Storm Prague Cup

Datum konání: 16. května 2020 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
STORM Prague Cup
Články:
Storm Prague Cup, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 205 196 216 195 224 279 183 259 201 258 221,60 81
2. Krňák Pavel 206 233 215 254 157 168 201 189 279 212 211,40 80
3. Mazalová Andrea 171 162 204 184 188 168 235 190 202 185 188,90 79
4. Jelínek Lukáš 168 218 248 196 213 245 191 226 210 215 213,00 78
5. Švec Ladislav 256 186 236 138 203 225 245 224 194 169 207,60 77
6. Hindrák Jiří 203 172 247 202 159 227 217 213 218 179 203,70 76
7. Vlk Jakub 201 178 224 147 196 204 211 209 157 222 194,90 75
8. Uhlíř Jiří st. 227 210 213 211 147 198 180 198 196 247 202,70 74
9. Včeliš Michal 237 170 211 258 185 192 213 177 167 255 206,50 73
10. Nosek Richard 174 172 199 195 245 168 278 166 181 165 194,30 72
11. Čermák Pavel 218 216 194 192 248 173 193 176 202 225 203,70 71
12. Janošcová Kateřina 178 179 181 201 213 180 201 208 181 146 186,80 70
13. Kolář Jan st. 217 235 200 224 235 194 179 223 220 164 209,10 69
14. Horňák Vladimír 199 174 196 190 221 176 175 177 165 188 186,10 68
15. Mička Daniel 263 221 189 222 202 174 148 202 240 170 203,10 67
16. Flieger David 201 215 198 207 158 157 201 193 172 169 187,10 66
17. Čižinský Jaroslav 214 202 200 164 202 232 229 147 186 176 195,20 65
18. Colon Josef 213 183 181 199 185 187 204 217 140 165 187,40 64
19. Homola Lukáš 203 183 225 267 191 213 224 186 159 183 203,40 63
20. Liebich Tomáš 213 191 155 211 231 268 220 133 213 182 201,70 62
21. Drábek Aleš 146 186 209 198 236 221 171 187 176 200 193,00 61
22. Vácha Jiří 168 235 192 192 163 193 193 165 192 166 185,90 60
23. Pisinger Miroslav 199 148 175 208 190 169 168 166 142 150 171,50 59
24. Straková Irena 197 176 170 211 198 186 170 159 176 127 177,00 58
25. Culek Jiří 227 189 159 191 152 192 185,00 57
26. Beštová Kateřina 195 161 171 178 224 191 186,67 56
27. Fleischmann Jan st. 178 180 185 170 194 207 185,67 55
28. Černík Vojtěch 181 180 167 170 220 192 185,00 54
29. Šimůnek Pavel st. 188 194 181 174 177 193 184,50 53
30. Bočan Josef 212 140 213 221 204 159 191,50 52
31. Horáček Petr 179 167 211 201 188 178 187,33 51
32. Suchánek Jan 153 211 136 190 167 182 173,17 50
33. Vlček Josef 169 175 168 184 192 150 173,00 49
34. Urbánek Jan 192 187 169 186 170 157 176,83 48
35. Kassas Abdul 199 191 159 176 160 178 177,17 47
36. Kolářová Hana 181 171 195 166 184 135 172,00 46
37. Kolář Jan ml. 216 166 165 163 255 181 191,00 45
38. Maléřová Pavlína 155 182 182 201 138 177 172,50 44
39. Bočanová Ivana 158 138 195 179 215 139 170,67 43
40. Černíková Michaela 155 235 172 192 136 129 169,83 42
41. Sovová Alena 133 175 128 177 224 192 171,50 41
42. Jirsa Miloš 135 132 151 206 217 176 169,50 40
43. Mach Libor 179 170 246 208 152 181 189,33 39
44. Havlíček Zdeněk st. 160 174 148 190 213 167 175,33 38
45. Paračka Andrej 180 183 227 140 167 163 176,67 37
46. Vacek Pavel 224 183 215 159 179 147 184,50 36
47. Rác Václav 161 202 203 231 184 148 188,17 35
48. Klepáček Mašková Yvona 171 224 153 173 170 135 171,00 34
49. Butal Jaroslav st. 142 126 215 188 223 191 180,83 33
50. Soukup Libor 200 166 150 214 141 191 177,00 32
51. Marek Luboš 169 179 206 173 153 115 165,83 31
52. Sýkorová Andrea 168 164 169 185 166 165 169,50 30
53. Šimůnek Daniel 158 160 167 169 191 203 174,67 29
54. Šimánek Ladislav 180 176 200 164 188 192 183,33 28
55. Kunc Oto 180 158 155 178 167 166 167,33 27
56. Malec Jaromír st. 182 167 171 206 176 181 180,50 26
57. Strejcová Tereza 150 157 171 189 128 178 162,17 25
58. Nováková Iva 152 161 158 145 181 171 161,33 24
59. Klepáček Adolf 161 201 204 218 154 130 178,00 23
60. Vrážel Jiří st. 190 189 168 187 181 166 180,17 22
61. Egert Jiří 139 175 147 146 183 168 159,67 21
62. Sova Petr 222 173 187 170 139 162 175,50 20
63. Michal Ondřej 209 133 216 192 154 172 179,33 19
64. Krňáková Šárka 139 171 142 179 167 158 159,33 18
65. Honomichlová Martina 161 135 179 148 173 159 159,17 17
66. Fleischmann Jan ml. 217 128 179 165 149 157 165,83 16
67. Jarovský Albert 172 169 173 191 189 146 173,33 15
68. Čikeš Milan 173 171 146 181 146 178 165,83 14
69. Culková Olga 139 189 145 168 150 141 155,33 13
70. Suchánková Miloslava 165 146 151 153 146 160 153,50 12
71. Marek Jakub 119 168 180 200 124 148 156,50 11
72. Slezák Luboš 137 187 132 203 146 156 160,17 10
73. Černíková Karolína 192 151 176 138 135 113 150,83 9
74. Štícha Bohumil 163 150 129 160 165 166 155,50 8
75. Guič Boris 166 166 175 138 168 168 163,50 7
76. Schön Viktor st. 117 209 118 134 167 158 150,50 6
77. Korecký Michal 119 134 149 173 162 171 151,33 5
78. Schönová Jana 145 150 143 132 150 154 145,67 4
79. Míka Adam 116 151 135 169 164 169 150,67 3
80. Míka Miroslav 104 159 174 141 164 123 144,17 2
81. Menclová Otýlie 129 128 141 116 141 108 127,17 1
ReŠvec Ladislav 208 200 166 178 199 182 188,83
ReLiebich Tomáš 171 179 181 179 170 247 187,83
ReHoráček Petr 152 205 192 201 186 168 184,00
ReKrňák Pavel 149 145 233 165 170 188 175,00
ReSýkorová Andrea 163 147 161 158 157 206 165,33
ReKrňáková Šárka 137 178 191 136 167 133 157,00
ReKunc Oto 156 138 167 178 138 147 154,00
ReHoráček Petr 187 160 157 179 97 135 152,50
RePisinger Miroslav 142 165 169 123 151 147 149,50

Krátké zprávy

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

07.05.2020 v 08:08

Extraliga bude pokračovat dalším kolem 7. června, celostátní finále bude 5-6. září.

07.05.2020 v 08:03

Základní skupiny STORM Juniorské bowlingové Extraligy ukončeny, celostátní finále bude 30. srpna.

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS