Orso liga

Datum konání: 6. února 2019 Místo: Radava - ÚnO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Orso liga
Články:
Orso liga, 8. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Ondráček Rostislav 192 226 237 214 217,25
2. Jansa Zdenek 187 226 184 222 204,75
3. Vávra Miloš 159 216 182 215 193,00
4. Januška Marek 191 165 168 224 187,00
5. Motyčka Petr 176 161 184 210 182,75
6. Bříza Pavel 194 180 171 181,67
7. Koblížek Pavel ml. 198 155 206 158 179,25
8. Svoboda Marcel 183 139 204 190 179,00
9. Kolář Ladislav 208 168 157 177,67
10. Koblížek Pavel st. 183 172 177,50
11. Šilar Miroslav 243 143 157 158 175,25
12. Sejkora Miroslav 173 169 154 205 175,25
13. Sršeň Marcel 150 152 190 186 169,50
14. Černohous Pavel 181 182 136 166,33
15. Kotyza Jiří 138 192 168 166,00
16. Černohous Petr 172 168 147 162,33
17. Kameníková Mária 140 192 146 170 162,00
18. Jusko Peter 150 179 157 162,00
19. Řehák Antonín 131 164 193 158 161,50
20. Černohous Oldřich 159 158 166 161,00
21. Stejskal Jakub 159 138 167 179 160,75
22. Mikyska Michal 150 140 169 159 154,50
23. Jansová Zdeňka 154 133 160 169 154,00
24. Felgr Luboš 141 150 154 167 153,00
25. Kubíček Jan 174 169 116 148 151,75
26. Novák Josef 126 157 181 142 151,50
27. Vičar Jiří 155 139 146 157 149,25
28. Černohousová Vendula 135 150 161 148,67
29. Appeltauerová Eva 152 160 124 150 146,50
30. Kameník Vlastimil 140 148 134 161 145,75
31. Musil Petr 146 150 137 144,33
32. Synáček Vojtěch st. 127 117 139 189 143,00
33. Doležel Pavel 130 156 143,00
34. Dvořák Jiří 131 131,00

Krátké zprávy

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

Galerie

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - květen
Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - květen
Kober Ivan
bez klubové příslušnosti
Kober Ivan

Kober Ivan

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen
Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen