Bodovací žebříček, ročník 2022 - 2023

únor23

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Rácová Julie Xbowling club P165 3 71 47 30 183,18 148
2. Kvasničková Zuzana JKM bowling P165 3 95 25 5 170,41 125
3. Bočanová Ivana P165 4 25 18 16 151,80 59
4. Blažková Lenka P165 5 20 20 18 150,93 58
5. Kocmanová Jana P165 3 25 17 13 162,19 55
6. Fialová Nikola P165 7 38 9 7 145,33 54
7. Šulcová Hana P165 4 40 7 6 153,00 53
8. Matoušková Hana P165 7 34 11 7 143,41 52
9. Klofáčová Kateřina I. PSKN P165 1 44 180,00 44
10. Walová Lenka P165 1 42 42
11. Pauleová Iva P165 3 16 11 9 157,00 36
12. Morys Angelina Bowlingový spolek Jadran P165 1 34 34
13. Doubravová Květoslava P165 2 25 7 153,80 32
14. Bartoňová Zuzana P165 4 14 14 4 144,56 32
15. Filová Jana P165 1 31 31
16. Kudelová Iveta P165 2 15 13 172,67 28
17. Gajdošová Kateřina P165 1 28 157,50 28
18. Valíčková Beata P165 2 25 3 140,67 28
19. Vlasáková Monika P165 2 14 13 155,13 27
20. Ondrejcová Lucie P165 1 27 27
Uhlířová Hana P165 2 15 12 27
22. Culková Olga P165 2 13 13 156,42 26
23. Filušová Anna P165 1 25 25
24. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P165 2 18 6 150,67 24
25. Kroka Marie P165 1 24 24
Šimečková Jana P165 1 24 24
27. Javůrková Alena P165 2 13 10 141,40 23
28. Doubravová Anna P165 1 23 23
Morys Žaneta P165 1 23 23
Maňásková Petra P165 2 20 3 23
31. Lysková Edita P165 1 22 22
Kubíčková Jana P165 1 22 22
33. Janoutová Adelina P165 1 21 151,80 21
34. Blažková Michaela P165 1 20 20
Rejžková Štěpánka P165 2 16 4 20
36. Štefániková Katarína P165 1 18 18
37. Maglenová Simona P165 1 17 17
38. Chotěnovská Anna P165 2 10 6 138,75 16
39. Zuzánková Andrea P165 1 16 16
40. Brašnová Alena BC Bowlingzone P165 1 15 155,50 15
41. Štičková Nikola P165 1 15 15
Vohryzková Dáša I. PSKN P165 1 15 15
43. Datlová Hana P165 1 14 14
Weissová Jitka P165 1 14 14
Lesniaková Miloslava P165 1 14 14
46. Bejšovcová Lenka P165 2 8 5 143,22 13
47. Svobodová Lucie P165 1 13 13
Faitová Iveta P165 1 13 13
49. Schönová Jana P165 1 11 151,83 11
50. Serbusová Marcela P165 1 11 139,60 11
51. Šponerová Kateřina P165 2 10 1 11
Šmejkalová Ivana P165 2 6 5 11
53. Hanzalová Helena P165 1 10 138,20 10
54. Nauschová Nika P165 1 10 10
55. Odložilíková Jana P165 1 9 133,40 9
56. Kubátová Sabina P165 1 9 127,83 9
57. Dvořáková Veronika P165 1 9 9
Podlahová Šárka Bowling Hluboká P165 1 9 9
59. Blabolilová Martina P165 1 8 126,50 8
60. Malurková Marie P165 1 8 8
61. Mateašáková Sylva P165 1 7 132,20 7
62. Mocková Barbora P165 1 7 7
Ďuríšková Nela Bowling Hluboká P165 1 7 7
Veselá Marcela P165 1 7 7
65. Tupá Jana P165 1 6 132,20 6
66. Štefková Květoslava P165 1 6 6
Talašová Julie P165 2 3 3 6
68. Hochmannová Markéta P165 1 5 147,83 5
69. Capilová Dagmar P165 1 5 5
Virághová Linda P165 1 5 5
Hájková Olga P165 1 5 5
Benešová Nela Bowling Hluboká P165 1 5 5
Nováková Rasochová Kateřina P165 2 4 1 5
74. Vaškovičová Jitka P165 1 4 151,25 4
75. Elichová Kateřina P165 1 4 136,14 4
76. Holinková Naďa P165 1 4 4
Jiránková Jitka P165 1 4 4
Mazurová Eva P165 1 4 4
79. Koppová Martina I. PSKN P165 1 3 139,50 3
80. Šubová Lucie P165 1 3 113,60 3
81. Králíčková Zuzana P165 1 3 3
82. Dočkalová Tina Tacl Letohrad P165 1 2 143,50 2
83. Štěpánková Karolína P165 1 2 109,80 2
84. Nahodilová Magda P165 1 2 98,50 2
85. Bicanová Rozárie P165 1 2 2
Urbanová Dagmar P165 1 2 2
Kučerová Vasilika P165 1 2 2
Moláčková Emilie P165 1 2 2
89. Janušková Jitka P165 1 1 141,50 1
90. Paroubková Dana P165 1 1 128,75 1
91. Hovurková Irena P165 1 1 105,00 1
92. Kafková Danica P165 1 1 1
Kroulová Ludmila P165 1 1 1
Víchová Markéta P165 1 1 1
Kamenská Marie P165 1 1 1
Jeníková Viktorie P165 1 1 1

Krátké zprávy

14.02.2024 v 09:07

Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.

26.01.2024 v 22:29

Lukáš Jelínek vybojoval v Světovém poháru juniorů do 21 let bronzovou medaili.

14.01.2024 v 14:45

Obsazovačka na únorový turnaj PRESTIGE bude otevřena v úterý 16.1. v 20.oo hod.

14.12.2023 v 08:51

Sobotní Baráž pro MČR 5 čl. družstev ZRUŠENA. Hrací den MČR pro přihlášená družstva začíná místo 13.oo hod. již v 11.oo hod.

11.12.2023 v 14:34

V úterý 12.prosince bude v 18.oo hod. otevřena obsazovačka na lednový turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 8. turnaje Prestige Tour 2023/24

Capilová Nela
Xbowling club
Capilová Nela

Capilová Nela

Xbowling club

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190 - 8. turnaj Prestige Tour 2023/24

Benna Sebastián
ProBowling Hustopeče
Benna Sebastián

Benna Sebastián

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 8. turnaj Prestige Tour 2023/24

Komárek Šimon
ProBowling Hustopeče
Komárek Šimon

Komárek Šimon

ProBowling Hustopeče

Nejlepší junior - 8. turnaj Prestige Tour 2023/24

Hindrák Jiří
expert King Pins
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

expert King Pins

Nejlepší senior - 8. turnaj Prestige Tour 2023/24

Mojka David
JKM bowling
Mojka David

Mojka David

JKM bowling

Nejlepší junior - 7. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/