Orso liga

Datum konání: 4. září 2019 Místo: Radava SC Bowling club Ú/nO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Orso liga
Články:
Orso liga, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Šilar Miroslav 233 183 187 192 198,75
2. Kotyza Jiří 211 171 153 178,33
3. Sršeň Marcel 168 159 220 157 176,00
4. Synáček Vojtěch st. 216 130 173,00
5. Svoboda Marcel 191 164 155 174 171,00
6. Kubíček Jan 126 175 200 176 169,25
7. Pirkl Zdeněk 170 170 168 168 169,00
8. Černohous Oldřich 152 152 200 168,00
9. Bednářová Daniela 178 151 172 167 167,00
10. Appeltauerová Eva 181 156 196 132 166,25
11. Krsek Pavel 125 206 165,50
12. Motyčka Petr 168 208 158 124 164,50
13. Krummer Dušan 179 180 140 152 162,75
14. Doležel Pavel 163 169 152 161,33
15. Řehák Antonín 191 151 170 130 160,50
16. Jansová Zdeňka 155 157 191 138 160,25
17. Vávra Miloš 136 168 163 168 158,75
18. Šípek Jindřich 150 149 170 165 158,50
19. Koblížek Pavel ml. 173 146 170 145 158,50
20. Musil Petr 161 170 130 172 158,25
21. Motl Radek 157 155 148 170 157,50
22. Ondráček Rostislav 122 199 145 155,33
23. Bříza Pavel 153 149 161 154,33
24. Černohous Pavel 137 172 180 126 153,75
25. Černohousová Vendula 139 167 153,00
26. Černohous Petr 133 138 176 149,00
27. Nagyová Jaroslava 134 167 140 147,00
28. Kubištová Tereza 154 120 146 154 143,50
29. Nováková Jana 124 150 155 143,00
30. Sejkora Miroslav 102 181 141,50
31. Vičar Jiří 148 139 137 141,33
32. Severová Jana 123 129 167 139,67
33. Jusko Peter 144 157 150,50
34. Balcarová Jarmila 134 148 110 145 134,25
35. Krásná Romana 167 99 129 131,67

Krátké zprávy

23.09.2020 v 07:08

Otevřena OBSAZOVAČKA na 4. turnaj PRESTIGE TOUR.

23.09.2020 v 06:35

Zveřejněny žebříčky Prestige Tour po 3. turnaji.

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Bílek Miroslav
bez klubové příslušnosti
Bílek Miroslav

Bílek Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS