BBO tour Chomutov, 6. turnaj

​Junior Martin Bula si z Desperada došel pro vítězství

V neděli 13.9. se v chomutovském Strikelandu konal za účasti 39 hráčů 6. turnaj BBO tour. Hrálo se na středním mazacím modelu, v kvalifikaci byl nejlepší Vašík Kordulík ml. (982), z dvacátého místa postupoval do semifinále po odstoupení Františka Kubíka ml. a Lukáše Roučky Vláďa Horňák (757) a z Desperada Martin Bula, Ríša Enders, Bob Ondráček a František Kubík. A právě Martin Bula následně po vydařeném semifinále, a ještě lepším finále se součtem 766 v turnaji zvítězil. Druhý skončil Michal Janovský (708), třetí Jirka Stulík (701) a čtvrtý po tříleté bowlingové absenci Kája Kindl ml. (683). Ve dvanáctce nejlepších se dále umístili Vláďa Stříbrný, Ondra Heligr, Toník Nahodil, Martin Křížek, Jirka Květoň, Zdenka Pláničková, František Kubík a Milan Šteffek st. Cenu za nejvyšší nához 279 si odnesl Vláďa Stříbrný. Nejlepšími ženami byly Zdenka Pláničková, Sváťa Závladská a Jana Schönová, nejlepšími seniory nad 60 let byli Jirka Stulík, Jirka Květoň a Zdenka Pláničková a junioři do 18 let byli oceněni všichni – Martin Bula, Vašík Kordulík ml., František Kubík ml., Matěj Musil a Ema Ondráčková. Ve výkonnostních kategoriích A-J byli nejlepšími: Michal Janovský (A), Vláďa Stříbrný (B), Martin Křížek (C), Martin Bula (D), Jirka Květoň (E), Jirka Holubička (F), Matěj Musil (G), Anička Chotěnovská (H), Harald Schelle (I), Kája Kindl ml. (J). Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí série po 6. turnaji: Vašík Kordulík ml. (511 b), Sváťa Závladská (504 b), Jirka Forman (491 b), Martin Bula (488 b), Jirka Stulík (470 b), Dušan Závladský (468 b), Dáša Stulíková (466 b), František Kubík (462 b), Jirka Květoň (462 b), Vláďa Horňák (455 b).

Zářijový BBO bodovací žebříček k 14.9.: Michal Janovský (A), Ivan Kober (B), Dáša Stulíková (C), Zdenka Pláničková (D), Pavel Vrtiška (E), Marek Navrátil ml. (F).

Děkujeme Strikelandu Chomutov za vše, kladenské pekárně Kompek za výborné koblížky, Jirkovi Květoňovi za neustálé přispívání do losování a všem hráčům za přízeň, v Chomutově se na vás budeme těšit na 7. BBO tour 11.10. na krátkém mazání - obsazovačka, nebo ještě předtím 20.9. na BBO devítce a 24.9. na BBO dvojicích.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Bula Martin 150 160 149 112 226 210 219 236 244 268 197,40 39
2. Janovský Michal 170 192 203 226 230 208 199 226 238 244 213,60 38
3. Stulík Jiří 219 190 175 182 170 170 258 248 233 193 203,80 37
4. Kindl Karel ml. 164 172 156 194 198 187 158 206 198 189 182,20 36
5. Stříbrný Vladimír 235 218 227 182 279 224 260 231 247 201 230,40 35
6. Heligr Ondřej 222 188 243 221 236 254 211 192 243 192 220,20 34
7. Nahodil Antonín 248 217 245 201 207 229 207 192 202 209 215,70 33
8. Křížek Martin 146 184 213 259 267 147 210 192 202 180 200,00 32
9. Květoň Jiří 215 180 227 183 203 196 185 147 203 168 190,70 31
10. Pláničková Zdenka 177 169 212 126 176 205 200 176 143 167 175,10 30
11. Kubík František 163 201 155 201 246 172 205 177 190 150 186,00 29
12. Šteffek Milan st. 187 200 216 268 215 201 234 203 140 168 203,20 28
13. Kordulík Václav ml. 267 236 243 236 211 215 183 227,29 27
14. Závladská Svatava 191 172 161 246 215 186 171 191,71 26
15. Schönová Jana 195 147 190 189 190 186 166 180,43 25
16. Forman Jiří 266 254 177 177 178 192 193 205,29 24
17. Stulíková Dagmar 153 188 205 158 184 188 158 176,29 23
18. Víšek Petr 243 225 205 210 180 171 210 206,29 22
19. Ondráček Bohuslav 183 178 198 166 179 183 169 179,43 21
20. Holubička Jiří 199 193 158 175 185 132 173 173,57 20
21. Vokurka Jaroslav 173 175 207 171 173 135 181 173,57 19
22. Horňák Vladimír 161 173 161 226 147 163 174 172,14 18
23. Enders Richard 213 132 125 179 160 158 156 160,43 17
24. Závladský Dušan 224 153 200 200 143 160 137 173,86 16
25. Kubík František ml. 135 265 176 214 197,50 15
26. Roučka Lukáš 205 186 190 197 194,50 14
27. Kocůr Jaroslav 147 146 221 164 169,50 13
28. Chotěnovská Anna 133 145 172 159 152,25 12
29. Schön Viktor st. 213 160 189 123 171,25 11
30. Fisek Roman 131 173 183 196 170,75 10
31. Mrviš Dušan 177 148 157 166 162,00 9
32. Borovec Jiří 159 186 169 151 166,25 8
33. Breindlová Anna 147 179 164 158 162,00 7
34. Ondráčková Iva 168 142 134 150 148,50 6
35. Vlasáková Monika 132 151 154 167 151,00 5
36. Schelle Harald 129 114 123 137 125,75 4
37. Heligrová Hana 126 129 153 135 135,75 3
38. Musil Matěj 134 157 147 106 136,00 2
39. Ondráčková Ema 106 86 114 122 107,00 1
ReHolubička Jiří 157 164 197 164 170,50
ReHorňák Vladimír 189 147 161 197 173,50
ReChotěnovská Anna 148 134 141 152 143,75
ReKřížek Martin 162 223 222 180 196,75
ReKubík František 201 166 159 181 176,75
ReKvětoň Jiří 188 179 151 237 188,75
ReMrviš Dušan 163 135 162 139 149,75
RePláničková Zdenka 145 161 136 147 147,25
ReVokurka Jaroslav 191 157 161 180 172,25
ReZávladská Svatava 180 184 216 158 184,50
ReZávladský Dušan 187 156 194 133 167,50

Dnes se hraje

Prestige tour 2021
Bowland Olomouc
Mistrovství regionů 2021
Bowlingzone Pardubice

Zítra se hraje

Prestige tour 2021
Bowland Olomouc

Krátké zprávy

17.09.2021 v 19:06

Eliška Krummerová získává stříbro na EYC 2021.

16.09.2021 v 08:41

STK zrušila baráž o Juniorskou Extraligu

08.09.2021 v 15:04

Zveřejněn článek o Juniorské lize 2021/2022

07.09.2021 v 13:46

Otevřeny účastnické obsazovačky na Storm juniorskou Extraligu.

06.09.2021 v 14:02

Otevřeny kvalifikační obsazovačky na MČR dvojic.

Galerie

Nosková Jitka
Xbowling club
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Paračka Andrej
Strike Řevnice
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Nosková Jitka
Xbowling club
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Paračka Andrej
Strike Řevnice
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Schön Viktor st.
bez klubové příslušnosti
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Lencová Anežka
bez klubové příslušnosti
Lencová Anežka

Lencová Anežka

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura