Storm Prague Cup

Datum konání: 25. června 2021 - 26. června 2021 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
STORM Prague Cup
Články:
Storm Prague Cup, 8. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Vacek Tomáš 163 207 214 207 167 166 225 220 177 258 200,40 52
2. Jelínek Lukáš 182 213 248 225 192 207 222 224 267 202 218,20 51
3. Matějka Antonín 236 161 214 191 205 181 210 237 225 206 206,60 50
4. Mazalová Andrea 164 123 211 254 191 179 204 179 181 181 186,70 49
5. Lorenc Jaroslav 235 278 214 190 180 243 191 199 218 203 215,10 48
6. Straková Irena 171 177 209 212 223 228 192 189 191 166 195,80 47
7. Čermák Pavel 248 141 201 185 234 189 203 221 189 165 197,60 46
8. Mach Libor 138 181 233 193 199 202 202 177 188 193 190,60 45
9. Colon Josef 224 216 181 178 199 191 192 180 212 172 194,50 44
10. Janošcová Kateřina 178 206 179 193 186 215 167 172 182 199 187,70 43
11. Janočková Krystyna 170 167 159 209 211 174 173 179 147 180 176,90 42
12. Vrážel Jiří st. 205 166 227 172 158 183 178 174 193 204 186,00 41
13. Mička Daniel 208 214 190 185 167 199 145 197 203 189 189,70 40
14. Liebichová Fantová Ingrid 156 156 162 177 186 193 199 142 167 142 168,00 39
15. Vlachovič Jakub 176 219 193 182 205 183 207 168 195 154 188,20 38
16. Horňák Vladimír 183 198 201 134 194 172 191 158 134 176 174,10 37
17. Suchánek Jan 180 190 181 170 161 178 157 199 150 135 170,10 36
18. Kunc Oto 164 204 177 157 192 181 168 154 162 146 170,50 35
19. Homola Lukáš 235 208 216 245 234 191 144 168 182 186 200,90 34
20. Nosková Jitka 170 225 159 158 186 185 173 139 151 145 169,10 33
21. Typolt Pavel 194 146 213 158 168 224 177 171 119 163 173,30 32
22. Soukup Libor 172 190 209 208 139 167 111 161 170 143 167,00 31
23. Kolář Jan st. 193 181 181 169 237 180 156 180 150 129 175,60 30
24. Vlček Josef 163 186 190 203 157 142 170 173,00 29
25. Brokeš František st. 145 148 150 198 190 207 173,00 28
26. Beštová Kateřina 178 190 196 162 198 145 178,17 27
27. Klepáček Adolf 164 187 194 184 211 173 185,50 26
28. Květenský Vítězslav 166 181 145 202 180 152 171,00 25
29. Klepáček Mašková Yvona 177 121 175 164 180 175 165,33 24
30. Brokešová Anna 193 170 149 147 134 196 164,83 23
31. Liebich Tomáš 144 167 211 224 152 194 182,00 22
32. Dobiáš Michal 201 168 152 169 195 166 175,17 21
33. Klečka Jiří 179 158 141 159 203 206 174,33 20
34. Schönová Jana 149 155 192 183 134 160 162,17 19
35. Jarovský Albert 193 178 185 181 183 142 177,00 18
36. Sova Petr 146 163 180 167 140 245 173,50 17
37. Kolářová Hana 127 174 192 172 134 168 161,17 16
38. Černíková Karolína 165 160 138 152 163 179 159,50 15
39. Hindrák Jiří 179 201 186 175 157 165 177,17 14
40. Šimůnek Pavel st. 167 195 155 148 129 149 157,17 13
41. Černík Vojtěch 183 170 159 172 148 134 161,00 12
42. Nosek Richard 143 160 158 166 190 168 164,17 11
43. Bílek Miroslav 191 157 153 166 126 144 156,17 10
44. Homola Ladislav 148 167 162 134 179 142 155,33 9
45. Korecký Michal 152 154 140 140 146 158 148,33 8
46. Bail Šimon 179 140 160 162 142 153 156,00 7
47. Suchánková Miloslava 119 178 163 122 164 130 146,00 6
48. Lencová Anežka 125 156 174 127 146 135 143,83 5
49. Schön Viktor st. 149 108 153 125 169 153 142,83 4
50. Málková Lenka 168 113 135 144 149 134 140,50 3
51. Matoušková Hana 158 151 126 116 129 145 137,50 2
52. Marek Jakub 139 146 172 111 146 117 138,50 1
ReKunc Oto 160 204 146 208 137 168 170,50
ReJelínek Lukáš 161 194 200 178 182 196 185,17
ReMička Daniel 178 177 162 189 178 187 178,50
ReKvětenský Vítězslav 170 148 179 151 190 151 164,83
ReVlček Josef 147 130 143 142 196 190 158,00
ReHomola Lukáš 199 173 156 193 144 174 173,17
ReKlečka Jiří 113 173 163 169 207 160 164,17
ReŠimůnek Pavel st. 189 146 114 172 171 148 156,67
ReColon Josef 132 143 158 123 153 167 146,00
ReColon Josef 174 153 137 136 132 139 145,17
ReMatějka Antonín 170 132 143 146 131 123 140,83
ReMarek Jakub 139 118 139 104 154 113 127,83
ReMálková Lenka 94 119 149 92 165 116 122,50

Dnes se hraje

Mistrovství regionů 2021
Xbowling Prosek
Mistrovství regionů 2021
Xbowling ValMez
Mistrovství regionů 2021
Xbowling Tišnov
Mistrovství regionů 2021
Bowling Třemošná
Mistrovství regionů 2021
Campus Bowling

Zítra se hraje

Mistrovství regionů 2021
Xbowling Prosek
Mistrovství regionů 2021
Xbowling ValMez
Mistrovství regionů 2021
Xbowling Tišnov
Mistrovství regionů 2021
Bowling Třemošná
Mistrovství regionů 2021
Klíše

Krátké zprávy

22.09.2021 v 14:23

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Praze .

17.09.2021 v 19:06

Eliška Krummerová získává stříbro na EYC 2021.

16.09.2021 v 08:41

STK zrušila baráž o Juniorskou Extraligu

08.09.2021 v 15:04

Zveřejněn článek o Juniorské lize 2021/2022

07.09.2021 v 13:46

Otevřeny účastnické obsazovačky na Storm juniorskou Extraligu.

Galerie

Uher Jaroslav
ProBowling Hustopeče
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2021/22

Vrážel Jiří st.
SKBC Račice
Vrážel Jiří st.

Vrážel Jiří st.

SKBC Račice

Nejlepší hráč kategorie P190 a nejlepší senior, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Foťko Matěj
bez klubové příslušnosti
Foťko Matěj

Foťko Matěj

bez klubové příslušnosti

Nejleší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura