Prague Bowling Cup

Datum konání: 6. ledna 2011 - 8. ledna 2011 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.bowlingweb.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Prague Bowling Cup 2010-11
Články:
Prague Bowling Cup, 5. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Kulhánek Vratislav 182 279 192 173 199 204 224 185 245 217 178 267 227 213,23
2. Včeliš Michal 247 257 202 258 182 204 264 180 248 258 197 192 213 223,23
3. Hindrák Jiří 192 195 238 242 236 223 258 235 198 209 226 197 220,75
4. Lébrová Jana 165 215 215 213 186 178 180 192 258 223 192 166 198,58
5. Hanušová Dana 180 259 193 235 239 268 255 203 226 194 192 222,18
6. Žváček Petr 278 224 206 257 191 204 224 241 209 218 184 221,45
7. Vyšín Jan 205 227 236 205 207 236 217 278 225 245 171 222,91
8. Beštová Kateřina 179 214 233 223 169 191 257 222 222 247 157 210,36
9. Krejčík Jan 268 195 222 192 189 185 202 239 215 224 213,10
10. Runštuk Richard ml. 201 197 248 189 258 191 179 233 208 221 212,50
11. Čižinský Jaroslav 220 215 218 196 232 188 234 169 247 194 211,30
12. Mička Daniel 243 215 168 181 205 226 187 246 237 182 209,00
13. Havel Petr ml. 235 136 231 237 197 255 240 221 192 188 213,20
14. Široký Luděk 232 183 233 157 154 187 154 213 237 235 198,50
15. Žabka Zdeněk 202 179 223 157 164 152 231 213 200 168 188,90
16. Brzák Vlastimil 268 212 160 173 178 245 173 234 188 179 201,00
17. Čermák Pavel 210 196 203 235 214 226 246 202 172 171 207,50
18. Bárta Karel st. 247 182 173 221 170 225 148 215 203 178 196,20
19. Kurzveil Jiří 180 225 248 229 170 195 212 191 168 159 197,70
20. Kala Rostislav 233 235 200 213 193 203 165 256 168 139 200,50
21. Babka Jan 136 222 164 205 180 201 183 148 180 160 177,90
22. Musil Jaroslav 163 190 224 200 169 150 121 201 171 157 174,60
23. Schönová Jana 171 151 247 167 148 199 124 150 167 164 168,80
24. Kopička Petr 222 198 182 209 208 222 151 163 154 162 187,10
25. Rain David 196 179 206 233 225 178 202,83
26. Šimánek Ladislav 267 138 196 169 200 244 202,33
27. Sedláček Daniel 237 187 227 156 189 213 201,50
28. Turyna Jiří 188 208 211 182 174 188 191,83
29. Kolář Jan st. 148 179 228 214 234 213 202,67
30. Mach Libor 194 211 184 185 219 192 197,50
31. Fleischmann Jan st. 190 237 196 175 209 177 197,33
32. Nosek Richard 184 188 179 155 210 247 193,83
33. Homola Lukáš 195 155 210 191 198 208 192,83
34. Stulík Jiří 131 142 213 215 237 206 190,67
35. Kváš Petr 175 217 215 192 196 148 190,50
36. Růžek Jan 136 189 178 212 236 197 191,33
37. Vrážel Jiří st. 171 185 207 204 193 183 190,50
38. Polívka Dalibor 168 192 178 143 211 238 188,33
39. Pindurová Jana 191 154 209 139 207 183 180,50
40. Novotná Soňa 144 159 115 244 160 196 169,67
41. Drábek Aleš 211 191 183 211 135 182 185,50
42. Štýs Jan 163 190 134 156 203 215 176,83
43. Janovský Michal 148 161 180 194 171 146 166,67
44. Krejčí Jarmila st. 207 212 136 156 183 152 174,33
45. Spodniak Michal 179 148 205 163 235 165 182,50
46. Soukup Libor 125 174 187 199 183 192 176,67
47. Klein David 166 180 186 172 149 204 176,17
48. Opatrná Jana 98 145 168 198 231 191 171,83
49. Záhon Jozef 229 168 189 147 169 176 179,67
50. Hurka Jiří 176 181 188 126 177 174 170,33
51. Novotný Evžen 205 178 124 210 142 173 172,00
52. Stulíková Dagmar 159 150 144 184 177 204 169,67
53. Guič Boris 156 208 142 132 186 205 171,50
54. Pádárová Ivana 221 162 145 169 186 134 169,50
55. Kolářová Hana 128 166 184 189 135 165 161,17
56. Florík David 183 180 215 165 174 136 175,50
57. Homola Ladislav 180 190 174 205 157 147 175,50
58. Větrovský Jaromír 191 185 180 167 129 195 174,50
59. Harbáček Petr 193 201 113 194 156 214 178,50
60. Wasserrab Oldřich 200 218 128 160 172 145 170,50
61. Široký Martin 162 206 214 157 152 156 174,50
62. Dědič Dalibor 191 135 173 118 185 215 169,50
63. Olarescu Jana 167 179 128 171 179 167 165,17
64. Kratochvílová Ivana 120 178 148 170 156 171 157,17
65. Ševčík Vlastimil 234 164 180 148 151 166 173,83
66. Synek Aleš 164 180 187 162 160 188 173,50
67. Dvořáček David 144 165 142 200 132 214 166,17
68. Šperlová Lenka 155 143 173 191 170 150 163,67
69. Turina Jaroslav 195 184 159 115 171 197 170,17
70. Plechata Tomáš 130 178 171 179 153 178 164,83
71. Štýsová Bohdana 149 164 160 168 165 165 161,83
72. Kožíšková Květoslava 134 149 159 140 204 180 161,00
73. Holub Vladislav st. 124 147 189 164 182 170 162,67
74. Kučírek František 179 165 136 186 155 155 162,67
75. Bergman Václav 173 158 171 151 159 133 157,50
76. Čenkovic Stanislav 160 246 138 125 169 129 161,17
77. Florík Petr 127 192 172 162 173 167 165,50
78. Breindlová Anna 172 158 166 187 162 103 158,00
79. Ulman Miroslav 160 171 194 167 150 171 168,83
80. Zvěřina Michal 150 181 137 159 207 147 163,50
81. Dvořáček Ladislav 180 169 159 165 142 137 158,67
82. Pazderka Richard 182 160 151 166 186 103 158,00
83. Fleischmann Jan ml. 127 161 118 207 186 132 155,17
84. Malec Jaromír 150 131 166 201 167 171 164,33
85. Borovec Jiří 133 142 187 153 144 154 152,17
86. Opatrný Pavel 169 109 176 178 150 173 159,17
87. Bešík Josef st. 151 142 130 145 178 188 155,67
88. Chládková Hana 116 169 153 133 157 122 141,67
89. Slavíková Kateřina 168 132 166 167 145 118 149,33
90. Verbič Miroslav 159 130 143 150 154 157 148,83
91. Janovská Jana 143 130 134 119 155 162 140,50
92. Chval Vojtěch 154 121 176 156 144 145 149,33
93. Schön Viktor st. 149 208 135 102 146 131 145,17
94. Černá Pavla 127 155 115 139 128 153 136,17
95. Bělecký Jiří 163 123 121 162 169 134 145,33
96. Bočan Josef 122 145 158 130 198 159 152,00
97. Talaš Vlastimír 146 133 144 181 122 143 144,83
98. Šibil Miroslav 154 169 135 121 142 148 144,83
99. Dohnálek Stanislav 174 116 136 147 154 138 144,17
100. Rameš Bohuslav 138 108 127 111 161 159 134,00
101. Pádár Karel 144 144 122 128 152 134 137,33
102. Pittr Miroslav 140 115 151 152 134 141 138,83
103. Větrovská Jaroslava 147 147 87 134 111 133 126,50
104. Krepindl Tomáš 183 106 142 143 97 142 135,50
105. Běhal Jaroslav 121 122 152 113 149 122 129,83
106. Fencl Boris st. 165 106 137 122 130 131 131,83
107. Vopička Karel 135 131 119 128,33
ReKopička Petr 250 181 162 139 187 216 189,17
ReČižinský Jaroslav 201 204 212 215 202 214 208,00
ReGuič Boris 150 170 178 130 193 145 161,00
ReMach Libor 193 183 175 175 179 184 181,50
ReJanovský Michal 125 155 144 182 188 172 161,00
ReKulhánek Vratislav 205 134 183 203 212 170 184,50
ReBorovec Jiří 136 206 152 122 150 117 147,17
ReJanovská Jana 147 133 176 98 149 125 138,00
ReRunštuk Richard ml. 185 163 191 150 210 173 178,67
ReBeštová Kateřina 168 235 193 191 193 213 198,83
ReČermák Pavel 179 206 204 192 137 149 177,83
ReKulhánek Vratislav 164 202 246 192 146 169 186,50
ReKulhánek Vratislav 180 172 219 211 207 172 193,50
ReBárta Karel st. 155 178 164 163 178 203 173,50
ReBrzák Vlastimil 190 192 201 174 176 161 182,33
ReDrábek Aleš 193 156 159 185 150 177 170,00
ReZvěřina Michal 147 132 192 165 172 145 158,83
ReSedláček Daniel 204 150 201 175 145 168 173,83
ReSchön Viktor st. 110 129 118 85 111 181 122,33
ReSchönová Jana 141 163 124 135 140 152 142,50
ReŽabka Zdeněk 157 224 178 196 140 112 167,83
ReBeštová Kateřina 195 191 175 185 268 180 199,00
ReKrejčík Jan 178 205 189 193 179 166 185,00
ReBabka Jan 185 145 151 202 172 172 171,17
ReSynek Aleš 149 135 143 161 189 160 156,17
ReFleischmann Jan st. 192 206 225 183 172 168 191,00
ReDrábek Aleš 214 158 188 183 202 164 184,83
ReWasserrab Oldřich 147 179 151 170 155 131 155,50
ReBárta Karel st. 192 186 156 157 178 185 175,67
ReŽabka Zdeněk 176 171 200 158 179 148 172,00
ReBergman Václav 144 126 189 157 144 171 155,17
ReTalaš Vlastimír 156 165 187 119 109 109 140,83
ReRůžek Jan 182 169 244 156 203 168 187,00
ReMička Daniel 142 191 230 181 137 144 170,83
ReKolář Jan st. 220 132 159 179 165 173 171,33
ReHavel Petr ml. 206 202 232 186 208 143 196,17
ReKváš Petr 158 180 203 187 176 158 177,00
ReNovotná Soňa 118 130 146 157 143 143 139,50
ReNovotný Evžen 147 185 149 173 180 113 157,83
ReFlorík Petr 129 217 151 140 204 146 164,50
ReVyšín Jan 224 170 194 172 244 200 200,67
ReKolářová Hana 170 137 111 169 201 146 155,67
ReSlavíková Kateřina 143 107 124 142 147 146 134,83
ReDrábek Aleš 214 222 171 181 148 176 185,33
ReBrzák Vlastimil 225 187 194 191 178 209 197,33
ReBárta Karel st. 235 198 179 172 213 156 192,17
ReOpatrná Jana 106 161 137 146 149 183 147,00
ReBabka Jan 189 177 178 172 187 168 178,50
ReKulhánek Vratislav 242 179 175 214 163 171 190,67
ReKučírek František 135 132 157 131 171 165 148,50
ReBreindlová Anna 193 138 174 151 137 148 156,83
ReNovotný Evžen 145 186 169 173 181 165 169,83
ReŽabka Zdeněk 206 210 166 151 152 168 175,50
ReDědič Dalibor 152 116 138 130 137 176 141,50
ReKolář Jan st. 174 212 165 200 212 224 197,83
ReLébrová Jana 190 150 166 136 202 172 169,33
ReKrejčí Jarmila st. 161 143 139 213 197 160 168,83
ReKala Rostislav 207 156 174 233 181 198 191,50
ReKulhánek Vratislav 216 205 222 186 163 202 199,00
ReStulík Jiří 226 156 167 153 137 167 167,67
ReStulíková Dagmar 120 206 145 184 203 148 167,67
ReKlein David 151 144 185 200 190 178 174,67
ReŠevčík Vlastimil 190 150 166 136 202 172 169,33
RePolívka Dalibor 144 171 159 169 179 134 159,33
ReBabka Jan 180 150 211 213 163 168 180,83
ReRameš Bohuslav 131 112 102 120 136 156 126,17
ReVyšín Jan 203 236 225 175 195 161 199,17
ReŽváček Petr 222 222 174 227 210 171 204,33
ReTurina Jaroslav 190 160 134 133 184 179 163,33
ReKratochvílová Ivana 151 164 142 124 138 149 144,67
RePindurová Jana 149 192 118 157 182 171 161,50
ReMalec Jaromír 210 109 178 131 150 142 153,33

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS