Storm Open

Datum konání: 16. února 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
STORM Open
Články:
Storm Open, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Beštová Kateřina 210 189 195 160 181 212 210 218 222 279 207,60 72
2. Klepáček Adolf 192 202 163 153 245 157 235 222 200 210 197,90 71
3. Včeliš Michal 227 200 245 187 192 227 226 214,86 70
4. Straková Irena 196 154 194 226 247 233 197 195 212 181 203,50 69
5. Homola Lukáš 192 190 242 208 221 192 223 268 197 168 210,10 68
6. Mach Libor 255 192 172 204 232 153 199 201,00 67
7. Vacek Pavel 153 246 224 224 181 185 209 203,14 66
8. Strejcová Tereza 154 153 168 201 153 212 150 171 189 145 169,60 65
9. Mička Daniel 178 214 200 199 181 246 225 145 218 215 202,10 64
10. Suchánek Jan 218 209 207 174 198 166 138 187,14 63
11. Kunc Oto 184 175 195 223 176 156 186 185,00 62
12. Synek Aleš 209 228 199 210 179 181 212 202,57 61
13. Švec Ladislav 200 250 138 194 189 254 190 161 204 190 197,00 60
14. Černík Vojtěch 201 224 226 192 212 139 184 196,86 59
15. Slezák Luboš 161 203 206 235 197 157 162 188,71 58
16. Liebich Tomáš 219 210 173 168 162 199 226 196 179 146 187,80 57
17. Rác Václav 202 215 226 229 229 168 137 200,86 56
18. John Jiří Trutnov 189 156 140 220 242 176 197 178 139 164 180,10 55
19. Prokop Zdeněk 160 154 212 152 178 189 185 141 142 156 166,90 54
20. Čížek Daniel 178 182 203 224 186 194 224 122 158 211 188,20 53
21. Kopřiva Milan 203 169 171 162 180 205 181 127 169 176 174,30 52
22. Nosek Richard 218 214 183 185 193 189 183 144 154 166 182,90 51
23. Sýkorová Andrea 188 180 207 181 117 142 148 166,14 50
24. Dobiáš Michal 211 171 204 156 202 200 178 156 115 152 174,50 49
25. Čermák Pavel 184 220 231 204 189 199 190 202,43 48
26. Rain David 170 168 195 233 175 193 203 191,00 47
27. Vokrojová Marie 213 179 166 141 146 180 196 174,43 46
28. Závladská Svatava 175 142 204 203 150 201 167 177,43 45
29. Květenský Vítězslav 145 191 202 181 141 178 180 174,00 44
30. Vácha Jiří 166 186 193 211 201 149 147 179,00 43
31. Homola Ladislav 197 192 173 190 159 178 147 176,57 42
32. Drábek Aleš 199 222 216 151 128 214 169 185,57 41
33. Liebichová Fantová Ingrid 178 160 202 197 146 153 143 168,43 40
34. Polívka Dalibor 211 187 153 167 176 136 179 172,71 39
35. Typolt Pavel 220 175 191 167 188,25 38
36. Ferens Jaroslav 166 151 179 181 169,25 37
37. Egert Jiří 137 160 209 170 169,00 36
38. Štícha Bohumil 165 172 148 160 161,25 35
39. Hřebík Lumír 141 156 165 158 155,00 34
40. Bešík Josef st. 173 169 145 129 154,00 33
41. Malec Jaromír 173 207 160 155 173,75 32
42. Sovová Alena 160 147 177 138 155,50 31
43. Suchánková Miloslava 157 144 128 180 152,25 30
44. Tětek Petr 177 154 159 167 164,25 29
45. Marek Jiří VČ 131 161 175 185 163,00 28
46. Bílek Miroslav 138 215 148 156 164,25 27
47. Jašková Milena 166 158 127 150 150,25 26
48. Vácha Petr 128 129 153 196 151,50 25
49. Schön Viktor st. 142 144 126 177 147,25 24
50. Dědič Dalibor 141 142 162 186 157,75 23
51. Schönová Jana 127 142 160 137 141,50 22
52. Křepinská Michaela 146 126 146 147 141,25 21
53. Pošta Martin 129 120 196 118 140,75 20
54. Kučírek František 168 133 122 140 140,75 19
55. Černíková Karolína 146 109 154 157 141,50 18
56. Klepáček Mašková Yvona 158 126 126 138 137,00 17
57. Černíková Michaela 126 145 146 120 134,25 16
58. Čáp Josef 112 155 160 152 144,75 15
59. Michálek Martin 122 159 99 165 136,25 14
60. Hradilová Daniela 126 123 131 139 129,75 13
61. Paračka Andrej 151 170 121 151 148,25 12
62. Soukupová Dana 151 118 114 126 127,25 11
63. Stupka Jan 129 142 139 149 139,75 10
64. Korecký Michal 112 155 137 111 128,75 9
65. Novák Eduard 118 101 144 150 128,25 8
66. Talaš Vlastimír 146 141 113 128 132,00 7
67. Míka Miroslav 106 107 111 164 122,00 6
68. Horáček Petr 156 125 168 117 141,50 5
69. Neuwirth Matyáš 133 155 131 77 124,00 4
70. Smolka Ondřej 115 102 141 92 112,50 3
71. Míka Adam 115 143 118 116 123,00 2
72. Hora Jiří 116 118 117,00 1
ReRác Václav 203 224 210 217 213,50
ReBeštová Kateřina 199 204 182 157 185,50
ReČížek Daniel 233 193 143 181 187,50
ReŠvec Ladislav 194 203 192 181 192,50
ReKvětenský Vítězslav 196 200 149 155 175,00
ReSynek Aleš 236 172 196 153 189,25
ReČížek Daniel 208 166 171 184 182,25
ReHomola Lukáš 232 161 159 189 185,25
ReČermák Pavel 166 187 193 179 181,25
ReTypolt Pavel 146 149 173 168 159,00
ReTětek Petr 172 155 145 161 158,25
ReSlezák Luboš 148 177 153 154 158,00
ReFerens Jaroslav 132 129 193 147 150,25
ReStraková Irena 189 110 162 144 151,25
RePolívka Dalibor 147 128 149 167 147,75
ReSýkorová Andrea 114 151 113 148 131,50
ReKučírek František 107 118 122 150 124,25
ReStupka Jan 137 124 138 138 134,25
ReVácha Petr 136 129 102 135 125,50

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Švec Ladislav
BT Notaxo
Švec Ladislav

Švec Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - červenec
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - červenec
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - červenec
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - červenec
Schön Viktor st.
Family S
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - červenec
Schönová Jana
Family S
Schönová Jana

Schönová Jana

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červenec