Storm Open

Datum konání: 21. září 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
STORM Open
Články:
Storm Open, 9. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Nejezchleba Stanislav 189 249 184 236 204 204 201 209,57 42
2. Rác Václav 258 211 232 246 237 221 206 230,14 41
3. Čížek Daniel 200 190 269 232 202 193 225 215,86 40
4. Strejcová Tereza 168 211 173 158 227 210 184 182 169 212 189,40 39
5. Sýkorová Andrea 178 190 161 223 168 196 233 204 201 163 191,70 38
6. Beštová Kateřina 268 199 205 213 178 203 203 209,86 37
7. Rain David 237 276 266 232 191 194 225 231,57 36
8. Vrážel Jiří 205 245 167 244 212 225 186 214 210 182 209,00 35
9. Soukup Libor 194 224 180 201 215 179 190 189 216 177 196,50 34
10. Vacek Pavel 247 202 237 184 188 209 182 207,00 33
11. Bešík Josef st. 160 193 223 194 150 205 145 181,43 32
12. Mach Libor 137 215 243 193 192 247 212 182 203 182 200,60 31
13. Vlk Jakub 162 191 174 220 232 197 162 157 169 204 186,80 30
14. Hradil Vavřinec 256 203 216 227 157 203 186 206,86 29
15. Colon Josef 174 183 234 165 199 200 184 160 150 191 184,00 28
16. Mička Daniel 213 181 216 223 221 243 156 204 136 188 198,10 27
17. Čermák Pavel 237 246 236 214 233,25 26
18. Polívka Dalibor 185 201 170 202 189 176 212 190,71 25
19. Kolář Jan st. 257 226 186 168 195 206 176 202,00 24
20. Bílek Miroslav 174 197 187 223 167 187 173 186,86 23
21. Černíková Karolína 164 182 183 162 158 127 189 166,43 22
22. Jirsa Miloš 166 170 172 191 121 149 190 165,57 21
23. Kolářová Hana 170 160 201 182 141 151 160 166,43 20
24. Kunc Oto 148 151 204 200 157 135 167 166,00 19
25. Vokrojová Marie 195 203 162 200 159 131 168 174,00 18
26. Fleischmann Jan st. 190 192 178 192 188,00 17
27. Homola Ladislav 178 157 230 161 181,50 16
28. Černík Vojtěch 225 168 155 221 192,25 15
29. Závladská Svatava 192 193 149 142 169,00 14
30. Černíková Michaela 175 143 141 172 157,75 13
31. Míka Adam 141 180 159 186 166,50 12
32. Korecký Michal 169 155 170 151 161,25 11
33. Valo Karel 142 162 173 115 148,00 10
34. Klepáček Mašková Yvona 139 145 136 162 145,50 9
35. Marek Jakub 158 118 212 126 153,50 8
36. Slezák Luboš 146 182 171 132 157,75 7
37. Míka Miroslav 101 122 171 165 139,75 6
38. Novák Eduard 147 112 134 167 140,00 5
39. Štícha Bohumil 140 137 138 142 139,25 4
40. Závladský Dušan 116 152 146 136 137,50 3
41. Vácha Petr 134 136 124 120 128,50 2
42. Kolářová Hana 192 189 159 171 177,75 1
ReNejezchleba Stanislav 138 184 222 203 186,75
ReNejezchleba Stanislav 178 199 192 204 193,25
ReRác Václav 202 184 183 257 206,50
ReČížek Daniel 169 173 248 216 201,50
ReStrejcová Tereza 123 155 122 155 138,75
ReSýkorová Andrea 168 152 178 167 166,25
ReBeštová Kateřina 182 182 174 201 184,75
ReBeštová Kateřina 199 171 198 177 186,25
ReBeštová Kateřina 137 157 168 160 155,50
ReVrážel Jiří 233 196 167 194 197,50
ReVlk Jakub 167 186 159 176 172,00
ReHradil Vavřinec 161 194 169 237 190,25
ReKolář Jan st. 212 180 216 200 202,00
ReKunc Oto 143 177 172 147 159,75
ReMarek Jakub 147 137 150 169 150,75
RePolívka Dalibor 138 168 170 199 168,75

Krátké zprávy

23.09.2019 v 11:14

STK zveřejnila obsazení jednotlivých skupin STORM Juniorské extraligy, termíny a centra.

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020

Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling

2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice

Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Kegel
  • Storm
  • Česká unie sportu
  • ČOV