 221 188,83 56
17. Chytil Lukáš 221 208 164 155 190 185 187,17 55
18. Janošcová Kateřina 162 202 171 193 165 180 178,83 54
19. Nosková Jitka 188 185 204 185 136 171 178,17 53
20. Hanušová Dana 183 192 187 171 182 152 177,83 52
21. Strejcová Tereza 164 223 192 158 150 167 175,67 51
22. Nosek Richard 170 192 224 182 157 174 183,17 50
23. Jedlička Jan 140 200 218 188 210 143 183,17 49
24. Seidl Daniel 156 140 234 173 194 200 182,83 48
25. Uhlířová Zuzana 139 207 160 182 202 151 173,50 47
26. Beštová Kateřina 173 175 191 189 149 161 173,00 46
27. Vopička Karel 198 181 200 201 161 144 180,83 45
28. Šimánek Ladislav 179 198 183 131 196 190 179,50 44
29. Kunc Oto 199 168 195 185 177 152 179,33 43
30. Valošek Tomáš 172 130 186 208 196 180 178,67 42
31. Štefková Eva 165 156 172 224 138 163 169,67 41
32. Drábek Aleš 130 194 171 180 172 216 177,17 40
33. Krňák Pavel 169 189 153 185 189 178 177,17 39
34. Mráček Petr 165 143 227 138 224 164 176,83 38
35. Krummerová Eliška 155 143 171 188 160 194 168,50 37
36. Lakomý Jan 214 135 131 204 184 190 176,33 36
37. Švec Ladislav 255 140 169 153 140 198 175,83 35
38. Vondráčková Linda 152 181 182 154 160 177 167,67 34
39. Görg Martin 149 180 190 189 155 190 175,50 33
40. Hindrák Jiří 168 189 175 158 180 180 175,00 32
41. Vlachovič Jakub 154 231 184 196 143 140 174,67 31
42. Pitaš Vladimír 185 168 152 197 141 203 174,33 30
43. Květenský Vítězslav 148 159 195 183 166 190 173,50 29
44. Hanusíková Blanka 178 167 146 196 154 145 164,33 28
45. Sýkorová Andrea 156 149 192 181 142 165 164,17 27
46. Fleischmann Jan st. 182 184 154 184 149 179 172,00 26
47. Pankivová Božena 167 178 169 161 166 134 162,50 25
48. Čížek Daniel 161 157 241 128 168 166 170,17 24
49. Hurych Lukáš 210 178 177 133 161 156 169,17 23
50. Maléřová Pavlína 142 172 151 181 167 154 161,17 22
51. Heřmánková Blanka 153 130 166 158 183 175 160,83 21
52. Rain David 157 179 143 188 176 159 167,00 20
53. Brokeš František st. 126 199 165 144 202 165 166,83 19
54. Křesťan Miroslav 169 121 168 169 175 180 163,67 18
55. König Antonín 132 169 193 147 165 170 162,67 17
56. Vavrla Zdeněk 187 134 137 163 164 191 162,67 16
57. Krňáková Šárka 139 161 122 179 146 180 154,50 15
58. Nováková Iva 160 156 157 154 152 135 152,33 14
59. Jakovec Lukáš 147 177 154 208 158 115 159,83 13
60. Liebich Tomáš 193 117 142 191 147 152 157,00 12
61. Mazalová Andrea 135 150 140 171 146 150 148,67 11
62. Stříbrský Václav 146 172 114 144 145 213 155,67 10
63. Jindřišek Milan 186 136 201 141 148 121 155,50 9
64. Paračka Andrej 199 147 135 137 152 163 155,50 8
65. Hoschna Jan 126 144 116 183 138 206 152,17 7
66. Liebichová Fantová Ingrid 134 156 144 138 179 110 143,50 6
67. Egert Jiří 160 122 145 169 134 170 150,00 5
68. Brokešová Viktorie 134 158 151 160 100 116 136,50 4
69. Knap Miroslav ml. 157 116 194 119 143 137 144,33 3
70. Stupka Jan 110 152 148 153 143 142 141,33 2
71. Prokopová Dagmar 134 136 121 147 132 120 131,67 1

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020