Pardubice Bowling Cup

Datum konání: 26. března 2010 - 27. března 2010 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.luka-bowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Pardubice Bowling Cup
Články:
Luka Pardubice BC, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Čermák Pavel 228 200 183 269 214 190 223 232 212 216 269 256 224,33
2. Talpa Marek 211 174 175 265 207 179 257 218 191 290 238 213 218,17
3. Koráb Pavel 267 192 175 213 204 223 244 225 235 223 259 215 222,92
4. Sádlík Vojtěch ml. 206 188 221 188 214 237 198 221 180 246 219 280 216,50
5. Hindrák Jiří 226 194 179 248 245 195 248 194 199 239 235 225 218,92
6. Koumar Miroslav 199 190 178 279 235 198 244 203 245 203 215 225 217,83
7. Včeliš Michal 202 207 259 227 203 246 186 212 233 224 237 236 222,67
8. Brzák Vlastimil 211 202 205 167 237 237 166 217 221 217 213 262 212,92
9. Rain David 237 214 235 165 247 247 233 194 247 224 193 196 219,33
10. Rodr Jaroslav 172 221 192 247 197 204 235 216 211 180 244 193 209,33
11. Lanč Radek 226 192 193 226 193 257 234 225 214 205 202 198 213,75
12. Žváček Petr 203 229 161 244 290 214 203 215 216 237 237 169 218,17
13. Kovařík Dušan 181 227 300 203 165 191 181 190 206 247 232 211 211,17
14. Kolář Jan st. 199 195 239 258 216 235 182 213 210 200 205 256 217,33
15. Loučka Michal 174 257 243 193 187 226 177 194 197 278 203 210 211,58
16. Koráb Jan 213 168 229 236 278 249 213 179 246 241 180 193 218,75
17. Lébrová Jana 238 221 202 162 228 204 199 216 156 224 251 200 208,42
18. Kurzveil Jiří 208 166 173 222 229 279 214 214 236 193 220 155 209,08
19. Deák Bohumil 192 226 258 215 216 207 174 225 258 189 181 204 212,08
20. Beštová Kateřina 213 194 143 224 246 227 195 194 212 237 205 188 206,50
21. Šimánek Ladislav 185 204 232 243 189 225 213 196 171 221 221 205 208,75
22. Čiperová Michaela 204 199 204 223 236 224 193 184 203 231 169 224 207,83
23. Hanušová Dana 244 167 185 205 215 160 192 186 211 179 214 221 198,25
24. Koráb Michal 205 169 243 209 182 149 195 220 211 201 182 188 196,17
25. Lank Ivan st. 245 197 209 208 233 258 243 212 237 148 205 150 212,08
26. Konečný Pavel 255 216 206 187 220 177 160 197 152 205 212 233 201,67
27. Hanusíková Blanka 236 191 135 212 187 236 182 135 195 248 192 203 196,00
28. Morávková Drahomíra 254 161 216 223 189 164 211 203 174 169 171 221 196,33
29. Jelínek Michal 208 265 205 221 139 225 175 177 182 233 192 162 198,67
30. Plechata Tomáš 232 231 210 224 198 192 157 222 211 173 178 173 200,08
31. Bárta Karel st. 201 215 208 231 193 194 168 212 174 186 147 191 193,33
32. Homola Ladislav 198 257 223 213 186 208 185 187 136 159 217 173 195,17
33. Drtil Lukáš 187 245 202 188 204 225 176 185 224 139 163 161 191,58
34. Klein David 245 223 186 159 200 190 198 149 154 161 170 201 186,33
35. Pindurová Jana 204 179 201 205 147 199 134 210 157 156 156 210 179,83
36. Deáková Eva 181 184 159 169 245 177 144 154 149 144 179 155 170,00
37. Kala Rostislav 222 204 178 186 194 266 208,33
38. Veselý Milan 205 170 206 204 207 228 203,33
39. Malíček Dušan 160 155 237 236 206 224 203,00
40. Kučírek František 174 175 193 256 155 179 188,67
41. Oudran Petr 232 205 158 224 193 210 203,67
42. Turina Jaroslav 194 212 192 173 202 228 200,17
43. Čižinský Jaroslav 168 195 241 179 213 197 198,83
44. Homola Lukáš 160 179 179 225 203 246 198,67
45. Drábek Aleš 204 161 225 201 193 193 196,17
46. Dvořáček David 214 178 176 212 175 191 191,00
47. Spodniak Michal 186 220 201 194 196 175 195,33
48. Kwiatkowski Maciel 210 202 236 174 177 155 192,33
49. Mach Libor 190 183 202 177 224 174 191,67
50. Krejčí Jarmila st. 159 190 167 196 171 224 184,50
51. Křesťan Miroslav 191 190 247 178 169 171 191,00
52. Mikeš Václav 160 147 171 203 202 183 177,67
53. Rechtorik Milan 181 194 200 161 180 202 186,33
54. Bittala Petr 147 170 199 202 206 184 184,67
55. Vrána Roman 225 188 221 140 170 161 184,17
56. Vítková Jaroslava 155 191 171 140 196 136 164,83
57. Tabačko Martin 199 191 206 133 190 203 187,00
58. Sedláček Daniel 167 158 193 198 202 202 186,67
59. Kratochvílová Ivana 156 182 143 192 156 189 169,67
60. Breindlová Anna 212 153 148 178 169 183 173,83
61. Havel Petr ml. 186 181 175 197 188 158 180,83
62. Kokurowski Zygmund 211 152 161 165 188 202 179,83
63. Motyka Milan 198 168 178 181 156 193 179,00
64. Charciarek Jan 181 166 190 193 182 157 178,17
65. Bednarz Andrzej 179 200 200 177 168 171 182,50
66. Morávek Jaroslav 140 155 149 233 181 215 178,83
67. Olarescu Jana 164 152 164 204 166 180 171,67
68. Krepindl Tomáš 157 150 173 202 181 190 175,50
69. Kocman Lukáš 190 148 182 148 202 180 175,00
70. Semerák Stanislav 132 176 208 168 185 195 177,33
71. Bittalová Anna 129 158 151 153 197 167 159,17
72. Slavíková Kateřina 173 155 193 178 149 163 168,50
73. Malík Zdeněk 139 127 151 195 204 235 175,17
74. Vítek Jozef st. 170 165 184 182 172 178 175,17
75. Lachman Jaroslav 197 166 203 108 139 188 166,83
76. Harašta Jiří 174 139 170 167 185 205 173,33
77. Černý František VČ 133 185 171 179 150 199 169,50
78. Hoschna Jan 197 145 162 208 137 178 171,17
79. Lachman Marek 172 161 127 182 123 198 160,50
80. Rechtoriková Eva 160 167 158 157 139 151 155,33
81. Lukeš Vladimír 152 141 172 149 161 181 159,33
82. Sedláček Ivo 186 169 153 149 178 132 161,17
83. Horáková Marie 100 104 161 163 175 172 145,83
84. Morávek Karel 177 172 135 134 167 155 156,67
85. Pilařová Petra 171 166 167 137 148 126 152,50
86. Lachmanová Lucie 116 146 119 164 174 138 142,83
87. Bora František 136 164 129 167 151 148 149,17
88. Mucha Robin 145 130 180 140 136 178 151,50
89. Lachman Vojtěch 105 125 124 124 133 114 120,83
90. Žabka Zdeněk 98 120 154 124 166 121 130,50
ReŽváček Petr 223 190 198 171 237 202 203,50
ReLanč Radek 185 200 191 172 220 191 193,17
ReBárta Karel st. 187 201 196 164 148 206 183,67
ReKratochvílová Ivana 160 172 147 156 173 158 161,00
ReBreindlová Anna 151 156 183 196 148 132 161,00
ReTabačko Martin 167 177 196 213 174 168 182,50
ReŽváček Petr 192 247 214 212 179 202 207,67
ReLoučka Michal 180 226 211 205 199 174 199,17
ReHindrák Jiří 211 168 197 216 189 203 197,33
ReKurzveil Jiří 151 188 171 232 199 219 193,33
ReTurina Jaroslav 172 191 179 204 188 253 197,83
ReSpodniak Michal 197 178 189 163 150 150 171,17
ReSlavíková Kateřina 152 172 162 116 183 190 162,50
ReKolář Jan st. 194 181 184 193 246 163 193,50
ReKoumar Miroslav 166 182 200 205 210 190 192,17
ReMalíček Dušan 189 192 175 209 157 213 189,17
ReHindrák Jiří 196 203 225 202 178 232 206,00
ReRodr Jaroslav 177 201 150 155 200 194 179,50
ReKocman Lukáš 128 157 167 154 184 165 159,17
ReBrzák Vlastimil 147 224 177 162 227 159 182,67
ReOudran Petr 179 194 176 235 169 170 187,17
ReKokurowski Zygmund 167 163 211 181 173 175 178,33
ReBittala Petr 177 244 187 153 139 186 181,00
ReHindrák Jiří 222 247 191 214 200 172 207,67
RePindurová Jana 185 135 147 176 216 144 167,17
ReMach Libor 130 182 225 213 187 158 182,50
ReMalíček Dušan 243 203 184 159 211 170 195,00
ReSlavíková Kateřina 162 146 157 179 170 170 164,00
ReKrejčí Jarmila st. 149 196 179 148 218 154 174,00
ReHomola Lukáš 136 101 204 211 168 156 162,67
ReVítek Jozef st. 172 204 155 185 168 155 173,17
ReVítková Jaroslava 135 141 158 161 160 132 147,83
ReKwiatkowski Maciel 155 168 139 193 219 150 170,67
ReOudran Petr 166 231 180 192 233 146 191,33
ReBora František 139 160 149 116 158 161 147,17
ReDrábek Aleš 192 197 170 227 160 172 186,33
ReBednarz Andrzej 226 168 151 151 185 157 173,00
ReTalpa Marek 191 169 171 196 230 170 187,83
ReCharciarek Jan 170 142 169 204 198 174 176,17
ReSpodniak Michal 149 174 210 181 176 187 179,50
ReSemerák Stanislav 159 201 199 201 127 138 170,83
ReKučírek František 181 146 131 151 187 192 164,67
ReJelínek Michal 178 165 221 198 207 190 193,17

Dnes se hraje

Prestige 2020-2021
Bowland Olomouc

Krátké zprávy

09.08.2020 v 15:43

Jakub Vlachovič zahrál na PRESTIGE v 4. hře PERFECT GAME.

09.08.2020 v 10:45

Začal výsledkový ON-LINE servis PRESTIGE TOUR 2, běží též živý přenos z hracího dne.

07.08.2020 v 09:32

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige tour.

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

02.08.2020 v 18:16

Juniorskými Mistry ČR pro rok 2020 se stali Lukáš Jelínek a Lucie Hrazdírová

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS