Orso liga

Datum konání: 27. května 2020 Místo: Radava SC Bowling club Ú/nO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Orso liga
Články:
Orso liga, 10. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Ondráček Rostislav 249 204 205 184 210,50
2. Motyčka Petr 231 213 152 232 207,00
3. Krásný Roman 170 190 208 189,33
4. Motl Radek 163 188 224 158 183,25
5. Krsek Pavel 155 190 204 183,00
6. Mikyska Michal 189 191 169 183,00
7. Svoboda Marcel 172 168 216 170 181,50
8. Doležel Pavel 170 196 175 180,33
9. Kotyza Jiří 150 189 198 179,00
10. Jusko Peter 182 170 179 177,00
11. Koblížek Pavel st. 170 180 170 173,33
12. Černohousová Vendula 178 158 180 174 172,50
13. Šilar Miroslav 152 198 161 178 172,25
14. Kubíček Jan 221 137 145 167,67
15. Appeltauerová Eva 167 154 179 170 167,50
16. Krummer Dušan 134 200 167,00
17. Jansová Zdeňka 182 171 162 152 166,75
18. Černohous Pavel 178 161 152 175 166,50
19. Sršeň Marcel 183 188 144 144 164,75
20. Sejkora Miroslav 164 183 166 145 164,50
21. Pirkl Zdeněk 186 136 158 171 162,75
22. Koblížek Pavel ml. 164 215 102 160,33
23. Černohous Oldřich 174 142 174 150 160,00
24. Vičar Jiří 182 138 140 177 159,25
25. Nagyová Jaroslava 174 133 153,50
26. Dvořák Jiří VČ 143 162 155 153,33
27. Kubištová Tereza 147 152 155 149 150,75
28. Nováková Jana 134 155 163 150,67
29. Nagy Michal 120 179 149,50
30. Kolář Ladislav 159 137 138 144,67
31. Vávra Miloš 142 142,00
32. Musil Petr 114 177 133 141,33
33. Krásná Romana 128 156 126 119 132,25
34. Balcarová Jarmila 161 104 134 110 127,25
35. Novák Josef 102 144 131 121 124,50
36. Řehák Antonín 126 120 123,00

Krátké zprávy

23.09.2020 v 07:08

Otevřena OBSAZOVAČKA na 4. turnaj PRESTIGE TOUR.

23.09.2020 v 06:35

Zveřejněny žebříčky Prestige Tour po 3. turnaji.

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Bílek Miroslav
bez klubové příslušnosti
Bílek Miroslav

Bílek Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS