Mistrovství ČR - ABL, soutěž družstev

Datum konání: 18. ledna 2020 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Dvořáček David
Telefon:
776 032 320
Email:
david.dvoracek@email.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
NEVYZPYTATELNÍ Mistrem ČR ABL podzimní části roku 2019

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
Vlachovič Jakub 151 212 218 269 245 259 236 191 207 236 222,40
Jelínek Lukáš 212 238 202 234 248 179 212 235 233 221,44
Heligr Štěpán 224 223 205 207 205 212,80
Heligr Ondřej 194 167 202 209 223 238 215 289 174 212,33
Heligr Petr 274 189 180 278 253 169 183 211 174 212,33
Tříska Jan 152 159 178 235 238 205 203 299 257 196 212,20
Rác Václav 175 202 223 200 225 199 234 207 221 209,56
Janovský Michal 211 185 152 262 191 194 151 223 227 256 205,20
Görg Martin 175 162 215 202 215 226 246 195 204,50
Erben Roman 185 218 226 190 201 216 199 182 210 203,00
Hladík Karel 211 177 180 245 198 202,20
Široký Martin 191 173 222 201 156 215 201 221 232 201,33
Petáková Anna 166 214 174 241 191 215 178 180 222 197,89
Hanušová Dana 190 198 204 197,33
Uhlíř Jiří st. 197 223 218 168 182 188 196,00
Šimánek Ladislav 148 209 215 225 173 194,00
Lang David 200 194 203 199 177 202 204 171 193,75
Mácha Ivan 158 182 154 243 171 253 186 189 192,00
Kolář Jan ml. 186 206 130 180 220 222 195 159 222 191,11
Novák Antonín 193 179 185 199 197 190,60
Liebich Tomáš 224 203 191 148 160 185 176 206 211 189,33
Pavela Jiří 161 181 221 179 170 181 235 202 172 189,11
Semerák Stanislav 215 196 128 195 211 189,00
König Antonín 216 202 180 199 176 165 190 181 188,63
Švec Ladislav 159 214 181 204 182 188,00
Grunda Daniel 161 158 216 247 209 184 178 181 183 158 187,50
Vojkovský Matěj 133 176 212 222 186 178 176 216 187,38
Klein David 201 186 168 159 222 187,20
Šilhavý Michal 203 180 174 185,67
Fojtíková Ivana 195 183 170 176 204 185,60
Korecký David 168 197 183 148 193 213 183,67
Pazděra Jaroslav 204 168 174 176 200 212 185 149 183,50
Kocman Lukáš 209 204 137 184 183,50
Malec Jaromír st. 173 225 225 197 148 185 125 182,57
Nejezchleba Stanislav 200 147 217 188 174 160 185 181,57
Indra Martin 209 163 144 202 215 158 200 160 181,38
Stružka Vít 170 224 168 203 154 185 188 157 181,13
Uher Radovan 156 167 268 219 139 164 154 181,00
Hindrák Jiří 166 179 234 145 181,00
Chytil Lukáš 168 162 191 185 190 148 161 211 200 193 180,90
Teame Habtegabriel 170 185 162 199 180 189 180 180,71
Pour Oldřich 190 192 183 143 193 180,20
Růžička Dušan 148 195 197 180,00
Čapek Petr 222 123 220 148 167 193 184 179,57
Šteffek Milan st. 178 184 166 223 174 159 169 179,00
Klečka Jiří 226 179 151 192 169 157 179,00
Hromek Jiří 193 237 165 154 145 178,80
Vokurka Jiří 162 191 176 186 178,75
Vrážel Jiří st. 184 130 221 194 158 177,40
Rain David 190 242 203 155 183 167 157 122 177,38
Diviš Pavel 162 180 198 166 176,50
Šobora Radek 213 215 158 174 160 154 171 182 161 176,44
Hradil Vavřinec 157 233 212 179 130 145 176,00
Varhaníček Pavel 174 200 151 179 176,00
Kordulík Václav ml. 162 181 123 174 179 149 224 169 211 174,67
Krummerová Eliška 174 224 176 201 159 183 178 143 162 146 174,60
Turina Jaroslav 169 186 196 150 172 174,60
Kolář Jan st. 200 158 168 182 174 164 174,33
Malcová Gabriela 222 169 168 168 197 134 161 174,14
Hejdučková Kateřina ml. 221 180 187 169 162 150 145 173,43
Janusz Radim 180 174 168 157 187 173,20
Nahodil Antonín 173 186 201 172 134 173,20
Bradáč Michal 161 207 151 173,00
Čížek Daniel 192 156 187 132 153 214 172,33
Burian Ivan 176 174 146 190 174 172,00
Čermák František 165 192 155 170,67
Vaněk Tomáš 189 177 165 186 136 170,60
Dvořák Roman 178 159 204 177 134 170,40
Koumar Miroslav 146 186 170 192 156 170,00
Bleša Jiří 200 132 170 190 157 169,80
Sovová Alena 202 179 178 137 160 165 164 169,29
Heitel Lukáš 181 171 179 167 163 200 167 166 128 169,11
Vondráček Adam 147 175 185 169,00
Jedlička Jan 158 158 154 183 218 169 174 156 149 168,78
Váchová Věra 193 145 165 198 178 123 178 168,57
Stromšíková Anna 179 171 158 177 155 168,00
Procházka Robert 159 185 181 147 168,00
Hanusíková Blanka 160 177 173 169 157 167,20
Antalík Ivan 168 151 182 167,00
Otec Hanzlovská Petra 166 163 189 147 166,25
Uhlíř Jiří ml. 179 182 173 136 176 150 166,00
Kratochvíl Dominik 150 221 127 171 161 166,00
Burianová Eva 163 183 161 166 153 165,20
Staněk Libor 152 189 159 167 158 165,00
Kinc Denis 154 169 219 153 125 164,00
Tóth Vojtěch 183 148 168 192 147 148 153 162,71
Růžička Karel 209 146 145 146 184 113 193 162,29
Lebeda Pavel 186 144 122 197 162,25
Motyka Milan 112 201 173 162,00
Bernášek Stanislav 135 154 266 146 168 145 148 130 161,50
Mlynář Marek 146 199 184 112 160,25
Bílek Tomáš 191 147 179 139 142 159,60
Křížek Martin 143 163 133 159 245 126 145 159,14
Hoschna Jan 140 133 161 188 215 136 141 159,14
Minář Zdeněk 167 169 141 145 166 157,60
Furik Ludvík 167 181 167 128 142 157,00
Nosek Richard 150 156 143 178 157 156,80
Tabačko Martin 177 177 149 132 145 156,00
Heřmánková Blanka 146 173 155 133 170 155,40
Kratochvíl Jiří 127 115 175 215 144 155,20
Zelený Miroslav 163 141 140 149 182 155,00
Mazal Libor 152 150 176 142 155,00
Balog Atila 121 163 183 153 155,00
Dohnálek Stanislav 134 196 134 154,67
Frydrych Tomáš 147 160 157 154,67
Drábek Aleš 143 193 125 153,67
Heřmánek Jiří 138 153 189 128 157 153,00
Tesař František 184 171 139 122 142 151,60
Novohradský Ondřej 161 152 140 151,00
Neumann Václav 119 183 151,00
Kubík František 143 166 156 140 152 147 146 157 150,88
Vojtěchová Markéta 148 147 138 165 156 149 137 148,57
David Zdeněk 147 142 144,50
Klivický Martin 144 145 144,50
Rálek Robert 153 147 126 142,00
Kubelková Lucie 139 138 121 156 149 140,60
Černý Jiří 143 107 147 130 167 138,80
Faitová Iveta 100 141 186 121 137,00
Zmatlík Václav 111 146 157 134 135 136,60
Černák Ondřej 164 115 143 135 119 135,20
Dohnálek Pavel ml. 140 120 144 134,67
Soukupová Dana 131 131,00
Salaquarda Tadeáš 144 117 130,50
Otec Lubomír 121 121,00

Krátké zprávy

19.02.2020 v 10:03

V menu STK jsou zveřejněny propozice na seniorské MČR dvojic 2020.

18.02.2020 v 16:25

V menu STK jsou zveřejněny propozice na juniorské MČR jednotlivců 2020.

12.02.2020 v 10:18

Otevřena "obsazovačka" na 8. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

09.02.2020 v 10:47

Sledujte ON-LINE výsledky a průběžné pořadí Prestige 7, první hry se již zapisují.

06.02.2020 v 23:55

Uzavřen Bodovací žebříček za leden, vítězí Irena Straková

Galerie

Turina Jaroslav
Bowlingzone Pardubice
Turina Jaroslav

Turina Jaroslav

Bowlingzone Pardubice

Vítěz 7. turnaje Prestige 2019-2020

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Nejlepší žena, 7. turnaj Prestige 2019-2020

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P190, 7. turnaj Prestige 2019-2020

Brychová Eliška
Bowlingzone Pardubice
Brychová Eliška

Brychová Eliška

Bowlingzone Pardubice

Nejlepší hráč kategorie P165, 7. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS