Orso liga

Datum konání: 4. března 2020 Místo: Radava SC Bowling club Ú/nO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Orso liga
Články:
Orso liga, 9. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Koblížek Pavel ml. 176 186 177 211 187,50
2. Musil Petr 149 234 187 164 183,50
3. Ondráček Rostislav 180 181 203 170 183,50
4. Šilar Miroslav 194 138 170 225 181,75
5. Appeltauerová Eva 199 201 138 179,33
6. Synáček Vojtěch st. 190 192 132 197 177,75
7. Černohous Pavel 213 145 189 162 177,25
8. Motyčka Petr 149 170 186 202 176,75
9. Krsek Pavel 149 165 158 232 176,00
10. Svoboda Marcel 173 179 156 181 172,25
11. Kubíček Jan 168 159 189 172,00
12. Černohous Oldřich 189 153 137 184 165,75
13. Mikyska Michal 140 183 161,50
14. Janecký Jan 128 146 169 200 160,75
15. Nagy Michal 176 144 160,00
16. Kotyza Jiří 209 146 170 111 159,00
17. Kolář Ladislav 188 148 153 137 156,50
18. Motl Radek 171 167 145 135 154,50
19. Vičar Jiří 173 146 126 173 154,50
20. Jusko Peter 170 164 166 113 153,25
21. Krummer Dušan 146 159 152,50
22. Černohousová Vendula 132 166 147 162 151,75
23. Nagyová Jaroslava 128 185 141 151,33
24. Jansa Zdenek 111 175 165 150,33
25. Sršeň Marcel 140 156 149 155 150,00
26. Doležel Pavel 169 132 150 147 149,50
27. Nováková Jana 119 143 182 148,00
28. Severová Jana 156 155 118 143,00
29. Řehák Antonín 145 137 141 141,00
30. Jansová Zdeňka 156 135 125 138,67
31. Pirkl Zdeněk 168 145 136 100 137,25
32. Kubištová Tereza 146 124 138 136,00
33. Krásná Romana 122 149 134 135,00
34. Balcarová Jarmila 131 137 134,00
35. Novák Josef 138 125 131,50

Krátké zprávy

23.09.2020 v 07:08

Otevřena OBSAZOVAČKA na 4. turnaj PRESTIGE TOUR.

23.09.2020 v 06:35

Zveřejněny žebříčky Prestige Tour po 3. turnaji.

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Bílek Miroslav
bez klubové příslušnosti
Bílek Miroslav

Bílek Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS