Storm Prague Cup

Datum konání: 14. července 2022 - 16. července 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
STORM Prague Cup
Články:
Storm Prague Cup, 8. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Vacík Matěj 206 190 169 188 191 247 195 185 206 214 237 226 204,50 67
2. Colon Josef 227 234 188 196 212 169 192 223 203 244 208,80 66
3. Jelínek Lukáš 257 279 215 269 267 265 216 236 226 204 243,40 65
4. Horáček Petr 159 149 198 205 212 209 170 215 218 182 200 222 194,92 64
5. Straková Irena 226 210 176 213 170 163 202 246 200 236 178 225 203,75 63
6. Liebich Tomáš 234 190 238 266 176 215 194 215 246 160 213,40 62
7. Rác Václav 164 248 205 223 167 229 200 236 247 203 185 216 210,25 61
8. Homola Lukáš 163 147 222 235 198 191 174 224 204 222 184 217 198,42 60
9. Mojka David 184 186 228 155 193 223 185 206 209 241 206 156 197,67 59
10. Matějka Antonín 191 173 220 210 179 193 210 202 216 175 196,90 58
11. Bobek Vlastimil 191 180 209 148 187 156 206 192 190 188 184,70 57
12. Janočková Krystyna 179 184 138 167 147 179 175 172 195 148 168,40 56
13. Čermák Pavel 185 203 236 234 190 223 202 171 205,50 55
14. Klepáček Adolf 212 167 137 222 180 159 211 163 170 188 180,90 54
15. Liebichová Fantová Ingrid 175 193 193 211 193 173 151 192 137 185 180,30 53
16. Fleischmann Jan st. 159 154 181 153 237 156 198 179 184 137 173,80 52
17. Švec Ladislav 182 202 211 225 233 175 223 141 141 185 191,80 51
18. Kolář Jan st. 172 230 199 243 264 181 177 147 201,63 50
19. Štícha Bohumil 150 189 204 155 172 185 190 164 176,13 49
20. Muránsky Daniel 99 184 173 208 193 180 156 188 172,63 48
21. Hindrák Jiří 233 178 196 205 204 162 191 172 192,63 47
22. Prokopová Dagmar 157 192 147 150 209 164 174 146 167,38 46
23. Malcová Gabriela 188 160 185 172 196 148 166 159 171,75 45
24. Klepáček Mašková Yvona 169 176 178 147 150 169 147 169 163,13 44
25. Nečas František 139 163 174 194 137 187 150 164 163,50 43
26. Bail Šimon 224 192 188 189 188 173 189 126 183,63 42
27. Jirků Ladislav 189 174 158 206 214 203 192 123 182,38 41
28. Kunc Oto 162 179 155 198 179 167 149 142 166,38 40
29. Polívka Dalibor 201 179 158 213 150 160 137 160 169,75 39
30. Mička Daniel 187 195 202 226 200 230 206,67 38
31. Beštová Kateřina 174 235 168 191 212 199 196,50 37
32. Dobiáš Michal 146 182 161 162 188 206 174,17 36
33. Jarovský Albert 161 167 213 193 192 166 182,00 35
34. Enders Richard 198 136 172 177 184 155 170,33 34
35. Schönová Jana 157 186 157 133 168 155 159,33 33
36. Vojtíšek Erik 151 134 186 164 183 164 163,67 32
37. Mlynář Eduard 142 114 191 169 168 170 159,00 31
38. Šimůnek Pavel st. 157 191 200 161 138 171 169,67 30
39. Homola Ladislav 125 159 172 183 170 167 162,67 29
40. Černík Vojtěch 153 151 148 198 202 171 170,50 28
41. Soukupová Dana 170 137 166 136 120 212 156,83 27
42. Slezák Luboš 163 184 135 193 154 170 166,50 26
43. Klečka Jiří 181 144 188 148 183 169 168,83 25
44. Šarišský Jakub 178 155 148 186 171 212 175,00 24
45. Slavíková Kateřina 151 181 138 165 161 169 160,83 23
46. Egert Jiří 156 159 196 149 152 109 153,50 22
47. Sova Petr 189 194 209 137 122 146 166,17 21
48. Žáčková Pavla 155 113 167 144 160 170 151,50 20
49. Molnar Septimiu Claudiu 116 172 210 149 176 151 162,33 19
50. Kovařík Dušan 129 130 179 167 218 166 164,83 18
51. Jiránek Filip 161 178 194 154 140 130 159,50 17
52. Vlček Josef 127 138 143 179 146 170 150,50 16
53. Krch Miroslav 176 154 170 148 157 181 164,33 15
54. Chrpa Jindřich 152 146 110 172 158 160 149,67 14
55. Jirsa Miloš 149 182 115 133 145 182 151,00 13
56. Lacko Lukáš 182 124 160 164 179 112 153,50 12
57. Macke Matyáš 141 158 155 137 166 163 153,33 11
58. Míka Miroslav 151 143 169 147 134 139 147,17 10
59. Soukup Libor 161 170 161 158 149 164 160,50 9
60. Rácová Julie 169 120 157 155 144 130 145,83 8
61. Černíková Karolína 143 147 140 142 180 120 145,33 7
62. Schön Viktor st. 140 132 189 111 154 136 143,67 6
63. Malec Jaromír st. 136 151 161 185 163 159 159,17 5
64. Fleischmann Jan ml. 127 148 123 125 156 167 141,00 4
65. Marek Jakub 115 131 99 147 192 141 137,50 3
66. Mareš Michal 188 189 130 121 140 110 146,33 2
67. Koppová Martina 126 147 121 107 119 128 124,67 1

Krátké zprávy

27.09.2022 v 13:57

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj Prestige Tour.

23.09.2022 v 11:40

Zveřejněn mazací model pro 3. turnaj Prestige tour.

11.09.2022 v 19:59

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2022 se stali Ondřej Surán a Rostislav Kala.

10.09.2022 v 19:26

Eliška Krummerová přiváží další medaili z Mistrovství Evropy juniorů ze soutěže Masters.

05.09.2022 v 16:47

Na ME juniorů máme první medaile. Andrea Mazalová a Eliška Krummerová vybojovaly na EUROPEAN YOUTH CHAMPIONSHIPS ve dvojicích bronzové medaile.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 2. turnaje Prestige Tour 2022/23

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/23

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Jarovský Albert
bez klubové příslušnosti
Jarovský Albert

Jarovský Albert

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/