BBO NejKUFRY devítka Strikeland, 12. turnaj

​Jirka Stulík vítězem 12. turnaje BBO NejKUFRY devítky Strikeland

V neděli 17.9. se v chomutovském Strikelandu odehrál 12. turnaj BBO NejKUFRY devítky. Zúčastnilo se 39 hráčů a 20 z nich postupovalo do finále, z pozice vítěze kvalifikace Honza Štulc, z šestnáctého místa po odstoupení Pepy Chudoby David Mata a z Desperada Anička Breindlová, JáraKocůr, Tomáš Brich a Katka Šponerová. Čtyři finálové hry nejlépe zvládl Jirka Stulíka zaslouženě zvítězil, druhé místo obsadilPavel Diviša třetí Vojta Plánička. V desítce nejlepších se dále umístiliZdeněk Havlíček st., Vláďa Horňák, ÁdaKlepáček, Honza Štulc, Dáša Stulíková, Abdul Kassas a Ríša Enders. Nejlepší ženou bylaDáša Stulíkovápřed Katkou Šponerovou a Monikou Vlasákovou, nejlepším seniorem byl Jirka Stulík před Vojtou Pláničkou a Zdeňkem Havlíčkem a nejlepším juniorem Eliška Bulová před Magdou Nahodilovou a Adamem Kassasem. Padlo šest třístovek–Pavel Diviš, Vojta Plánička, Honza Štulc, František Kubík, Dáša Stulíková (2x). Zde je fotogalerie a BBO video.

Konečné celoroční pořadí: Honza Jelínek (759 b), Vojta Plánička (750 b), Jirka Stulík (748 b), Kája Růžička (721 b), Olda Pour (717 b), Abdul Kassas (698 b), Ríša Enders (696 b), Dáša Stulíková (694 b), Lukáš Roučka (680 b), Vláďa Horňák (674 b).

V Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 1. turnaji BBO devítky 15.10. - obsazovačka, na kterém budou oceněni nejlepší hráči právě proběhlého ročníku, ale také 20.9. na BBO dvojicích a 1.10. na BBO tour CXS.Rádi bychom poděkovali Pavlu Divišovi a jeho firmě nejkufry.cz za partnerství a sponzorství právě ukončené devítkové série.

Příloha

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Stulík Jiří 254 232 298 224 258 276 272 287 262,63 39
2. Diviš Pavel 228 211 254 268 235 258 300 256 251,25 38
3. Plánička Vojtěch 229 298 222 220 300 232 222 288 251,38 37
4. Havlíček Zdeněk st. 267 265 224 214 226 219 263 277 244,38 36
5. Horňák Vladimír 233 215 207 228 277 241 234 220 231,88 35
6. Klepáček Adolf 181 215 280 222 187 208 277 278 231,00 34
7. Štulc Jan 300 242 296 277 232 194 253 265 257,38 33
8. Stulíková Dagmar 236 204 300 200 209 300 176 254 234,88 32
9. Kassas Abdulkader 240 229 198 262 230 233 222 233 230,88 31
10. Enders Richard 249 197 229 195 201 197 263 212 217,88 30
11. Šponerová Kateřina 208 179 185 248 247 207 201 205 210,00 29
12. Kubík František 277 171 300 226 181 256 223 199 229,13 28
13. Vlasáková Monika 193 264 198 217 215 195 231 214 215,88 27
14. Breindlová Anna 223 183 189 191 230 149 252 198 201,88 26
15. Barták Tomáš 202 235 221 233 207 227 207 179 213,88 25
16. Mata David 188 177 226 255 212 222 190 179 206,13 24
17. Jiřiště Vlastimil 218 245 207 233 187 176 193 242 212,63 23
18. Brich Tomáš 209 190 164 229 185 181 204 171 191,63 22
19. Květoň Jiří 242 214 201 275 165 209 186 171 207,88 21
20. Kocůr Jaroslav 220 151 142 149 169 132 157 166 160,75 20
21. Chudoba Josef 153 241 218 262 218,50 19
22. Forman Jiří 209 219 200 189 204,25 18
23. Blažková Lenka 174 231 201 192 199,50 17
24. Schelle Harald 198 199 175 216 197,00 16
25. Štícha Bohumil 141 190 245 205 195,25 15
26. Pláničková Zdenka 187 191 189 209 194,00 14
27. Klepáček Mašková Yvona 142 197 175 255 192,25 13
28. Piskač Pavel 188 149 204 227 192,00 12
29. Mrviš Dušan 181 201 203 179 191,00 11
30. Bulová Eliška 207 177 178 163 181,25 10
31. Kubrichtová Jindřiška 161 180 151 219 177,75 9
32. Dutka Miroslav 200 124 192 166 170,50 8
33. Holubička Jiří 181 188 136 166 167,75 7
34. Veselá Marcela 139 137 208 136 155,00 6
35. Nahodilová Magda 107 110 112 129 114,50 5
36. Kassas Adam 94 125 116 91 106,50 4
37. Loos Viktor 84 101 90 127 100,50 3
38. Štádler Zdeněk 83 66 105 102 89,00 2
39. Borovec Jiří 156 176 166,00 1

Krátké zprávy

20.07.2024 v 11:15

Druhá medaile pro ČR z ESBC: Jana Lébrová a Jana Marešová ve dvojicích žen 60-69 let

18.07.2024 v 08:53

Tým chlapců na Mistrovství světa do 21 let obhájil titul pro Českou republiku!

16.07.2024 v 06:31

ESBC Hamburk - Ondrej Surán vybojoval v jednotlivcích zlatou medaili.

15.07.2024 v 09:27

Na Mistrovství světa do 21 let vybojovali bronzové medaile Lukáš Jelínek s Ondřejem Trojkem v soutěži dvojic.

06.07.2024 v 01:38

Obsazovačka na 1. turnaj Prestige 2024/25 bude otevřena v sobotu 6. 7. v 17:00. Začíná se 27. července v centru Olympia Bowling Všenory.

Galerie

Jiránek Filip
Xbowling club
Jiránek Filip

Jiránek Filip

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč + nej.hráč P190, květen 2024

Marešová Jana
expert King Pins
Marešová Jana

Marešová Jana

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka, květen 2024

Slavíková Kateřina
bez klubové příslušnosti
Slavíková Kateřina

Slavíková Kateřina

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190, květen 2024

Brich Tomáš
bez klubové příslušnosti
Brich Tomáš

Brich Tomáš

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - květen 2024

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen 2024

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/