Czech Tour, 1. turnaj

JIŘÍ PATERA VÍTĚZÍ NA PRVÉM KVALIFIKAČNÍM TURNAJI

První turnaj série Czech Tour proběhl ve dnech 20.10. až 22.10. 2000 v Ústí nad Labem na desetidráze centra Klíše. Turnaje se zúčastnilo 158 hráčů, šest her nejlépe zahrál Jiří Patera s průměrem 199,17. Druhý v pořadí s průměrem 197,00 skončil Milan Jirků, třetí Kamil Tesárek (Ø 193,50) a čtvrtý Miroslav Plas (Ø 191,83). Turnaj se dohrával 12.11. 2000 v Praze, kde proběhly finálové vyzývací duely, které určily konečné pořadí.

K těmto duelům se nedostavili Milan Jirků (2. místo) a Andrea Andreasíková (5. místo), jejich pozice zaujali náhradníci dle průměru a pořadí. V prvním duelu vyzval Jiří Hájek Miroslava Plase, duel skončil remízou 162:162 a dále postupoval lépe umístěný hráč v kvalifikaci. V druhém duelu stepladderu zvítězil Miroslav Plas nad Kamilem Tesárkem 213:179. Do posledního zápasu stepladderu nastoupil nasazený Jiří Patera a porazil v něm ambiciózního Míru Plase 224:186. Tímto závěrečným duelem bylo stanovené konečné pořadí prvního turnaje, v němž vítězí Jiří Patera.

Související články:

- Czech Tour, 1. turnaj

- Czech Tour, 2. turnaj

- Czech Tour, 3. turnaj

- Czech Tour, 4. turnaj

Série Czech Tour je kvalifikace pro mistrovství České republiky jednotlivců. Do závěrečné části Mistrovství republiky 2001 se kvalifikuje a postupuje 64 mužů a 32 žen.

Příloha

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Patera Jiří 203 211 187 197 193 204 224 202,71
2. Plas Miroslav 169 192 191 213 196 190 162 213 186 190,22
3. Tesárek Kamil 170 172 209 214 193 203 179 191,43
4. Hájek Jiří 170 194 202 227 162 185 162 186,00
5. Jirků Milan st. 170 219 182 204 194 213 197,00
6. Andreasiková Andrea 169 206 173 160 203 232 190,50
7. Plháček Petr 220 167 179 213 192 169 190,00
8. Novák Vladimír 195 186 234 183 165 168 188,50
9. Čech Eduard 199 162 186 179 182 213 186,83
10. Straková Irena 205 193 180 163 201 176 186,33
11. Fencl Boris st. 186 158 180 185 205 201 185,83
12. Vacková Marcela 142 206 154 201 224 183 185,00
13. Konfršt Milan 158 159 199 201 212 180 184,83
14. Brichta Pavel 169 183 179 203 183 192 184,83
15. Postránecký Václav 192 170 214 161 184 186 184,50
16. Pleticha Jaroslav st. 174 190 167 211 178 183 183,83
17. Vacek Michael 161 186 171 201 180 204 183,83
18. Hofbauer Petr 195 180 203 166 200 155 183,17
19. Kolářová Irena 152 199 157 198 208 182 182,67
20. Kváš Martin 174 155 182 176 178 229 182,33
21. Tůma Antonín 215 185 155 189 178 172 182,33
22. Trčka Vladimír 146 167 208 191 180 195 181,17
23. Seidlová Radomíra 157 168 181 152 193 232 180,50
24. Bělecký Jiří 169 170 205 173 139 225 180,17
25. Polz Radomír 198 177 181 214 167 144 180,17
26. Horák Ludvík 193 199 182 185 151 169 179,83
27. Kutil Karel 140 170 203 205 166 192 179,33
28. Gurovič Jaroslav 142 194 136 233 180 190 179,17
29. Čekan Boleslav 132 187 166 185 202 200 178,67
30. Danihelka Oldřich 215 175 159 161 189 171 178,33
31. Búrik Boris 151 167 221 159 155 216 178,17
32. Váchová Věra 173 196 177 227 147 146 177,67
33. Trčka Vladimír ml. 183 199 159 159 167 199 177,67
34. Štochl Marcell 201 192 169 170 156 177 177,50
35. Soukup Luboš 182 169 179 188 181 166 177,50
36. Raclavský Pavel 179 147 168 204 195 171 177,33
37. Čubr Pavel 212 180 162 191 178 140 177,17
38. Plešinger František 192 137 182 153 181 217 177,00
39. Vobořil Jaroslav 149 173 202 209 161 167 176,83
40. Aulická Lenka 169 194 198 160 159 181 176,83
41. Behenský Pavel 169 165 221 164 164 176 176,50
42. Dvořák Martin 158 156 180 178 189 196 176,17
43. Šťovíčková Dana 177 179 159 158 163 219 175,83
44. Savi Jiří 186 191 146 168 197 167 175,83
45. Košatová Renáta 233 179 183 167 134 158 175,67
46. Kabrhelová Oldřiška 156 169 189 197 171 171 175,50
47. Vajčner Jan 132 185 192 192 159 193 175,50
48. Beková Martina 180 124 162 191 178 217 175,33
49. Sládek Michal 178 190 202 155 184 143 175,33
50. Jechová Marcela 167 172 187 189 170 167 175,33
51. Kurka Zdeněk 171 138 192 195 213 141 175,00
52. Štulc Jan 153 184 197 194 184 138 175,00
53. Nosek Antonín 176 193 186 124 188 183 175,00
54. Kutina Karel 169 166 182 178 165 189 174,83
55. Kyralová Zuzana 189 177 186 174 153 170 174,83
56. Kadlec Zdeněk st. 133 190 179 191 194 158 174,17
57. Markvart Václav 165 190 186 177 176 149 173,83
58. Jirků Kateřina 171 203 162 164 169 173 173,67
59. Malý Jiří 141 186 190 147 181 197 173,67
60. Křivka Ladislav 168 201 213 180 140 139 173,50
61. Chaloupková Eva ml. 186 171 180 202 157 143 173,17
62. Charvát Stanislav 181 169 161 166 190 172 173,17
63. Karika Karel st. 156 161 166 215 172 164 172,33
64. Tichý Stanislav ml. 212 152 145 162 193 166 171,67
65. Kulhánek Karel 148 186 158 118 221 198 171,50
66. Kabrhel Jiří 157 170 173 191 167 170 171,33
67. Schmidtová Věra 135 154 177 183 153 225 171,17
68. Holý Miloš 182 180 153 179 151 182 171,17
69. Ducháč David 159 167 157 166 201 175 170,83
70. Diviš Michal 169 171 156 169 177 182 170,67
71. Doskočil Pavel st. 157 179 172 175 160 180 170,50
72. Rädisch Jindřich 168 210 191 163 148 142 170,33
73. Hindrák Jiří 168 194 156 167 191 145 170,17
74. Gorejová Jana 175 147 175 160 174 190 170,17
75. Uhlíř Jiří st. 167 186 193 150 156 166 169,67
76. Čermák Pavel 143 185 166 165 175 183 169,50
77. Hlavová Lucie 154 161 165 204 194 136 169,00
78. Hlava Miloslav 179 197 155 145 168 170 169,00
79. Šrámková Kateřina 168 177 169 183 183 134 169,00
80. Trup Jan 171 182 158 155 180 168 169,00
81. Marek Vlastislav 165 140 161 192 197 158 168,83
82. Nosková Pavla 136 188 178 172 161 177 168,67
83. Plšek Arnošt 155 169 159 196 165 166 168,33
84. Čerbák Roman 147 180 167 165 163 182 167,33
85. Pospíšil Luboš 176 181 144 127 183 192 167,17
86. Bokhem Kaled 164 138 181 171 188 161 167,17
87. Lev Radovan 157 154 191 162 124 214 167,00
88. Pavlata Vladimír 129 149 147 155 205 214 166,50
89. Kafka Pavel 142 156 211 186 151 153 166,50
90. Mrázek Pavel 201 139 152 155 192 158 166,17
91. Drien Lubomír 202 184 145 172 128 165 166,00
92. Šidlík Petr 139 189 180 167 140 181 166,00
93. Karpíšková Irena 159 163 179 171 150 173 165,83
94. Aulický Pavel 201 158 146 146 193 150 165,67
95. Tuček Miloslav 190 169 163 133 151 188 165,67
96. Holec Václav 154 148 173 167 201 148 165,17
97. Drábová Ivana 190 160 170 136 185 150 165,17
98. Chaloupková Eva 172 131 201 134 150 202 165,00
99. Pačes Jan 154 180 190 150 187 129 165,00
100. Zvěřina Michal 135 177 134 217 151 171 164,17
101. Kolář Jaroslav 202 137 145 163 179 154 163,33
102. Zeman Jiří 180 158 159 145 195 143 163,33
103. Uhlíř Leoš 151 158 148 147 172 202 163,00
104. Hanušová Dana 154 190 157 183 142 152 163,00
105. Jirků Ladislav 193 159 160 160 140 162 162,33
106. Vrána Miloslav 158 159 161 169 153 171 161,83
107. Pospíšilová Ilona 151 145 136 175 175 188 161,67
108. Bartková Jana 164 177 163 147 143 176 161,67
109. Holub Jaromír 160 169 160 175 175 130 161,50
110. Hájek Jan 137 190 151 141 157 192 161,33
111. Procházka Ludvík 160 148 169 181 138 170 161,00
112. Marval Jiří 150 155 181 149 166 162 160,50
113. Nováková Dagmar 129 157 174 171 176 155 160,33
114. Chaloupka Václav 173 159 179 151 152 147 160,17
115. Kejkliček Pavel 139 130 158 170 172 188 159,50
116. Hávová Kateřina 152 153 171 176 172 133 159,50
117. Vojíř Jiří 182 213 107 128 153 173 159,33
118. Žáková Jitka 133 131 171 172 160 189 159,33
119. Pletichová Hana 160 138 159 157 178 156 158,00
120. Sloupenský Oto 156 164 144 154 148 179 157,50
121. Vácha Vladimír st. 162 146 141 152 154 189 157,33
122. Raclavská Lea 177 152 154 157 148 155 157,17
123. Branný Martin 134 132 154 184 163 168 155,83
124. Čermáková Michaela 176 133 145 141 180 159 155,67
125. Sargsyan Karen 157 157 148 159 166 146 155,50
126. Hübst Vladimír 144 144 149 136 189 168 155,00
127. Farová Michaela 133 138 154 189 158 158 155,00
128. Skalický Pavel 135 182 170 131 160 148 154,33
129. Janšto Ondřej st. 155 190 161 124 149 146 154,17
130. Bittnerová Lenka 173 128 166 138 155 164 154,00
131. Brandejs Tomáš 151 155 187 166 150 114 153,83
132. Štětka Martin 143 168 144 165 130 169 153,17
133. Žák Václav 149 118 117 174 190 169 152,83
134. Kariková Helena st. 151 152 151 118 171 166 151,50
135. Melichar Petr 166 147 163 134 158 141 151,50
136. Munzar Luboš 149 138 157 186 122 155 151,17
137. Brichtová Milena 160 175 187 138 113 122 149,17
138. Čermák Pavel st. 157 146 162 146 127 157 149,17
139. Šedivá Marie 168 167 169 121 140 127 148,67
140. Kyral Michal 125 133 174 161 148 148 148,17
141. Šťovíček Petr 177 138 124 149 150 150 148,00
142. Hakl Richard 151 145 151 137 167 135 147,67
143. Charvátová Dagmar 157 120 161 140 140 167 147,50
144. Kleinhampl Jakub 147 140 122 168 152 150 146,50
145. Vinšová Ivana 153 164 108 130 164 156 145,83
146. Kratochvíl Ivo 110 110 139 149 162 204 145,67
147. Plešingerová Petra 130 144 132 120 168 177 145,17
148. Kunce Petr 125 167 162 148 156 110 144,67
149. Skalická Ivana 138 137 152 123 119 177 141,00
150. Kozaňáková Hana 133 133 150 135 149 138 139,67
151. Gabriel Leo 117 113 165 137 135 149 136,00
152. Blaho Martin 120 166 137 116 146 113 133,00
153. Sýkora Jiří 145 121 148 101 155 125 132,50
154. Šedivý Josef 151 133 103 153 126 125 131,83
155. Turinská Pavlína 114 108 143 161 119 126 128,50
156. Cajska Roman 116 148 108 132 128 87 119,83
157. Vrána Jan 110 89 118 114 162 119 118,67
158. Čeřovský Roman 112 81 100 112 105 135 107,50

Krátké zprávy

17.06.2021 v 16:02

V informačním článku o Extralize přidány a zveřejněny mazací modely.

10.06.2021 v 09:22

Sobotní Juniorská extraliga se hraje na místních "house" modelech.

06.06.2021 v 19:38

Mistry ČR dvojic v kategorii mixů za rok 2020 se stali Jaroslav Lorenc a Kateřina Hejdučková.

05.06.2021 v 20:17

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů za rok 2020 se stali Jan Macek a Lukáš Jelínek.

05.06.2021 v 20:16

Mistryněmi ČR dvojic v kategorii žen pro rok 2020 se staly Eva Burianová a Jitka Nosková

Galerie

Otec Hanzlovská Petra
Bowling Rokycany
Otec Hanzlovská Petra

Otec Hanzlovská Petra

Bowling Rokycany

1. místo na 5. turnaji Prestige Tour 2020/21

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

2. místo na 5. turnaji Prestige Tour 2020/21

Görg Martin
BC Bowlingzone
Görg Martin

Görg Martin

BC Bowlingzone

3. místo na 5. turnaji Prestige Tour 2020/21

Teame Habtegabriel
Xbowling club
Teame Habtegabriel

Teame Habtegabriel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P190, 5. turnaji Prestige Tour 2020/21

Stulíková Dagmar
bez klubové příslušnosti
Stulíková Dagmar

Stulíková Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena na 5. turnaji Prestige Tour 2020/21

Brychová Eliška
BC Bowlingzone
Brychová Eliška

Brychová Eliška

BC Bowlingzone

Nejlepší hráč kategorie P165, 5. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura