Divize sk. C, 7. kolo

Tabulka, výsledky, komentář a ligový zpravodaj.

LB Pardubice

Domácího prostředí využil Tacl Letohrad C k útoku na druhé místo v konečné tabulce Divize C. Děvčata z LB Pardubice (prý Líbezné Baby) měla takový náskok, že k udržení prvního místa nemusela k poslednímu hracímu dni vůbec nastoupit. Je pravdou, že nastoupila a představte si, opravdu Divizi C vyhrála. Na třetím místě skončili mládenci z Excaliburu Frýdek-Místek, tato tři družstva měla v tomto hracím dni i nejvyšší průměry. V jednotlivcích měl Jarda Morávek (nejlepší hráč soutěže) průměr 224 bodu, Dana Hanušová (nejlepší žena ligy) byla i v tomto hracím dni nejlepší ženou s průměrem 190,2.

Ligový zpravodaj je přidán níže v příloze. Kompletní výsledkový servis (tabulky, průměry hráčů + procentuální úspešnost, průměry týmů) s možností nastavení jednotlivých kol letošního ročníku najdete ZDE.

Příloha

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Tacl Letohrad C 5 3002 600,40 22,0
2. LB Pardubice 5 2908 551,60 17,0
3. Excalibur Frýdek Místek 5 2712 542,40 14,0
4. ABB Vidlatá Seč 5 2687 527,40 11,0
5. BC Trim Pardubice 5 2596 509,20 7,0
6. Tacl Letohrad D 5 2471 474,20 4,0

Zápasy kola

LB Pardubice5705
Tacl Letohrad D4840

UTKÁNÍ

Polzová Dagmar +10 183 1 : 0 160 Morávková Drahomíra +10
Hanusíková Blanka +10 195 1 : 0 155 Appeltauerová Eva +10
Hanušová Dana +10 192 1 : 0 169 Krásný Roman
Tacl Letohrad C5454
ABB Vidlatá Seč5111

UTKÁNÍ

Tacl Alois 178 1 : 0 168 Brokeš František st.
Severa Tomáš 158 0 : 1 186 Brokešová Anna +10
Morávek Jaroslav 209 1 : 0 157 Brokeš Milan
BC Trim Pardubice6184
Excalibur Frýdek Místek5371

UTKÁNÍ

Prorok Michal 190 0 : 1 231 Foťko Michal
Čechovská Monika +10 209 1 : 0 148 Vilášek Stanislav
Drahoš Tomáš 219 1 : 0 158 Schindler Radek
BC Trim Pardubice4871
ABB Vidlatá Seč5154

UTKÁNÍ

Prorok Michal 160 1 : 0 156 Brokeš František st.
Čechovská Monika +10 147 0 : 1 170 Brokešová Anna +10
Drahoš Tomáš 180 0 : 1 189 Brokeš Milan
LB Pardubice5481
Excalibur Frýdek Místek5494

UTKÁNÍ

Polzová Dagmar +10 189 1 : 0 152 Foťko Michal
Hanusíková Blanka +10 180 0 : 1 185 Vilášek Stanislav
Hanušová Dana +10 179 0 : 1 212 Schindler Radek
Tacl Letohrad D4631
Tacl Letohrad C6634

UTKÁNÍ

Morávková Drahomíra +10 182 1 : 0 171 Tacl Alois
Appeltauerová Eva +10 141 0 : 1 227 Severa Tomáš
Krásný Roman 140 0 : 1 265 Morávek Jaroslav
ABB Vidlatá Seč5765
Tacl Letohrad D5400

UTKÁNÍ

Brokeš František st. 197 1 : 0 182 Morávková Drahomíra +10
Brokešová Anna +10 190 1 : 0 178 Appeltauerová Eva +10
Brokeš Milan 189 1 : 0 180 Krásný Roman
Excalibur Frýdek Místek5430
Tacl Letohrad C5945
LB Pardubice5865
BC Trim Pardubice4900

UTKÁNÍ

Polzová Dagmar +10 184 1 : 0 169 Prorok Michal
Hanusíková Blanka +10 177 1 : 0 166 Čechovská Monika +10
Hanušová Dana +10 225 1 : 0 155 Drahoš Tomáš
Tacl Letohrad C6084
LB Pardubice5811

UTKÁNÍ

Tacl Alois 204 1 : 0 166 Polzová Dagmar +10
Severa Tomáš 199 0 : 1 224 Hanusíková Blanka +10
Morávek Jaroslav 205 1 : 0 191 Hanušová Dana +10
Tacl Letohrad D5003
BC Trim Pardubice4852

UTKÁNÍ

Morávková Drahomíra +10 177 0 : 1 181 Prorok Michal
Appeltauerová Eva +10 159 0 : 1 163 Čechovská Monika +10
Krásný Roman 164 1 : 0 141 Drahoš Tomáš
Excalibur Frýdek Místek5554
ABB Vidlatá Seč5161
Tacl Letohrad D4840
Excalibur Frýdek Místek5285
ABB Vidlatá Seč5690
LB Pardubice6235

UTKÁNÍ

Brokeš František st. 191 0 : 1 192 Polzová Dagmar +10
Brokešová Anna +10 208 0 : 1 217 Hanusíková Blanka +10
Brokeš Milan 170 0 : 1 214 Hanušová Dana +10
Tacl Letohrad C5925
BC Trim Pardubice5160

UTKÁNÍ

Tacl Alois 204 1 : 0 189 Prorok Michal
Severa Tomáš 170 1 : 0 156 Drahoš Tomáš
Morávek Jaroslav 218 1 : 0 171 Čechovská Monika +10

Krátké zprávy

11.08.2020 v 12:46

Právě byla otevřena obsazovačka na 3. turnaj Prestige tour v Pardubicích.

09.08.2020 v 15:43

Jakub Vlachovič zahrál na PRESTIGE v 4. hře PERFECT GAME.

09.08.2020 v 10:45

Začal výsledkový ON-LINE servis PRESTIGE TOUR 2, běží též živý přenos z hracího dne.

07.08.2020 v 09:32

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige tour.

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS