Valašská devítka

Datum konání: 31. května 2021 Místo: Xbowling ValMez

Informace k turnaje

Kontakt:
Roubalík Petr
Telefon:
778 486 248
Email:
petr.roubalik@volny.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
Valašská devítka
Články:
Valašská devítka, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Surán Ondřej 278 280 191 232 219 278 300 263 300 260,11 29
2. Klein David 282 171 220 255 268 290 256 300 290 259,11 28
3. Staněk Miroslav 179 155 194 219 213 224 300 200 181 207,22 27
4. Capil Radomír 253 222 148 209 201 254 167 210 287 216,78 26
5. Kratochvíl Miloslav 196 216 201 233 218 218 212 193 235 213,56 25
6. Krčma Milan ml. 195 157 220 228 186 265 261 185 188 209,44 24
7. Capilová Nela 219 201 219 224 202 251 176 207 246 216,11 23
8. Fojtíková Ivana 156 168 180 232 211 210 191 248 178 197,11 22
9. Hovězák Rostislav 229 187 212 171 220 191 233 171 173 198,56 21
10. Trojek Ondřej 165 167 211 205 228 197 209 209 158 194,33 20
11. Fufalko Mykola 224 231 195 262 200 231 153 162 174 203,56 19
12. Matera Lubomír 165 227 288 169 201 198 140 125 146 184,33 18
13. Krusberský Ladislav 181 204 216 196 177 187 193,50 17
14. Barinec Petr 240 188 259 279 176 142 214,00 16
15. Váňa Antonín 181 242 169 217 172 168 191,50 15
16. Hermanová Marie 219 211 195 199 131 192 191,17 14
17. Tichý Radek 167 254 178 185 167 160 185,17 13
18. Šmelcer Ladislav 176 212 206 234 172 134 189,00 12
19. Helešic Tomáš 238 232 243 204 229,25 11
20. Roubalík Petr 241 220 257 167 221,25 10
21. Kapusta Michal 159 204 126 166 163,75 9
22. Suránová Sára 169 154 171 167 165,25 8
23. Kubátko Vlastimil 223 206 167 127 180,75 7
24. Horák Alois 131 210 212 165 179,50 6
25. Kapustová Dagmar 164 176 143 185 167,00 5
26. Nečas Emil 179 143 151 197 167,50 4
27. Capilová Dagmar 158 168 145 133 151,00 3
28. Pořízková Žaneta 163 134 152 146 148,75 2
29. Slezáková Jaroslava 156 137 130 116 134,75 1
ReFufalko Mykola 177 134 198 136 161,25

Zítra se hraje

Prestige tour 2021
Bowland Olomouc

Krátké zprávy

17.09.2021 v 19:06

Eliška Krummerová získává stříbro na EYC 2021.

16.09.2021 v 08:41

STK zrušila baráž o Juniorskou Extraligu

08.09.2021 v 15:04

Zveřejněn článek o Juniorské lize 2021/2022

07.09.2021 v 13:46

Otevřeny účastnické obsazovačky na Storm juniorskou Extraligu.

06.09.2021 v 14:02

Otevřeny kvalifikační obsazovačky na MČR dvojic.

Galerie

Nosková Jitka
Xbowling club
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Paračka Andrej
Strike Řevnice
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Nosková Jitka
Xbowling club
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Paračka Andrej
Strike Řevnice
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Schön Viktor st.
bez klubové příslušnosti
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Lencová Anežka
bez klubové příslušnosti
Lencová Anežka

Lencová Anežka

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura