Bodovací žebříček, ročník 2019 - 2020

květen30

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Straková Irena Strike Řevnice P190 4 92 87 75 192,81 254
2. Černá Pavla I. PSKN P190 3 84 76 37 187,23 197
3. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 3 84 62 50 175,04 196
4. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 4 72 68 24 173,42 164
5. Malcová Gabriela P190 4 97 32 28 175,86 157
6. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 57 52 39 172,21 148
7. Stulíková Dagmar P190 4 58 49 36 185,00 143
8. Sovová Alena P190 5 52 46 44 172,92 142
9. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 2 97 28 178,33 125
10. Krňáková Šárka BC Klíše P190 3 85 24 12 161,08 121
11. Sýkorová Andrea P190 3 55 39 25 165,61 119
12. Hejdučková Kateřina st. P190 2 71 31 178,83 102
13. Závladská Svatava BC Klíše P190 2 48 45 187,00 93
14. Strejcová Tereza P190 2 68 23 166,13 91
15. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 34 30 27 161,10 91
16. Fojtíková Ivana P190 2 58 30 173,67 88
17. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 86 187,17 86
18. Pankivová Božena P190 1 69 178,50 69
19. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P190 2 54 4 156,50 58
20. Gabrhelová Markéta P190 1 58 58
21. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 29 27 198,50 56
22. Málková Lenka P190 2 34 22 56
23. Breindlová Anna BC Klíše P190 2 43 10 173,10 53
24. Mrkvičková Lenka P190 2 30 23 171,42 53
25. Skokanová Milada P190 1 52 52
26. Pospíšilová Jitka P190 2 26 25 173,00 51
27. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 4 20 17 14 151,13 51
28. Lencová Anežka P190 2 29 21 154,83 50
29. Biskupová Martina P190 2 28 21 176,57 49
30. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 48 167,50 48
31. Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 2 29 16 45
32. Maléřová Pavlína SK Skivelo P190 1 44 165,33 44
33. Svačinová Ivana P190 2 24 18 166,57 42
34. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 1 42 165,00 42
35. Balcarová Zdeňka P190 2 35 6 154,13 41
36. Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P190 2 30 11 41
37. Bulová Eliška P190 2 27 13 147,25 40
38. Pagiela Aleksandra P190 1 38 38
39. Vaněčková Dagmar P190 1 33 176,00 33
40. Košatová Renáta P190 1 31 189,71 31
41. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P190 1 30 161,00 30
42. Šimková Dana PH P190 1 29 29
Irglová Jana P190 1 29 29
44. Kudelová Iveta P190 2 20 8 163,10 28
45. Stašová Eva P190 1 27 185,75 27
46. Olarescu Jana P190 1 27 182,83 27
47. Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran P190 1 26 180,00 26
48. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 1 26 160,00 26
49. Hrušková Libuše P190 1 26 26
50. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 1 24 180,50 24
51. Bejšovcová Lenka P190 1 22 170,38 22
52. Spilková Helena P190 2 19 2 141,75 21
53. Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 21 21
54. Culková Olga P190 1 20 154,50 20
55. Korytářová Bohdana P190 1 20 20
56. Bartošová Marie VČ P190 1 19 19
57. Severová Jana Tacl Letohrad P190 1 18 18
Hajná Daniela P190 1 18 18
Klepáček Mašková Yvona P190 1 18 18
60. Nováková Ivana - SM P190 1 17 168,88 17
61. Janočková Krystyna P190 1 15 15
62. Kubíková Dana P190 1 14 14
63. Germanová Lenka P190 1 13 145,83 13
64. Šteffková Monika P190 1 12 146,75 12
65. Převorová Monika P190 1 10 10
66. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 1 8 8
Capilová Nela P190 1 8 8
68. Kvasničková Daniela P190 1 7 7
Hermanová Lucie P190 1 7 7
70. Maňásková Petra P190 1 2 2

Krátké zprávy

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

07.05.2020 v 08:08

Extraliga bude pokračovat dalším kolem 7. června, celostátní finále bude 5-6. září.

07.05.2020 v 08:03

Základní skupiny STORM Juniorské bowlingové Extraligy ukončeny, celostátní finále bude 30. srpna.

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS