Prague Bowling Cup

Datum konání: 4. listopadu 2010 - 6. listopadu 2010 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.bowlingweb.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Prague Bowling Cup 2010-11
Články:
Prague Bowling Cup, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hanusíková Blanka 191 203 216 211 156 189 191 243 214 182 208 217 195 201,23
2. Hindrák Jiří 231 165 255 196 193 213 209 199 235 203 213 248 182 210,92
3. Čermák Pavel 166 188 163 256 226 245 257 216 200 213 200 195 210,42
4. Kutina Karel 206 279 244 192 208 205 212 183 237 186 184 182 209,83
5. Hanušová Dana 170 223 219 188 193 213 170 185 220 235 189 200,45
6. Synek Aleš 192 192 234 207 194 202 200 167 223 211 180 200,18
7. Sedláček Daniel 195 192 188 236 244 184 210 216 197 168 179 200,82
8. Čiperová Michaela 170 246 165 180 226 209 213 203 191 226 172 200,09
9. Vrážel Jiří st. 154 209 166 234 223 225 194 198 203 197 200,30
10. Harbáček Petr 186 248 236 226 234 201 169 226 198 196 212,00
11. Fleischmann Jan st. 243 215 200 175 205 247 205 179 192 212 207,30
12. Mach Libor 214 146 217 202 172 212 164 192 202 205 192,60
13. Oliva Miroslav 182 215 239 152 194 207 168 212 201 181 195,10
14. Žváček Petr 159 148 248 215 225 215 150 201 204 213 197,80
15. Včeliš Michal 172 185 235 189 212 209 196 212 155 203 196,80
16. Kolář Jan st. 204 205 178 231 235 227 215 168 169 200 203,20
17. Beštová Kateřina 214 193 224 211 205 296 175 199 152 203 207,20
18. Klein David 204 182 201 191 120 203 158 199 192 171 182,10
19. Vyšín Jan 141 176 186 256 280 231 236 177 169 171 202,30
20. Chaloupka Václav 204 175 182 206 202 169 154 210 170 179 185,10
21. Žabka Zdeněk 221 213 194 209 227 203 180 205 137 184 197,30
22. Mička Daniel 199 213 205 198 140 232 183 155 213 158 189,60
23. Čižinský Jaroslav 208 245 254 180 241 269 164 168 188 184 210,10
24. Verbič Miroslav 161 186 223 212 157 214 139 170 174 177 181,30
25. Radáš Petr 164 210 204 154 167 279 196,33
26. Bárta Karel st. 184 148 205 199 183 251 195,00
27. Opatrný Pavel 171 166 213 221 222 171 194,00
28. Nováková Miluše 195 195 160 173 149 246 186,33
29. Kala Rostislav 206 189 181 202 193 212 197,17
30. Breindlová Anna 145 188 158 163 216 191 176,83
31. Nosek Richard 192 200 161 229 195 169 191,00
32. Sádlík Vojtěch ml. 139 191 172 222 207 242 195,50
33. Kulhánek Vratislav 197 184 196 156 219 198 191,67
34. Stulík Jiří 161 167 234 195 169 201 187,83
35. Dvořáček Ladislav 141 138 204 175 182 267 184,50
36. Štýsová Bohdana 167 205 186 170 167 188 180,50
37. Vopička Karel 178 166 223 160 207 201 189,17
38. Široký Luděk 150 190 215 175 198 191 186,50
39. Bočan Josef 166 183 187 172 167 202 179,50
40. Drábek Aleš 194 170 234 174 172 174 186,33
41. Schönová Jana 138 203 191 169 187 187 179,17
42. Egert Jiří 196 193 170 148 201 208 186,00
43. Stulíková Dagmar 179 180 167 195 203 149 178,83
44. Spodniak Michal 254 186 154 157 171 199 186,83
45. Novotná Soňa 188 147 178 147 158 197 169,17
46. Krepindl Tomáš 148 181 147 157 233 237 183,83
47. Langhammer Bernd 170 188 182 171 203 165 179,83
48. Holubčák Petr 184 172 222 171 193 182 187,33
49. Hampl Martin 162 187 141 166 205 200 176,83
50. Homola Ladislav 166 177 223 172 168 183 181,50
51. Chládková Hana 163 214 158 149 158 157 166,50
52. Kopička Petr 211 183 180 182 179 180 185,83
53. Loučka Michal 253 174 171 145 176 178 182,83
54. Fencl Boris st. 169 191 179 186 179 178 180,33
55. Schön Viktor st. 189 137 147 179 178 208 173,00
56. Šperlová Lenka 167 148 203 163 159 198 173,00
57. Vacek Pavel 197 201 180 190 163 145 179,33
58. Bergman Václav 161 147 155 201 147 174 164,17
59. Kučírek František 158 179 160 179 164 204 174,00
60. Wasserrab Oldřich 178 181 156 216 146 177 175,67
61. Bělecký Jiří 164 169 178 177 197 157 173,67
62. Jirásek Filip 192 178 168 180 182 139 173,17
63. Dědič Dalibor 164 146 166 192 170 211 174,83
64. Kreuzman Radek 166 125 181 186 155 208 170,17
65. Olarescu Jana 138 174 137 180 184 206 169,83
66. Kocman Lukáš 166 161 179 198 171 167 173,67
67. Polívka Dalibor 186 189 194 165 171 151 176,00
68. Rain David 200 196 199 160 170 140 177,50
69. Štěpánek Martin 160 180 179 193 173 150 172,50
70. Pádárová Ivana 158 159 162 154 175 200 168,00
71. Růžek Jan 156 159 169 139 225 213 176,83
72. Krejčí Jarmila st. 137 159 159 178 187 186 167,67
73. Kolářová Hana 198 149 192 141 154 170 167,33
74. Větrovský Jaromír 201 157 163 164 167 192 174,00
75. Štýs Jan 141 168 181 180 171 159 166,67
76. Novotný Evžen 182 163 193 152 157 150 166,17
77. Vlčková Pavlína 171 151 147 152 143 180 157,33
78. Havel Petr ml. 147 159 194 157 174 202 172,17
79. Vítková Jaroslava 158 158 156 134 168 169 157,17
80. Florík Petr 189 196 175 179 176 127 173,67
81. Pádár Karel 131 140 176 158 198 184 164,50
82. Chládek Vlastimil st. 170 171 170 159 155 169 165,67
83. Turina Jaroslav 159 162 160 214 176 150 170,17
84. Vokrojová Marie 158 187 138 156 154 182 162,50
85. Fleischmann Jan ml. 156 157 175 167 195 147 166,17
86. Brzák Vlastimil 169 170 194 164 175 142 169,00
87. Opatrná Jana 147 177 180 167 155 170 166,00
88. Holub Vladislav st. 152 173 192 152 160 155 164,00
89. Guič Boris 209 148 163 151 141 168 163,33
90. Ševčík Vlastimil 187 152 178 165 157 182 170,17
91. Vítek Jozef st. 168 154 171 154 184 159 165,00
92. Janovská Jana 123 189 161 178 140 125 152,67
93. Valo Karel 144 158 167 102 188 215 162,33
94. Húšťavová Jana 179 134 138 148 167 147 152,17
95. Šimánek Ladislav 142 166 211 171 153 171 169,00
96. Řezník Filip 158 141 163 153 183 163 160,17
97. Černá Pavla 126 171 123 134 176 163 148,83
98. Kobal Bohdan 163 144 166 167 181 160 163,50
99. Kratochvílová Ivana 147 120 172 125 141 184 148,17
100. Kreuzman Jiří 148 170 109 135 162 194 153,00
101. Musil Jaroslav 141 153 191 136 183 128 155,33
102. Čenkovic Stanislav 140 186 158 146 163 156 158,17
103. Větrovský Jaroslav 135 139 154 180 148 176 155,33
104. Borovec Jiří 131 146 198 169 137 139 153,33
105. Pindurová Jana 131 132 130 191 160 176 153,33
106. Rameš Bohuslav 147 161 143 137 124 188 150,00
107. Větrovská Jaroslava 144 134 148 123 162 159 145,00
108. Burič Ratko 138 176 169 147 156 138 154,00
109. Janovský Michal 138 166 136 154 124 139 142,83
110. Slavíková Kateřina 174 139 146 138 131 174 150,33
111. Bešík Josef st. 139 113 192 183 132 178 156,17
112. Soukup Libor 123 149 162 167 158 155 152,33
113. Talaš Vlastimír 165 165 139 135 153 143 150,00
114. Martan Jan 122 153 169 122 136 135 139,50
115. Kubík Pavel 194 157 157 134 116 114 145,33
116. Kváš Petr 123 135 148 157 154 177 149,00
117. Vlasáková Gabriela 110 143 141 93 171 138 132,67
118. Vlasák Tomáš 140 116 130 145 148 106 130,83
ReKopička Petr 156 167 157 170 166 138 159,00
ReČižinský Jaroslav 176 160 214 154 169 151 170,67
ReKulhánek Vratislav 191 201 191 183 178 196 190,00
ReVopička Karel 178 178 156 191 171 200 179,00
ReValo Karel 163 121 134 174 182 144 153,00
ReBeštová Kateřina 160 222 174 173 180 206 185,83
ReČermák Pavel 217 228 154 208 213 189 201,50
ReVčeliš Michal 213 163 246 178 167 213 196,67
ReSynek Aleš 200 152 155 108 175 234 170,67
ReBárta Karel st. 220 161 129 169 173 222 179,00
ReBrzák Vlastimil 147 122 168 204 204 165 168,33
ReFleischmann Jan st. 167 195 178 182 179 196 182,83
ReČiperová Michaela 184 202 195 152 201 137 178,50
ReVlčková Pavlína 148 144 151 138 157 178 152,67
ReMach Libor 152 181 187 160 162 186 171,33
ReŽabka Zdeněk 234 163 151 178 188 175 181,50
ReVacek Pavel 129 229 157 154 185 197 175,17
ReGuič Boris 123 149 157 160 115 158 143,67
ReNosek Richard 206 208 208 160 165 160 184,50
ReBrzák Vlastimil 174 126 124 148 143,00
ReDrábek Aleš 156 166 184 185 186 176 175,50
ReWasserrab Oldřich 161 163 163 172 179 206 174,00
ReŽabka Zdeněk 178 225 216 180 195 171 194,17
ReNovotný Evžen 150 132 173 177 148 166 157,67
ReTalaš Vlastimír 153 153 136 124 139 167 145,33
ReSchön Viktor st. 112 127 155 135 160 142 138,50
ReSchönová Jana 179 188 164 185 172 144 172,00
ReNováková Miluše 134 144 161 127 158 190 152,33
ReNovotný Evžen 148 189 156 160 151 152 159,33
ReNovotná Soňa 138 191 145 157 139 165 155,83
ReMička Daniel 213 203 166 183 212 190 194,50
ReKocman Lukáš 140 164 220 129 169 204 171,00
ReBárta Karel st. 177 163 129 200 203 191 177,17
ReVyšín Jan 181 162 220 217 203 205 198,00
ReSchön Viktor st. 173 146 189 137 172 191 168,00
ReOpatrná Jana 154 150 128 179 149 146 151,00
ReKolářová Hana 147 120 190 143 190 176 161,00
ReKolář Jan st. 126 137 258 226 195 179 186,83
ReŠtěpánek Martin 162 183 176 166 165 132 164,00
ReVerbič Miroslav 160 157 191 147 154 185 165,67
ReKulhánek Vratislav 136 146 144 195 192 166 163,17
ReStulíková Dagmar 186 153 182 149 136 176 163,67
ReFencl Boris st. 70 156 163 221 147 113 145,00
ReKala Rostislav 190 153 131 207 245 181 184,50
ReKlein David 177 161 181 154 204 163 173,33
ReKrejčí Jarmila st. 152 147 148 167 208 161 163,83
ReŠiroký Luděk 155 141 147 255 187 193 179,67
ReBreindlová Anna 188 165 158 193 194 137 172,50
ReŠevčík Vlastimil 161 155 154 165 201 180 169,33
ReLoučka Michal 149 224 180 158 178 188 179,50
ReŽváček Petr 167 127 213 176 178 254 185,83
ReKratochvílová Ivana 131 133 147 136 157 150 142,33
ReTurina Jaroslav 207 163 194 133 150 160 167,83
ReOliva Miroslav 203 235 201 180 192 171 197,00
ReKulhánek Vratislav 170 151 146 210 192 171 173,33
ReHanušová Dana 146 179 153 146 187 169 163,33
ReSpodniak Michal 179 217 151 145 193 214 183,17

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS